+372 5430 1080
10:00 - 18:00
info@modelforce.eu

Droonide remont

Avaleht » Droonide remont

Teeninduskeskus ModelForce

Alati valmis teid aitama

  Teeninduskeskus ModelForce

  Alati valmis teid aitama

   Meie teenused

   Meie ettevõte ModelForce.eu tegeleb tehnika kvaliteetse garantii- ja garantiijärgse hooldusega, aga oskame lahendada veel terve hulga muid probleeme, näiteks saame pakkuda varuosi DJI vanadele mudelitele.

   Droonide remont Eestis - ModelForce - Droonikaamera diagnostika

   Kaamerate remont, seadistamine ja kalibreerimine

   Droonide remont Eestis - ModelForce - Kaugjuhtimispuldi diagnostika

   Juhtimispuldiga seotud probleemide lahendamine

   Droonide remont Eestis - ModelForce - Aku diagnostika

   Abi akude vahetamisel

   Droonide remont Eestis - ModelForce - Droonide diagnostika

   Korpuse ja mootorite vahetus

   Droonide remont Eestis - ModelForce - FPV prillide diagnostika

   FPV-süsteemide parandus

   Droonide remont Eestis - ModelForce - Püsivara diagnostika

   Tarkvara seadistamine ja värskendamine

   Asjatundlik abi

   Droonide kiire diagnostika ja asjatundlik remont lühikese tähtajaga ModelForce kogenud inseneridelt-spetsialistidelt, kes on läbinud DJI erikoolituse ja omavad sellekohast sertifikaati. Testitud tehnoloogiad ja materjalid kindlustavad 100-protsendilise tulemuse.

   Teie jaoks teostame diagnostika tasuta*!

   *Klientide jaoks, kes on drooni ostnud meie poest või lasknud seda meie hooldekeskuses remontida. Muul juhul on diagnostika hind 40 eurot.

   Droonide remont Eestis - ModelForce
   Droonide remont Eestis - ModelForce - Diagnostika

   Kas soovite teada, kui palju drooni remont maksma läheb?

   Registreeruge drooni diagnoosimiseks!

    Diagnostika ja tööde hinna arvutus

    Määrame remondi hinna alles pärast diagnostikat. Diagnostika on tasuta ainult meilt ostetud seadmete puhul. Juhime teie tähelepanu asjaolule, et päris kõik seadme vead ja probleemid ei pruugi diagnostika käigus selguda. Näiteks tuuakse meie teeninduskeskusse diagnoosimisele seadmeid, mida ei saa õhku tõsta rikete tõttu mehaanilistes sõlmedes. Sel juhul arvutame tööde ja remondiks vajalike varuosade hinna pärast rikkis sõlmede diagnostikat, kooskõlastame hinna ja tähtajad kliendiga, aga garantii anname oma tööle ja droonile alles pärast testlendu. Selle katsetuse käigus võivad ilmneda tõrked drooni muudes, mehaanikaga mitte seotud osades, mida ei olnud võimalik ilma lennukatsetusteta tuvastada. Sel juhul võib remondi lõplik maksumus kujuneda suuremaks kui algselt arvutatud, kuna see nõuab lennu ajal tuvastatud rikete kõrvaldamist.

    Remondiaeg pärast diagnostikat on ca 5-7 tööpäeva. Kui ostsite seadme poest ModelForce.eu, lisage pakile kindlasti garantiitalongi koopia, täitke lisas oleva teenuse vastuvõtuakti vorm ja kirjeldage rikkeid võimalikult üksikasjalikult.

    Seadme avamine, mis ei ole ostetud meilt, maksab 40 €. Kui diagnostika tulemusena avastatakse rikkeid ja seade vajab remonti, siis diagnostika eest raha ei võeta ja klient tasub ainult remondi ja varuosade eest.

    Tähelepanu!

    1. Tarkvara uuendamine ei garanteeri selliste probleemide kõrvaldamist, mis ei ole otseselt seotud tarkvara tööga. Tihti on tarkvarauuendused alles esimene samm seadme täisväärtusliku diagnostika suunas, mis võimaldab seadme lihtsalt käivitada ning üles laadida lendude salvestisi ja parameetreid, mille põhjal saab otsustada toote seisukorra üle.
    2. Garantiiremonti võtame ainult seadmeid, mis on ostetud ModelForce-st. Plaanilisse remonti võtame ainult meilt ostetud droone ja pulte. (Ja ainult meilt ostetud stabilisaatorid).
    3. Phantom 1, 2 ja 3 esimesi versioone ja Inspire 1 me remonti ei võta.
    Ostukorv
    Autentiseerimine

    Kas teil pole veel kontot?

    Loo kasutaja
    Tootekategooriad
    Jälgi meid:
    Cookies
    Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
    Nõustun