+372 5430 1080
10:00 - 18:00
info@modelforce.eu

Tarkvara

Avaleht » Tarkvara

DJI LightCut

LightCut on DJI kaasaskantavate kaamerate loodud videote järeltöötluseks mõeldud rakendus. Rakendusel on suur hulk funktsioone, millega saate oma videoid filmida ja redigeerida vastavalt DJI kasutajate nõuetele ja eesmärkidele vastavavatele parimatele kvaliteedistandarditele. Rakendus saab töötada mitmesuguste DJI-vidinatega, pakkudes reaalajas eelvaateid ja kiiret väljundit ilma nutitelefoni mälu koormamata.

Lightcut APP
DJI FlightHub 2

DJI FlightHub 2

FlightHub 2 on universaalne pilvepõhine droonihaldusplatvorm, mis aitab teil saada põhjalikku reaalajas olukorrateavet. Nüüd on teil turvalisest pilvekeskkonnast juurdepääs kogu teabele, mida vajate droonimissioonide kavandamiseks, oma UAV-pargi jälgimiseks ja loodud andmete haldamiseks.

DJI GO 4

DJI GO 4 mobiilirakendus on ideaalne tarkvaratoode DJI pardal olevast droonikaamerast saadud sisuga töötamiseks.

DJI GO 4
DJI Fly

DJI Fly

Mobiilirakendus DJI Mavic Minile ja DJI Mavic Air 2-le

DJI Mimo

DJI Mimo rakendus on loodud selleks, et pakkuda kasutajatele fotode ja videote redigeerimisel mugavust ja tõhusust. Samuti võimaldab see vaadata kõrge eraldusvõimega videoid otse salvestusprotsessi ajal, võimaldab juurdepääsu nutikatele funktsioonidele ja pakub usaldusväärset platvormi loominguliste tulemuste jagamiseks.

DJI Mimo
DJI GS PRO

DJI GS PRO

GS Pro (Ground Station Pro) on võimas tööriist aerofotograafia ja videograafia jaoks, tööuuringuteks energeetikas, põllumajanduses ja arhitektuuris, päästeoperatsioonideks äärmuslikes olukordades, nagu loodusõnnetused või inimtegevusest tingitud katastroofid, võimaldades teil oma drooni iPadi tahvelarvutist fantastilisel tasemel juhtida.

DJI Terra

DJI Terra on kaardistamistarkvara, mis aitab spetsialistidel uurida, analüüsida ja visualiseerida ümbritsevat maailma mugavas vormingus ning kasutada saadud digitaalseid andmeid tõhusalt.

DJI Terra
DJI Flight Simulator

DJI Flight Simulator

DJI Flight Simulator on professionaalse kvaliteediga tarkvara erinevate DJI droonide mudelite piloteerimise ja juhtimise kogemuste saamiseks.

DJI Flighthub

Optimaalne lahendus oma droonide ja kogu professionaalide meeskonna töö juhtimiseks: pilootidest insenerideni. Nüüd saate luua suure droonipargi ja hallata seda tõhusalt tänu ainulaadsele lahendusele, näiteks FlightHubi süsteemile.

DJI Flighthub
DJI Pilot

DJI Pilot

DJI Pilot on mobiilirakendus iOS ja Android nutitelefonidele ja tahvelarvutitele. See on mõeldud Mavic 2 Enterprise seeria droonidele, sealhulgas Enterprise Dual mudelitele. Selle abil saate drooni ohutult juhtida, teha tööstusrajatiste õhuuuringuid, sealhulgas saada termopildistamise kaadreid, samuti teha toiminguid andmete turvaliseks vahetamiseks ja säilitamiseks.

DJI Ronin

DJI Ronini mobiilirakendus on spetsiaalselt loodud teie DJI Ronin 2 ja Ronin-S seadistuse hõlpsaks ja tõhusaks juhtimiseks. Saate juhtida gimbali ja kaamera seadeid, luua erinevaid efekte ja muljetavaldavaid kaadreid.

DJI Ronin
Tello

Tello

Tello rakendus on loodud Ryze Tello miniatuurse drooni ja selle kaamera juhtimiseks. Rakendus võimaldab mitte ainult õhusõidukit ohutult juhtida, vaid kasutada ka selle intellektuaalseid funktsioone, samuti kaamera laialdasi võimalusi: lühikeste klippide ja kõrge eraldusvõimega fotode pildistamine.

DJI GO

Mobiilirakendus DJI Phantom 3 seeria droonidele, Matrice 100, Matrice 600, Matrice 600 Pro tööstusplatvormidele, samuti Osmo seeria mobiilsetele stabilisaatoritele.

DJI GO
DJI Thermal Analysis Tool 2

DJI Thermal Analysis Tool 2

Termilise pilditöötluse tarkvara – DJI termilise analüüsi tööriista saab kasutada termiliste piltide analüüsimiseks ja töötlemiseks. Kriitiliste sihtpiirkondade temperatuuriteabe määramisega saab tarkvara kasutada objektide analüüsimiseks paljudes tööstuslikes rakendustes. Suuri intsidente saab ennetada või kiiresti lahendada tarkvaraga, mis tuvastab ja tuvastab täpselt seadmete temperatuuri anomaaliad plaaniliste kontrollide ajal.

DJI SmartFarm

DJI SmartFarmi äpp on mõeldud otsast lõpuni teenuse toetamiseks põllumajandustöödel: pihustamine, laiali laotama, erinevate vajalike andmete kuvamine. Samuti aitab see teil hallata seadmeid, ühendada välju, kasutada õppematerjali, teha meeskonnaga koostööd, kasutada mõõtmistööriistu ja palju muud.

DJI SmartFarm
Ostukorv
Autentiseerimine

Kas teil pole veel kontot?

Loo kasutaja
Tootekategooriad
Jälgi meid:
Cookies
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
Nõustun