+372 5430 1080
E - R: 10:00 - 18:00
info@modelforce.eu
Brand: DJI

DJI FPV Combo Droon

1049,00 

DJI FPV droon on ideaalne esmaseks FPV-lennunduskogemuseks! DJI FPV Eelised:

 • võimas jõujaam
 • uus O3 andmesidesüsteem (OcuSync 3.0)
 • kõrge kvaliteediga foto ja video salvestamine
 • GPS, takistuste vältimine, kõrguse hoidmine jpm
 • Hädaabi pidurdus ja kohal hõljumine

  Laost otsas

  Tootekood: CP.FP.00000002.01 Kategooriad: , Sildid: , , ,
  Jaga:
  Купить Гоночный дрон DJI FPV Combo в Эстонии

  DJI FPV

  LÄHME LENNULE

  Avasta endale uus maailm

  DJI FPV annab teile täiesti uue tunde ja võimaldab läbi pilvede meeletu kiirusega liikuda. Kuid samal ajal ei kaota te kontrolli õhusõiduki üle ja saate realiseerida pikaajalisi lennu unistusi. Piloteerimine on lihtne ja mugav tänu uue DJI platvormi võimalustele.

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  Realistlik lendamise tunne

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  4K/60fps ja ülilai vaatenurk

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  HD-signaali edastamine madala latentsusega

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  Uus režiim S

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  Intuitiivne liikumiskontroller

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  Hädapidurdamine ja -peatamine

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Tallinnas

  DJI FPV väärib teie tähelepanu

  Kopter DJI FPV-d iseloomustab hea aerodünaamika ja omapärane elegants. Samal ajal on sellel võimas jõud, suur tööaeg ja kõrge tuulekindlus. Need omadused muudavad uudsuse millekski eriliseks. See on ainulaadne kombinatsioon visuaalsest esteetikast ja kõrgest efektiivsusest.

  Kuid DJI FPV-l on ka teisi omadusi, mis väärivad teie tähelepanu: valguse reguleerimisega LED-ide olemasolu ees ja kiirtel, mis annavad droonile veelgi rohkem unikaalsust.

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Tallinnas

  Täielik süvenemine ja täielik kontroll

  Tänu uutele DJI FPV V2 prillidele [1] ja ülilainurksele 150°[2] garanteerime teile lennu ajal kõige erksamad aistinguid ja sügavaimad emotsioonid kohaloleku tunnetusega[2]. Samal ajal saate video kõrge eraldusvõimega uskumatu selgusega kiirusel kuni 120fps. Ja see on peamine tegur lennu sujuval vaatamisel reaalajas.

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Tallinnas

  Üks parimaid droone algajatele

  DJI FPV on ainulaadne süsteem, mis on hämmastav avastus nii kogenud pilootidele kui ka algajatele. Kui kogenud drooni juhid saavad uusi aistinguid ja jõuavad huvitavate avastusteni, siis algajatele on DJI FPV parim võimalus täielikuks süveneimiseks pilooteerimises.

  Režiim S

  Looge hõlpsalt dünaamilisi FPV-videoid S-režiimis. See segalennurežiim ühendab käsitsi lendamise vabaduse teiste DJI droonide lihtsustatud juhtimisega.

  Režiim N

  Keskenduge lennule, juhtides drooni tavalises vormingus. Spetsiaalsed turvaelemendid, nagu takistuste tuvastamine, muudavad režiimi algajatele sobivaks. [3]

  Režiim M

  Lennake M-režiimis piiramatu lennujuhtimise jaoks. Seadistage parameetrid käsitsi, nautige lendu ja looge põnevaid videoid.

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Tallinnas

  Juhtimine DJI FPV liikumiskontrolleriga

  Viige lendamine uuele tasemele uue DJI Motion Controlleriga. Käte loomuliku liikumise abil võimaldab see kompaktne seade teil juhtida drooni. See pole lihtsalt uuendus. See on täiesti uus viis lendamiseks.

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Tallinnas

  Hädapidurduse eelised

  Kui drooni juhtimine toimub käsitsi siis isegi kogenud pilootidel on raskusi. Mida me saame öelda algajate kohta! Sellepärast on DJI varustanud oma uue drooni spetsiaalse nupuga, millele vajutades saate drooni kiiresti peatada igal ajal ja igal kiirusel. Seade peatub ja hakkab mõneks sekundiks hõljuma, et saaksite orienteeruda.

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Tallinnas

  Veelgi suurem turvalisus

  DJI FPV droon on muutunud veelgi mugavamaks ja lendamiseks ohutumaks. See on varustatud lisavalgusega alumisel tasapinnal, nutika tagasi baasi naasemise (RTH) funktsioonidega ja aku madala laetuse tõttu tagasi baasi naasemise funktsiooniga. Lisaks on sellel süsteem takistuste tuvastamiseks eest ja alt. Nende funktsioonide abil on teie DJI FPV lennu ajal on ohutum isegi suurel kiirusel. [3]

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Tallinnas

  Kõrgeim pildistamise kvaliteet

  Pildistamise tulemused vastavad teie lennu ajal saadut tunnetusele. DJI FPV ühendab harmooniliselt jõujaama võimsuse ja pardakaamera erakordseid võimalusi ülilaia vaatenurgaga kuni 150°. Samuti saate ära kasutada 4-kordset aeglustumist, mis on paljudele DJI fännidele tuttavat RockSteady stabiliseerimise ja moonutuste korrigeerimisega, et luua hämmastavaid videoid ja muljetavaldavaid fotosid.

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  Hämmastavad tulemused

  DJI FPV kaamera suudab luua videosalvestisi 4K/60 kaadrit sekundis kiirusega kuni 120 Mbit/s. See võimaldab teil saada kaadrid kõrge kvaliteediga ja mitte ainult. Õhust filmimine on sama muljetavaldav kui piloteerimine ise.

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  RockSteady stabiliseerimine

  Paljud piloodid soovivad lisaks suurepäraste vaadete jäädvustamisele õhust teha ka erinevaid trikke oma drooniga Tänu hästi tõestatud RockSteady stabiliseerimissüsteemile ei saa teie kopteri manöövrid video sujuvust ja stabiilsust negatiivselt mõjutada. Muide, DJI FPV kaamera toetab H.264 ja H.265 videoformaate, et laiendada loomingulisi võimalusi ja videotöötlust[5].

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  Tutvuge O3-ga

  DJI FPV andmeedastussüsteem on veelgi täiuslikum tänu DJI O3 (OcuSync 3.0) süsteemi paigaldamisele. Uus süsteem tagab reaalajas selget videot isegi siis, kui olete droonist kuni 10 km kaugusel. Samal ajal on DJI FPV videoedastuskiirus kuni 50 Mbit/s [8]. See aitab vähendada tihendamisest ja hangumisest tingitud signaali moonutusi. Ja kõrge tundlikkusega antennide olemasolu tagab videoülekande stabiilsuse ja usaldusväärsuse. Sealjuures tuleb DJI FPV teie juurde automaatselt tagasi, kui teil on sideprobleem.

  DJI Fly Rakendus

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  Nutitelefoni eelvaade

  DJI Fly rakendus näitab kaabli kaudu ühendamisel nutitelefonil reaalajas prillide pilti. [11]

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  Muutke ja jagage

  DJI Fly rakenduses saate vaid mõne puudutusega kaadreid taasesitada, videoid redigeerida ja neid sotsiaalmeedias jagada.

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  Populaarsed kohad[12]

  Otsi populaarseid pildistamiskohti enda lähedal.

  1. Enne drooni kasutamist tutvuge kohalike seadustega. Veenduge, et lendate ohutult ja vastavalt kohalikele seadustele ja määrustele.

  2. Vaatenurk 150° on rakendatav ainult siis, kui pildistatakse kiirusega 50 või 100 kaadrit sekundis.

  3. Takistuste tuvastamine on saadaval ainult N-režiimis. Selles režiimis aeglustub DJI FPV (kuid ei peatu) takistuste tuvastamisel automaatselt.

  4. Selleks, et tagada lennuohutus M-režiimi kasutamisel, on soovitatav teise inimese kohalolek, et jälgida olukorda Täpsemaks juhtimiseks, kui kasutate režiimi M, lõdvendage juhtimispuldi tagaküljel olevat kruvi (parem külg, kui lendate režiimis 1, vasak külg, kui lendate režiimis 2), et tühistada korduv tsentreerimine.

  5. DJI FPV droon toetab kahte video kodeerimisvormingut, samas kui DJI V2 FPV Goggles toetab ainult H.264.

  6. 810p Smooth režiimis kiirusel 120 kaadrit/s on video edastamise viivitus alla 28ms, HD 810p režiimis 60 kaadrit/s, video edastamise viivitus on alla 40ms.

  7. Vastab FCC nõuetele. Mõõtmised viidi läbi avatud ruumis ilma häireteta. Droon peab alati olema silmapiiril, välja arvatud juhul, kui on lubatud lennata väljaspool seda. Kontrollige oma piirkonna kohalikke seadusi ja määrusi.

  8. Video edastamise maksimaalne bitikiirus on 50 Mbit/s. Mõõtmised viidi läbi välitimgimustes ilma takistuste ja häireteta.

  9. DJI Care Refresh (DJI FPV) on teenindusprogramm, mis pakub teile lennu ajal meelerahu. DJI Care Refresh (DJI FPV) võimaldab teil saada asendust väikese lisatasu eest. Kui ostate DJI Care Refreshi (plaan 2 aasaks), saate ametliku katvusprogrammi 1-aastase pikenduse.

  10. Rakendus DJI Virtual Flight toetab hetkel ainult iOS-i seadmeid.

  11. Funktsioon on saadaval tulevastes tarkvarauuendustes. Prillidelt rakendusele edastatud pilte saab alla laadida nutitelefoni kaabli kaudu (USB-C – USB-C või USB-C – välk).

  12. Funktsioon “Populaarsed kohad” on saadaval ainult Mandri-Hiinas. Kõik lennukohtades kuvatavad asukohad põhinevad SkyPixeli kasutajate poolt vabatahtlikult antud märkidel. DJI ei kasuta ega avalda kunagi kasutajaandmeid ilma nende nõusolekuta. Kontrollige alati lennureegleid ja järgige neid.

  ЛЕТАТЕЛЬНЫЙ АППАРАТ

  Взлетная масса около 795 г
  Размеры 255 × 312 × 127 мм (с пропеллерами)
  178 × 232 × 127 мм (без пропеллеров)
  Размер по диагонали 245 мм
  Макс. скорость набора высоты Режим M: Без ограничений
  Режим S: 15 м/с
  Режим N: 8 м/с
  Макс. скорость снижения Режим M: Без ограничений
  Режим S: 10 м/с
  Режим N: 5 м/с
  Макс. скорость 140 км/ч
  Режим M: 39 м/с (27 м/с в материковом Китае)
  Режим S: 27 м/с
  Режим N: 15 м/с
  Макс. ускорение 0-100 км/ч: 2 с (в идеальных условиях при полете в режиме M)
  Макс. высота полета над уровнем моря 6000 м
  Макс. время полета Прибл. 20 минут (измерено при полете со скоростью 40 км / ч в безветренную погоду)
  Макс. время остановки в воздухе Прибл. 16 минут (при полете в безветренную погоду)
  Макс. расстояние полета 16,8 км (при полете в безветренную погоду)
  Макс. допустимая скорость ветра 39-49 км/ч (25-31 миль/ч)
  Диапазон рабочих температур От −10 до +40°C
  Мощность передатчика (ЭЭИМ) 2,4–2,483 ГГц
  FCC: ≤31,5 дБм
  CE: ≤20 дБм
  SRRC: ≤20 дБм
  MIC: ≤20 дБм
  Количество антенн 4
  Спутниковые системы позиционирования GPS + ГЛОНАСС + Галилео
  Точность позиционирования В вертикальной плоскости:
  ±0,1 м (визуальное позиционирование);
  ±0,5 м (позиционирование по спутникам)

  В горизонтальной плоскости:
  ±0,3 м (визуальное позиционирование);
  ±1,5 м (позиционирование по спутникам)
  Типы карт памяти microSD (до 256 Гбайт)

  КАМЕРА

  Матрица CMOS 1/2,3 дюйма
  Число эффективных пикселей: 12 миллионов
  Объектив Угол обзора: 150°
  Эквивалент формата 35 мм: 14,66 мм
  Диафрагма: f/2,8
  Режим фокуса Автоматический фокус
  Диапазон фокуса: от 0,6 м до ∞
  ISO 100-12800
  Выдержка 1/50-1/8000 с
  Режимы статической фотосъемки Покадровая съемка
  Макс. размер изображения 3840×2160
  Фотоформат JPEG
  Разрешение видео 4K: 3840 × 2160 при 50/60 кадрах в секунду
  FHD: 1920 × 1080 при 50/60/100/120 кадрах в секунду
  Видеоформаты MP4/MOV (H.264/MPEG-4 AVC, H.265/HEVC)
  Макс. битрейт видео 120 Мбит/с
  Цветовые профили Стандартный, D-Cinelike
  Cистема RockSteady EIS Доступно
  Коррекция искажений Доступно
  Поддерживаемые форматы файлов exFAT (рекомендуется)
  FAT32

  ОЧКИ V2 FPV DJI

  Масса Около 420 г (с наголовной лентой и антеннами)
  Размеры 184×122×110 мм (без антенн)
  202×126×110 мм (с антеннами)
  Размер экрана 2 дюйма (× 2)
  Частота обновления экрана 144 Гц
  Частота связи [1] 2,4–2,483 ГГц
  Мощность передатчика (ЭЭИМ) 2,4–2,483 ГГц
  FCC: ≤ 26 дБм
  CE: ≤ 20 дБм
  SRRC: ≤ 20 дБм
  MIC: ≤ 20 дБм
  Пропускная способность связи 40 МГц (макс.)
  Режим просмотра в реальном времени Режим низкой задержки сигнала: (810p/120 кадров/с): ≤ 28 мс*
  Режим высокого качества (810p/60 кадров/с): ≤ 40 мс*
  * Угол обзора 150° доступен при съемке со скоростью 50 или 100 кадров в секунду. Для других значений частоты кадров угол обзора составит 142°.
  Макс. битрейт видео 50 Мбит/с
  Дальность передачи сигнала [2] 10 км (FCC), 6 км (CE), 6 км (SRRC), 6 км (MIC)
  Видеоформат MP4 (видеоформат: H.264)
  Поддерживаемые форматы видео и аудио MP4, MOV, MKV (видеоформат: H.264; Аудиоформат: AAC-LC, AAC-HE, AC-3, MP3)
  Диапазон рабочих температур От 0° до 40°C
  Входная мощность Специальные аккумуляторы для очков DJI или другие аккумуляторы 11,1–25,2 В.
  Угол обзора Угол обзора: от 30° до 54°; Размер изображения: 50–100%
  Межцентровое расстояние 58–70 мм
  Совместимые карты памяти microSD (до 256 Гбайт)

  КОНТРОЛЛЕР ДВИЖЕНИЯ

  Модель FC7BMC
  Масса 167 г
  Диапазон рабочих частот 2,400–2,4835 ГГц
  Макс. дальность передачи сигнала
  (на открытом пространстве, без помех)
  10 км (FCC); 6 км (CE/SRRC/MIC)
  Мощность передатчика (ЭЭИМ) 2,4 ГГц: ≤28.5 дБм (FCC), ≤20 дБм (CE/SRRC/MIC)
  Диапазон рабочих температур −10...+40°C
  Время работы аккумулятора 300 минут

  СТАБИЛИЗАТОР

  Механический диапазон углов вращения Наклон: −65°...+70°
  Рабочий диапазон углов вращения Наклон: −50°...+58°
  Стабилизация Одна ось (наклон), электронная ось крена
  Макс. управляемая скорость 60°/с
  Диапазон угловых вибраций ±0,01° (режим N)
  Электронная ось крена Доступна (стабилизирует видео при наклоне дрона до 10°)

  СИСТЕМА ДАТЧИКОВ

  Спереди Диапазон точного измерения: 0,5–18 м
  Распознавание препятствий: только в режиме N
  FOV:56° (по горизонтали), 71° (по вертикали)
  Снизу (два видеодатчика + датчики Time of Flight) Высота эффективного обхода препятствий: 10 м
  Диапазон позиционирования: 0,5-15 м
  Диапазон позиционирования видеодатчика: 0,5-30 м
  Дополнительная подсветка снизу Один светодиодный индикатор
  Условия функционирования Неотражающие различимые поверхности
  с диффузным отражением >20% (например, стены деревья, люди)
  Достаточное освещение (лк >15 при нормальном внутреннем освещении)

  ЗАРЯДНОЕ УСТРОЙСТВО

  Вход 100–240 В, 50/60 Гц, 1,8 А
  Выход Интерфейс зарядки аккумулятора:
  25,2 В ± 0,1 В
  3,57 А ± 0,1 А (большой ток)
  1 А ± 0,2 А (слабый ток)

  USB-порт:
  5 В / 2 А (×2)
  Номинальная мощность 90 Вт

  АККУМУЛЯТОР INTELLIGENT FLIGHT BATTERY

  Емкость аккумулятора 2000 мАч
  Напряжение 22,2 В
  Макс. напряжение зарядки 25,2 В
  Тип аккумулятора Литий-полимерный 6S
  Энергетика 44,4 Вт⋅ч при 0,5C
  Скорость разряда Стандартный: 10C
  Масса 295 г
  Диапазон температур зарядки +5°...+40° C
  Макс. мощность зарядки 90 Вт

  ПЕРЕДАЧА ВИДЕОСИГНАЛА

  Диапазон рабочих частот 2,4–2,483 ГГц
  Пропускная способность связи 40 МГц (макс.)
  Режим просмотра в реальном времени Режим низкой задержки сигнала: (810p/120 кадров/с): не более 28 мс
  Режим высокого качества (810p/60 кадров/с): не более 40 мс
  Макс. битрейт видео 50 Мбит/с
  Дальность передачи сигнала 10 км (FCC), 6 км (CE), 6 км (SRRC), 6 км (MIC)
  Поддержка передачи аудио Да

  АККУМУЛЯТОР ДЛЯ ОЧКОВ FPV DJI

  Емкость 1800 мАч
  Напряжение Макс. 9 В
  Вид Литий-полимерный 2S
  Энергетика 18 Вт·ч
  Диапазон температур зарядки 0…+45°C
  Макс. мощность зарядки 10 Вт
  Время работы аккумулятора 110 минут (измерено при температуре 25° C при максимальном уровне яркости)

  ПУЛЬТ УПРАВЛЕНИЯ FPV DJI

  Диапазон рабочих частот 2,4–2,483 ГГц
  Мощность передатчика (ЭЭИМ) 2,4–2,483 ГГц
  FCC: ≤ 26 дБм
  CE: ≤ 20 дБм
  SRRC: ≤ 20 дБм
  MIC: ≤ 20 дБм
  Макс. дальность передачи сигнала 10 км (FCC), 6 км (CE), 6 км (SRRC), 6 км (MIC)
  Размеры стабилизатора 190×140×51 мм
  Масса 346 г
  Время работы аккумулятора Приблизительно 9 часов
  Время зарядки 2,5 часа

  КАРТА ПАМЯТИ MICROSD

  Совместимые карты памяти Макс. 256 Гбайт
  UHS-I класс скорости 3
  Совместимые карты памяти microSD SanDisk High Endurance U3 V30 64 Гбайт microSDXC
  SanDisk Extreme PRO 64 Гбайт U3 V30 A2 microSDXC
  SanDisk Extreme 64 Гбайт U3 64 Гбайт V30 A2 microSDXC
  SanDisk Extreme 64 Гбайт U3 64 Гбайт V30 A2 microSDXC
  SanDisk Extreme 64 Гбайт U3 64 Гбайт V30 A2 microSDXC
  Lexar 667x 64 Гбайт UHS-2 V30 A2 microSDXC
  Lexar High-Endurance 64 Гбайт U3 V30 microSDXC
  Samsung EVO Plus (желтая) 64 Гбайт U3 V30 microSDXC
  Samsung EVO Plus (красная) 64 Гбайт U3 microSDXC
  Samsung EVO Plus 256 Гбайт U3 microSDXC
  Netac 256 Гбайт U3 A1 microSDXC

  ПРИМЕЧАНИЯ

  Примечания 1. Всегда проверяйте местные правила и законы перед полетом. Они могут меняться со временем.

  2. Максимальное значение дальности полета приведено для справки и зависит от мощности и стабильности радиосигнала, а не мощности аккумулятора устройства. Максимальная дальность указана для полета в одну сторону. Измерения получены в открытой среде без помех. Обращайте внимание на сообщение о возврате в приложении DJI Fly во время полета. Следуйте следующим стандартам в указанных странах и регионах: FCC: США, Австралия, Канада, Гонконг, Тайвань, Чили, Колумбия, Пуэрто-Рико и другие регионы; SRRC: Континентальный Китай
  CE: Великобритания, Россия, Франция, Германия, Португалия, Испания, Швейцария, Макао, Новая Зеландия, ОАЭ и другие регионы; MIC: Япония
  Все приведенные характеристики получены в лабораторных условиях и могут использоваться только в качестве справочных данных.
  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Eestis

  Droon DJI FPV – 1 tk.

  Osta DJI Remote Controller 2 Kaugjuhtimispult Eestis

  Juhtimispult 2 – 1 tk.

  Osta Prillid DJI Goggles V2 Eestis

  Prillid Goggles V2 – 1 tk.

  Osta DJI FPV Drooni Andmekaabel (USB-C) Eestis

  Andmekaabel (USB-C) – 1 tk.

  Osta DJI FPV Drooni AC Toitekaabel Eestis

  Toitekaabel – 1 tk.

  Osta DJI FPV Drooni Prillide toitekaabel (USB-C) Eestis

  Prillide toitekaabel (USB-C) – 1 tk.

  Osta DJI FPV Drooni Aku Eestis

  Aku – 1 tk.

  Osta DJI FPV Drooni Propellerid Eestis

  Tiivikud (paar) – 4 tk.

  Osta DJI FPV Drooni AC Toiteadapter Eestis

  AC Toiteadapter – 1 tk.

  Osta DJI FPV Drooni Peakinnitus prillidele Eestis

  Peakinnitus prillidele – 1 tk.

  Osta DJI FPV Drooni OTG Kaabel (USB-C) Eestis

  OTG Kaabel (USB-C) – 1 tk.

  Osta DJI FPV Võidusõidu drooni Varu juhtkangid (paar) Eestis

  Varu juhtkangid (paar) – 1 tk.

  Osta DJI Goggles V2 Prillide aku Eestis

  Prillide aku – 1 tk.

  Osta DJI FPV Drooni Vahtpolster Eestis

  Vahtpolster – 1 tk.

  Osta DJI Goggles V2 Prillide Antennid (Dual Band) Eestis

  Antennid (Dual Band) – 4 tk.

  Osta DJI FPV Võidusõidu drooni Korpus Eestis

  Korpus – 1 tk.

  Osta DJI FPV Võidusõidu drooni Gimbali kaitse) Eestis

  Gimbali kaitse – 1 tk.

  Ostukorv
  Autentiseerimine

  Kas teil pole veel kontot?

  Loo kasutaja
  Tootekategooriad
  Jälgi meid:
  Osta Võidusõidudroon DJI FPV Combo Tallinnas

  DJI FPV Combo Droon

  1049,00 

  Laost otsas

  Cookies
  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
  Nõustun