+372 5430 1080
E - R: 10:00 - 18:00
info@modelforce.eu
Brand: DJI

DJI FPV Combo Droon

1029,00 

DJI FPV droon on ideaalne esmaseks FPV-lennunduskogemuseks! DJI FPV Eelised:

 • võimas jõujaam
 • uus O3 andmesidesüsteem (OcuSync 3.0)
 • kõrge kvaliteediga foto ja video salvestamine
 • GPS, takistuste vältimine, kõrguse hoidmine jpm
 • Hädaabi pidurdus ja kohal hõljumine

  Laos olemas

  Tootekood: CP.FP.00000002.01 Kategooriad: , Sildid: , , ,
  Jaga:
  Купить Гоночный дрон DJI FPV Combo в Эстонии

  DJI FPV

  LÄHME LENNULE

  Avasta endale uus maailm

  DJI FPV annab teile täiesti uue tunde ja võimaldab läbi pilvede meeletu kiirusega liikuda. Kuid samal ajal ei kaota te kontrolli õhusõiduki üle ja saate realiseerida pikaajalisi lennu unistusi. Piloteerimine on lihtne ja mugav tänu uue DJI platvormi võimalustele.

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  Realistlik lendamise tunne

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  4K/60fps ja ülilai vaatenurk

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  HD-signaali edastamine madala latentsusega

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  Uus režiim S

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  Intuitiivne liikumiskontroller

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  Hädapidurdamine ja -peatamine

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Tallinnas

  DJI FPV väärib teie tähelepanu

  Kopter DJI FPV-d iseloomustab hea aerodünaamika ja omapärane elegants. Samal ajal on sellel võimas jõud, suur tööaeg ja kõrge tuulekindlus. Need omadused muudavad uudsuse millekski eriliseks. See on ainulaadne kombinatsioon visuaalsest esteetikast ja kõrgest efektiivsusest.

  Kuid DJI FPV-l on ka teisi omadusi, mis väärivad teie tähelepanu: valguse reguleerimisega LED-ide olemasolu ees ja kiirtel, mis annavad droonile veelgi rohkem unikaalsust.

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Tallinnas

  Täielik süvenemine ja täielik kontroll

  Tänu uutele DJI FPV V2 prillidele [1] ja ülilainurksele 150°[2] garanteerime teile lennu ajal kõige erksamad aistinguid ja sügavaimad emotsioonid kohaloleku tunnetusega[2]. Samal ajal saate video kõrge eraldusvõimega uskumatu selgusega kiirusel kuni 120fps. Ja see on peamine tegur lennu sujuval vaatamisel reaalajas.

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Tallinnas

  Üks parimaid droone algajatele

  DJI FPV on ainulaadne süsteem, mis on hämmastav avastus nii kogenud pilootidele kui ka algajatele. Kui kogenud drooni juhid saavad uusi aistinguid ja jõuavad huvitavate avastusteni, siis algajatele on DJI FPV parim võimalus täielikuks süveneimiseks pilooteerimises.

  Režiim S

  Looge hõlpsalt dünaamilisi FPV-videoid S-režiimis. See segalennurežiim ühendab käsitsi lendamise vabaduse teiste DJI droonide lihtsustatud juhtimisega.

  Režiim N

  Keskenduge lennule, juhtides drooni tavalises vormingus. Spetsiaalsed turvaelemendid, nagu takistuste tuvastamine, muudavad režiimi algajatele sobivaks. [3]

  Režiim M

  Lennake M-režiimis piiramatu lennujuhtimise jaoks. Seadistage parameetrid käsitsi, nautige lendu ja looge põnevaid videoid.

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Tallinnas

  Juhtimine DJI FPV liikumiskontrolleriga

  Viige lendamine uuele tasemele uue DJI Motion Controlleriga. Käte loomuliku liikumise abil võimaldab see kompaktne seade teil juhtida drooni. See pole lihtsalt uuendus. See on täiesti uus viis lendamiseks.

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Tallinnas

  Hädapidurduse eelised

  Kui drooni juhtimine toimub käsitsi siis isegi kogenud pilootidel on raskusi. Mida me saame öelda algajate kohta! Sellepärast on DJI varustanud oma uue drooni spetsiaalse nupuga, millele vajutades saate drooni kiiresti peatada igal ajal ja igal kiirusel. Seade peatub ja hakkab mõneks sekundiks hõljuma, et saaksite orienteeruda.

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Tallinnas

  Veelgi suurem turvalisus

  DJI FPV droon on muutunud veelgi mugavamaks ja lendamiseks ohutumaks. See on varustatud lisavalgusega alumisel tasapinnal, nutika tagasi baasi naasemise (RTH) funktsioonidega ja aku madala laetuse tõttu tagasi baasi naasemise funktsiooniga. Lisaks on sellel süsteem takistuste tuvastamiseks eest ja alt. Nende funktsioonide abil on teie DJI FPV lennu ajal on ohutum isegi suurel kiirusel. [3]

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Tallinnas

  Kõrgeim pildistamise kvaliteet

  Pildistamise tulemused vastavad teie lennu ajal saadut tunnetusele. DJI FPV ühendab harmooniliselt jõujaama võimsuse ja pardakaamera erakordseid võimalusi ülilaia vaatenurgaga kuni 150°. Samuti saate ära kasutada 4-kordset aeglustumist, mis on paljudele DJI fännidele tuttavat RockSteady stabiliseerimise ja moonutuste korrigeerimisega, et luua hämmastavaid videoid ja muljetavaldavaid fotosid.

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  Hämmastavad tulemused

  DJI FPV kaamera suudab luua videosalvestisi 4K/60 kaadrit sekundis kiirusega kuni 120 Mbit/s. See võimaldab teil saada kaadrid kõrge kvaliteediga ja mitte ainult. Õhust filmimine on sama muljetavaldav kui piloteerimine ise.

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  RockSteady stabiliseerimine

  Paljud piloodid soovivad lisaks suurepäraste vaadete jäädvustamisele õhust teha ka erinevaid trikke oma drooniga Tänu hästi tõestatud RockSteady stabiliseerimissüsteemile ei saa teie kopteri manöövrid video sujuvust ja stabiilsust negatiivselt mõjutada. Muide, DJI FPV kaamera toetab H.264 ja H.265 videoformaate, et laiendada loomingulisi võimalusi ja videotöötlust[5].

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  Tutvuge O3-ga

  DJI FPV andmeedastussüsteem on veelgi täiuslikum tänu DJI O3 (OcuSync 3.0) süsteemi paigaldamisele. Uus süsteem tagab reaalajas selget videot isegi siis, kui olete droonist kuni 10 km kaugusel. Samal ajal on DJI FPV videoedastuskiirus kuni 50 Mbit/s [8]. See aitab vähendada tihendamisest ja hangumisest tingitud signaali moonutusi. Ja kõrge tundlikkusega antennide olemasolu tagab videoülekande stabiilsuse ja usaldusväärsuse. Sealjuures tuleb DJI FPV teie juurde automaatselt tagasi, kui teil on sideprobleem.

  DJI Fly Rakendus

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  Nutitelefoni eelvaade

  DJI Fly rakendus näitab kaabli kaudu ühendamisel nutitelefonil reaalajas prillide pilti. [11]

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  Muutke ja jagage

  DJI Fly rakenduses saate vaid mõne puudutusega kaadreid taasesitada, videoid redigeerida ja neid sotsiaalmeedias jagada.

  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Combo Eestis

  Populaarsed kohad[12]

  Otsi populaarseid pildistamiskohti enda lähedal.

  1. Enne drooni kasutamist tutvuge kohalike seadustega. Veenduge, et lendate ohutult ja vastavalt kohalikele seadustele ja määrustele.

  2. Vaatenurk 150° on rakendatav ainult siis, kui pildistatakse kiirusega 50 või 100 kaadrit sekundis.

  3. Takistuste tuvastamine on saadaval ainult N-režiimis. Selles režiimis aeglustub DJI FPV (kuid ei peatu) takistuste tuvastamisel automaatselt.

  4. Selleks, et tagada lennuohutus M-režiimi kasutamisel, on soovitatav teise inimese kohalolek, et jälgida olukorda Täpsemaks juhtimiseks, kui kasutate režiimi M, lõdvendage juhtimispuldi tagaküljel olevat kruvi (parem külg, kui lendate režiimis 1, vasak külg, kui lendate režiimis 2), et tühistada korduv tsentreerimine.

  5. DJI FPV droon toetab kahte video kodeerimisvormingut, samas kui DJI V2 FPV Goggles toetab ainult H.264.

  6. 810p Smooth režiimis kiirusel 120 kaadrit/s on video edastamise viivitus alla 28ms, HD 810p režiimis 60 kaadrit/s, video edastamise viivitus on alla 40ms.

  7. Vastab FCC nõuetele. Mõõtmised viidi läbi avatud ruumis ilma häireteta. Droon peab alati olema silmapiiril, välja arvatud juhul, kui on lubatud lennata väljaspool seda. Kontrollige oma piirkonna kohalikke seadusi ja määrusi.

  8. Video edastamise maksimaalne bitikiirus on 50 Mbit/s. Mõõtmised viidi läbi välitimgimustes ilma takistuste ja häireteta.

  9. DJI Care Refresh (DJI FPV) on teenindusprogramm, mis pakub teile lennu ajal meelerahu. DJI Care Refresh (DJI FPV) võimaldab teil saada asendust väikese lisatasu eest. Kui ostate DJI Care Refreshi (plaan 2 aasaks), saate ametliku katvusprogrammi 1-aastase pikenduse.

  10. Rakendus DJI Virtual Flight toetab hetkel ainult iOS-i seadmeid.

  11. Funktsioon on saadaval tulevastes tarkvarauuendustes. Prillidelt rakendusele edastatud pilte saab alla laadida nutitelefoni kaabli kaudu (USB-C – USB-C või USB-C – välk).

  12. Funktsioon “Populaarsed kohad” on saadaval ainult Mandri-Hiinas. Kõik lennukohtades kuvatavad asukohad põhinevad SkyPixeli kasutajate poolt vabatahtlikult antud märkidel. DJI ei kasuta ega avalda kunagi kasutajaandmeid ilma nende nõusolekuta. Kontrollige alati lennureegleid ja järgige neid.

  DROON

  Õhkutõusu kaal umbes 795 g
  Mõõdud 255 × 312 × 127 mm (propelleritega)
  178 × 232 × 127 mm (v.a propellerid)
  Diagonaalpikkus 245 mm
  Maks. kõrguskiirus M režiim: Piiramatu
  S režiim: 15 m/s
  N režiim: 8 m/s
  Maks. languskiirus M režiim: Piiramatu
  S režiim: 10 m/s
  N režiim: 5 m/s
  Maks. kiirus 140 km/h
  M režiim: 39 m/s (Mandri-Hiinas 27 m/s)
  S režiim: 27 m/s
  N režiim: 15 m/s
  Maks. kiirendus 0-100 km/h: 2 s (ideaalsetes tingimustes M-režiimis lennates)
  Maks. kiirus merepinnast kõrgemal 6000 m
  Maks. lennuaeg Umbes 20 minutit (mõõdetuna tuulevaikse ilmaga 40 km/h lennates)
  Maks. hõljumisaeg Umbes 16 minutit (vaikse ilmaga lennates)
  Maks. lennukaugus 16,8 km (vaikse ilmaga lennates)
  Maks. tuule vastupidavus 39–49 km/h (25–31 mph)
  Töötamistemperatuur -10 kuni +40°C
  Saatja võimsus (EIRP) 2,4–2,483 GHz
  FCC: ≤31,5 dBm
  CE: ≤20 dBm
  SRRC: ≤20 dBm
  MIC: ≤20 dBm
  Antenni arv 4
  Satelliitpositsioneerimissüsteemid GPS + GLONASS + Galileo
  Hõljumise täpsusvahemik Vertikaalne:
  ±0,1 m (visuaalne positsioneerimine);
  ±0,5 m (GNSS positsioneerimine)

  Horisontaalne:
  ±0,3 m (visuaalne positsioneerimine);
  ±1,5 m (GNSS positsioneerimine)
  Mälukaardi tüüp microSD (kuni 256 GB)

  KAAMERA

  Sensor 1/2,3" CMOS
  Efektiivsed pikslid: 12 miljonit
  Lääts Vaatenurk: 150°
  Ekvivalentne 35 mm: 14,66 mm
  Ava: f/2,8
  Fookusrežiim Automaatne fookus
  Fookuskaugus: 0,6 m kuni ∞
  ISO 100-12800
  Katiku kiirus 1/50-1/8000 s
  Staatilised pildistamisrežiimid Üksikvõte
  Maks. pildisuurus 3840×2160
  Fotoformaat JPEG
  Video resolutsioon 4K: 3840 × 2160 50/60 fps
  FHD: 1920 × 1080 kiirusega 50/60/100/120 fps
  Video formaadid MP4/MOV (H.264/MPEG-4 AVC, H.265/HEVC)
  Maks. video bitrate 120 Mbps
  Värviprofiilid Standardne, D-Cinelike
  RockSteady EIS Saadaval
  Moonutuste korrigeerimine Saadaval
  Toetatud faili formaadid exFAT (soovitatav)
  FAT32

  PRILLID V2 FPV DJI

  Kaal Umbes 420 g (koos peapaela ja antennidega)
  Mõõdud 184×122×110 mm (ilma antennideta)
  202×126×110 mm (antennidega)
  Ekraani suurus 2 tolli (× 2)
  Kaadrisagedus 144 Hz
  Sidesagedus [1] 2,4–2,483 GHz
  Saatja võimsus (EIRP) 2,4–2,483 GHz
  FCC: ≤ 26 dBm
  CE: ≤ 20 dBm
  SRRC: ≤ 20 dBm
  MIC: ≤ 20 dBm
  Kommunikatsiooni ribalaius 40 MHz (max.)
  Otsevaate režiim Madala latentsusaja režiim: (810p/120 kaadrit sekundis): ≤ 28 ms*
  Kvaliteetne režiim (810p/60 kaadrit sekundis): ≤ 40 ms*
  * 150° FOV on saadaval 50 või 100 kaadrit sekundis pildistamisel. Muude kaadrisageduste puhul on FOV 142°.
  Maks. video bitrate 50 Mbps
  Signaali edastuskaugus [2] 10 km (FCC), 6 km (CE), 6 km (SRRC), 6 km (MIC)
  Video formaat MP4 (video formaat: H.264)
  Toetatud video- ja helivormingud MP4, MOV, MKV (videoformaat: H.264; helivformaat: AAC-LC, AAC-HE, AC-3, MP3)
  Töötamistemperatuur 0° kuni 40°C
  Sisendvõimsus Spetsiaalsed akud DJI prillidele või muu akud 11,1-25,2 V.
  Vaatenurk Vaatenurk: 30° kuni 54°; Pildi suurus: 50–100%
  Keskpunkti kaugus 58–70 mm
  Toetatud SD kaardid microSD (kuni 256 GB)

  LIIKUMISPULT

  Mudel FC7BMC
  Kaal 167 g
  Töötamise sagedus 2,400–2,4835 GHz
  Maks. signaali edastuskaugus
  (takistusega)
  10 km (FCC); 6 km (CE/SRRC/MIC)
  Saatja võimsus (EIRP) 2,4 GHz: ≤28,5 dBm (FCC), ≤20 dBm (CE/SRRC/MIC)
  Töötamistemperatuur −10...+40°C
  Aku kestvus 300 min

  STABILISAATOR

  Pöörlemisnurkade mehaaniline vahemik Tilt: -65° kuni 70°
  Kontrollitav vahemik Tilt: -50° kuni 58°
  Stabiliseerimine Üks telg (Tilt), elektrooniline Roll telg
  Maks. kontrollitud kiirus 60°/s
  Nurkvibratsiooni ulatus ±0,01° (N-režiim)
  Elektrooniline Roll telg Saadaval (stabiliseerib videot, kui õhusõiduk on kallutatud kuni 10°)

  SENSORISÜSTEEM

  Eesmine Mõõtmisvahemik: 0,5–18 m
  Takistuste tuvastamine: ainult N režiimis
  FOV: 56° (horisontaalne), 71° (vertikaalne)
  Alumine (kaks nägemisandurit + Time of Flight andurid) Efektiivne takistuste vältimise kõrgus: 10 m
  Positsioneerimisulatus: 0,5-15m
  Videoanduri positsioneerimisulatus: 0,5-30 m
  Lisavalgustus altpoolt Üks LED indikaator
  Tegevuskeskkond Mittepeegeldavad nähtavad pinnad
  selge mustriga >20% (nt sein, puu, inimene)
  Piisava valgustusega pind (lux >15)

  LAADIJA

  Sisend 100-240V, 50/60Hz, 1,8A
  Väljund Aku laadimise liides:
  25,2V±0,1V
  3,57 A ± 0,1 A (suur vool)
  1 A ± 0,2 A (madal vool)

  USB-port:
  5 V / 2 A (× 2)
  Nimivõimsus 90 W

  INTELLIGENT FLIGHT BATTERY AKU

  Aku mahutavus 2000 mAh
  Pinge 22,2 V
  Maks. laadimispinge 25,2 V
  Aku tüüp LiPo 6S
  Energia 44,4 Wh@0,5C
  Tühjenemise kiirus Standardne: 10C
  Kaal 295 g
  Laadmistemperatuur +5°...+40°C
  Maks. laadimisvõimsus 90 W

  VIDEO ÜLEKANNE

  Töötamise sagedus 2,4–2,483 GHz
  Kommunikatsiooni ribalaius 40 MHz (max.)
  Otsevaate režiim Madala latentsusega režiim: (810p/120fps): mitte rohkem kui 28 ms
  Kvaliteetne režiim: (810p/60fps): mitte rohkem kui 40 ms
  Maks. video bitrate 50 Mbps
  Signaali edastamise kaugus 10 km (FCC), 6 km (CE), 6 km (SRRC), 6 km (MIC)
  Heli edastamise tugi Jah

  DJI FPV PRILLIDE AKU

  Mahutavus 1800 mAh
  Pinge Maks. 9 V
  Vaade LiPo 2S
  Energia 18 Wh
  Laadmistemperatuur 0…+45°C
  Maks. laadimisvõimsus 10 W
  Aku kestvus 110 minutit (mõõdetud temperatuuril 25 °C maksimaalse heledusega)

  DJI FPV JUHTIMISPULT

  Töötamise sagedus 2,4–2,483 GHz
  Saatja võimsus (EIRP) 2,4–2,483 GHz
  FCC: ≤ 26 dBm
  CE: ≤ 20 dBm
  SRRC: ≤ 20 dBm
  MIC: ≤ 20 dBm
  Maks. signaali edastuskaugus 10 km (FCC), 6 km (CE), 6 km (SRRC), 6 km (MIC)
  Stabilisaatori mõõtmed 190×140×51 mm
  Kaal 346 g
  Aku kestvus Umbes 9 tundi
  Laadimisaeg 2,5 tundi

  MICROSD MÄLUKAART

  Toetatud SD kaardid Maks. 256 GB
  UHS-I kiirusklass 3
  Toetatud microSD kaardid SanDisk High Endurance U3 V30 64 GB microSDXC
  SanDisk Extreme PRO 64 GB U3 V30 A2 microSDXC
  SanDisk Extreme 64 Гбайт U3 64 GB V30 A2 microSDXC
  SanDisk Extreme 64 Гбайт U3 64 GB V30 A2 microSDXC
  SanDisk Extreme 64 Гбайт U3 64 GB V30 A2 microSDXC
  Lexar 667x 64 GB UHS-2 V30 A2 microSDXC
  Lexar High-Endurance 64 GB U3 V30 microSDXC
  Samsung EVO Plus (kollane) 64 GB U3 V30 microSDXC
  Samsung EVO Plus (punane) 64 GB U3 microSDXC
  Samsung EVO Plus 256 GB U3 microSDXC
  Netac 256 GB U3 A1 microSDXC

  MÄRKUSED

  Märkused 1. Enne lendamist kontrollige alati kohalikke eeskirju ja seadusi. Need võivad aja jooksul muutuda.

  2. Võrdluseks on esitatud lennuvahemiku maksimaalne väärtus, mis sõltub võimsusest ja võimsusest ning raadiosignaali stabiilsusest, mitte seadme võimsusest. Maksimaalne vahemik on näidatud ühesuunalise lennu jaoks. Mõõtmised tehakse avatud keskkonnas ilma häireteta. Pöörake lennu ajal tähelepanu DJI Fly rakenduse tagastussõnumile. Järgige määratletud riikides ja piirkondades järgmisi standardeid: FCC: USA, Austraalia, Kanada, Hongkong, Taiwan, Tšiili, Colombia, Puerto Rico ja muud piirkonnad; SRRC: Mandri-Hiina
  CE: Inglismaa, Venemaa, Prantsusmaa, Saksamaa, Portugal, Hispaania, Šveits, Macau, Uus-Meremaa, AÜE ja teised piirkonnad; MIC: Jaapan
  Kõik esitatud spetsifikatsioonid on saadud laboritingimustes ja neid võib kasutada ainult viitena.
  Osta Võidusõidu droon DJI FPV Eestis

  Droon DJI FPV – 1 tk.

  Osta DJI Remote Controller 2 Kaugjuhtimispult Eestis

  Juhtimispult 2 – 1 tk.

  Osta Prillid DJI Goggles V2 Eestis

  Prillid Goggles V2 – 1 tk.

  Osta DJI FPV Drooni Andmekaabel (USB-C) Eestis

  Andmekaabel (USB-C) – 1 tk.

  Osta DJI FPV Drooni AC Toitekaabel Eestis

  Toitekaabel – 1 tk.

  Osta DJI FPV Drooni Prillide toitekaabel (USB-C) Eestis

  Prillide toitekaabel (USB-C) – 1 tk.

  Osta DJI FPV Drooni Aku Eestis

  Aku – 1 tk.

  Osta DJI FPV Drooni Propellerid Eestis

  Tiivikud (paar) – 4 tk.

  Osta DJI FPV Drooni AC Toiteadapter Eestis

  AC Toiteadapter – 1 tk.

  Osta DJI FPV Drooni Peakinnitus prillidele Eestis

  Peakinnitus prillidele – 1 tk.

  Osta DJI FPV Drooni OTG Kaabel (USB-C) Eestis

  OTG Kaabel (USB-C) – 1 tk.

  Osta DJI FPV Võidusõidu drooni Varu juhtkangid (paar) Eestis

  Varu juhtkangid (paar) – 1 tk.

  Osta DJI Goggles V2 Prillide aku Eestis

  Prillide aku – 1 tk.

  Osta DJI FPV Drooni Vahtpolster Eestis

  Vahtpolster – 1 tk.

  Osta DJI Goggles V2 Prillide Antennid (Dual Band) Eestis

  Antennid (Dual Band) – 4 tk.

  Osta DJI FPV Võidusõidu drooni Korpus Eestis

  Korpus – 1 tk.

  Osta DJI FPV Võidusõidu drooni Gimbali kaitse) Eestis

  Gimbali kaitse – 1 tk.

  Ostukorv
  Autentiseerimine

  Kas teil pole veel kontot?

  Loo kasutaja
  Tootekategooriad
  Jälgi meid:
  Osta Võidusõidudroon DJI FPV Combo Tallinnas

  DJI FPV Combo Droon

  1029,00 

  Laos olemas

  Cookies
  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
  Nõustun