+372 5430 1080
E - R: 10:00 - 18:00
info@modelforce.eu
Brand: ClicBot KEYi TECH.

ClicBot – Full Komplekt

999,00 

ClicBot Full Kit – on kolmas täielik komplekt ClicBoti robotkonstruktori loomiseks.

Täiskomplekti kuulub ka haardeseade, mis võimaldab robotil esemeid korjata ja edasi anda ning kaks iminappa siledatel vertikaalpindadel liikumiseks.

Kaasasolevad IR-andurid ja rõhuandurid aitavad robotil ruumis enesekindlamalt liikuda ja mitmekesistada ülesandeid.

  NB! See toode on varsti laos! Järjekorras saab seista kauba eest tasudes.

  Tutvuge tarneagadega enne ostmist!
  Tootekood: Full Kit Kategooriad: , Sildid: ,
  Jaga:
  ClicBot

  ClicBot

  TEIE MEELELAHUTUSEKS JA HARIMISEKS MÕELDUD NUTIKAS ROBOT

  TEIE NUTIKAS ROBOT MEELELAHUTUSEKS JA HARIDUSEKS

  Arukas abiline uudishimulikule

  ClicBot - on ainulaadne programmeeritav robot lastele ja täiskasvanutele. See pole mitte ainult nutikas mänguasi, vaid ka suurepärane abimees kõigile, kes tunnevad huvi programmeerimise ja robootika vastu, kuid on alles alustamas oma loomingulisi otsinguid. ClicBot roboti disain on valmistatud moodulite komplektina, mida saab kokku panna ja ühendada (või lahti ühendada) endale huvitaval ja mugaval viisil. Seega saate ise luua oma Clicboti roboti ja programmeerida selle oma ülesannete jaoks. See on ainulaadne võimalus näha enda loomingut!

  Arukas abiline uudishimulikule

  Unikaalsed võimalused loovuseks

  Mis tahes ClicBoti komplektiga võite saavutada uskumatu loomingulise edu, kuna teie käsutuses on üle 50 unikaalse eelkonfigureeritud sätte, erikujunduse, tarkvara ja funktsioonikomplektid. Kõik see võimaldab lastel ja täiskasvanutel teha oma katseid, uurida programmeeritavate robotite võimalusi ja luua huvitavaid lahendusi.

  Unikaalsed võimalused loovuseks

  Programmeerige oma robot

  ClicBoti saab programmeerida mitmel viisil. Lihtsaim viis on vajutada programmeerimiskonsooli salvestusnuppu ja liigutada sõna otseses mõttes roboti liigeseid. Seda tehnikat saate kasutada mini käskude seeria loomiseks ja seejärel taasesitamiseks. Näiteks nii saab seda lähenemist kasutades õpetada robotkraanat laualt mingeid asju võtma või õpetada ämblikrobotit pindadel kõndima.

  Programmeerimine koos vanematega

  Salvestusprotsess ei ole alati lihtne, nagu muud sarnased asjad. Kuid ilma koolituse ja kogemuseta ei saavutata kunagi häid tulemusi. Eriti programmeerimises! Õppimise ja katsetamise lõbusamaks ja meelelahutuslikumaks muutmiseks võite ja peaksite sellesse kaasama isa või ema. Lisaks on ClicBoti rakendusel selle toimimise kohta suurepäraseid videoõpetusi. Vanemad lapsed saavad programmeerimistehnikaid ise järgida ja õppida.

  Blockly Google'ilt Clicboti jaoks

  Blockly Google'i poolt Clicboti jaoks

  Lapsed, kes soovivad õppida nullist kodeerima, saavad õppida robotiprogramme kirjutama, kasutades Google Blockly lihtsat pukseerimisliidest, mis sarnaneb kuulsale Scratchile. Lihtsalt lohistage käsuplokid oma telefoni või tahvelarvuti programmiaknasse ja kohandage iga käsu toimimist. See on üsna võimas ja lihtsaim viis tutvustada lapsele programmeerimise loogikat ja ülesehitust.

  Vaadake Pythoni koodi

  Pythoni koodi vaatamine

  Blockly tarkvara võimaldab vaadata Pythoni koodi, mis tähendab, et vanemad lapsed ja täiskasvanud, kes on valmis päris programmeerimiseks, saavad ClicBoti robotiga töötamise näitel seda populaarset programmeerimiskeelt õppima hakata. Python on hõlpsasti õpitav programmeerimiskeel, mis on teie lapse esimene samm IT-tööstuse suunas.

  ClicBot oskab laulda ja tantsida

  ClicBot oskab laulda ja tantsida

  Unikaalne Clicboti robot aitab teil ja teie sõpradel lõbutseda ja üllatab neid oma võimalustega. See on naljakas ja huvitav ühtaegu: vaadata, kuidas väike robot tantsib ja laulab. Korraldage ClicBotiga tantsu pidusid. Saate mitte ainult muusikat valida, vaid ka muuta roboti liigutusi oma lemmikrütmi järgi!

  Mitte robot, vaid terve universum

  Mitte robot, vaid kogu universum

  ClicBot - on ainulaadne robot. Isegi tahaks öelda, et mitte ainult robot, vaid kogu universum, sest sellest saab teha peaaegu kõike, mida tahad: mao, koera, Godzilla... Samas saab luua pealtnäha tavalisi loomi, kuid ebatavaliste jäsemete arvuga ja hämmastavate võimetega. Kas olete näinud 4 jalaga autot? Isegi kui olete seda näinud, saate nüüd ise luua.

  Programm koos vanematega

  Kas ehitada robot? Lihtsalt!

  ClicBoti komplektidega saate kohe alustada mis tahes roboti ehitamist. Protseduur ei ole liiga keeruline lapsele ja veelgi enam täiskasvanule! Ehitage roboti mis tahes versioon oma maitse järgi, õppige robootikat ja modulaarset lähenemist disainile. Liikumissuunda saab määrata väga lihtsalt, liigutades vajalikke mooduleid, seejärel salvestades jada ja korraldades moodulite liikumist programmis. Robot võib muutuda koeraks ja liikuda nagu koerad või muutuda maoks ja liikuda täpselt nagu tõelised roomajad. Ja see kõik on väga lihtne! [1]

  Moodulid

  Suur hulk mooduleid aitab teie lapsel arendada kujutlusvõimet ja programmeerimisoskusi. Juhtmed ja kruvikeerajad on minevik, sest ClicBotil on mis tahes ühenduse jaoks ainult 1 nupp, 1 laadimisport ja 1 ühenduskoht. Roboti ehitamine pole kunagi olnud nii lihtne: lihtsalt klõpsake ja mängige! Kas te ei taha koodi kirjutama kiirustada? Pole probleemi. ClicBoti komplektid - on võimalus kasutada üle 50 valmis roboti, mis on mänguvalmis kohe karbist välja võttes. [2]

  ÜLDISED

  Mõõdud 425 * 200 * 350 mm
  Kaal 5200 g
  Andurid Kiirendusmõõtur, güroskoop,
  žestiandur,
  kaamera, mikrofon,
  puuteandur,
  kiiruseandur,
  positsiooni muutmise andur
  Aku Li-Ion 1550 mAh
  Ühilduvus iOS 10 ja uuemad; Android 5 ja uuemad
  Laadimispinge 5V 2A
  Multifunktsionaalsus Rohkem kui 500 muutujat
  Liikluskontroll Hajutatud liikumisjuhtimissüsteem
  Ostukorv
  Autentiseerimine

  Kas teil pole veel kontot?

  Loo kasutaja
  Tootekategooriad
  Jälgi meid:
  ClicBot - komplekt Full

  ClicBot – Full Komplekt

  999,00 
  NB! See toode on varsti laos! Järjekorras saab seista kauba eest tasudes.

  Tutvuge tarneagadega enne ostmist!
  Cookies
  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
  Nõustun