+372 5430 1080
10:00 - 18:00
info@modelforce.eu

Meist

Avaleht » Meist
Официальный розничный магазин DJI дронов и стабилизаторов в Эстонии - ModelForce

Meist

Oleme loonud lennutsooni kus meie Klientidel on võimalust näha endale meelepärase drooni tegutsemas kogu oma ilus. Meie pikkaajalise DJI-seadmetega töötamise kogemusega eksperid on alati valmis jagama oma oskusi ja teadmisi meie tootevalikus olevate seadmete kohta.

Poes on saadaval lai valik DJI tooteid:

  • harrastus droonid: Mavic Mini, Mini 2, Mini 3, Air 2, Air 2S, Mavic 2, Mavic 3;
  • professionaalsed droonid: Inspire 2;
  • tööstuslikud ja põllumajanduslikud droonid: Mavic 3 Enterprise, Mavic 2 Enterprise, Matrice, Phantom 4 RTK, P4 Multispectral;
  • stabilisaatorid: Osmo, Osmo Mobile ja Ronin;
  • kaamerad: Zenmuse;
  • DJI seadmete tarvikud, varuosad ja erivarustus.

DJI

Inimestele uute horisontide avamine, ruumi piiride nihutamine, selle maailma paremaks muutmine – kõik see on väga lihtne DJI filosoofiaga.

DJI

ModelForce.eu kauplus on loodud entusiastide poolt ja tuginedeb lennukimudelismi spetsialistide aastatepikkusele kogemusele. Meie kauplus on üsna noor, tegutseme aastast 2021, kuid amatööride ja professionaalide seas on see juba tuntud DJI droonide, FPV süsteemide ja viimasel ajal ka elektrooniliste kaamera stabiliseerimissüsteemide usaldusväärse tarnijana. Meie spetsialistid hoiavad ennast tarkvara uuenduste ja tehnoloogia trendidega alati kursis.

Erinevalt enamikust kauplustest saame teile pakkuda drooni ostuga kaasa täiskomplekti teenuse mis sisaldab seadme kasutamise õpetust, test lendamist, seadme häälestamist ning kalibreerimist.

Ostukorv
Autentiseerimine

Kas teil pole veel kontot?

Loo kasutaja
Tootekategooriad
Jälgi meid:
Cookies
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
Nõustun