+372 5430 1080
E - R: 10:00 - 18:00
info@modelforce.eu
Brand: DJI

DJI Matrice 300 RTK

8000,00 

DJI termoanalüüsi tööriista saab kasutada termokujutiste analüüsimiseks ja töötlemiseks. Kriitiliste sihtpiirkondade temperatuuriteabe määramisega saab tarkvara kasutada objektide analüüsimiseks paljudes tööstuslikes rakendustes. Suuri intsidente saab ennetada või kiiresti lahendada tarkvaraga, mis tuvastab ja tuvastab täpselt seadmete temperatuuri anomaaliad plaaniliste kontrollide ajal.

  Tootekood: CP.EN.00000222.02 Kategooriad: , Sildid: , , , , ,
  Jaga:
  MATRICE 300 RTK​

  MATRICE 300 RTK

  DIGIAJASTU MITMEKÜLGNE TÖÖVAHEND

  Uus standard tööstuslikes droonides

  MATRICE 300 RTK​

  Uus väljend tööstuslike droonide tootmisel

  Matrice 300 RTK on DJI uusim kommertsplatvorm, mis sisaldab paljusid kaasaegse õhusõidukite tootmise ja mehitamata süsteemide tootmise kontseptsioone. Antud droon ületab oma arenguga kõiki oma klassis sarnaseid seadmeid, pakkudes oma kasutajale kuni 55 minutit lennuaega, arenenumat intellektuaalset süsteemi, takistuste tuvastamist kuues suunas ja täpsemat positsioneerimist ja paljugi veel. M300 RTK on tõeliselt uus standard tööstuslikus droonidisainis, ühendades intellektuallsuse, suure jõudluse ja uskumatu töökindluse.

  Uus sõna tööstuslike droonide tootmises

  Täiustatud lennu omadused

  Tööstuslikud droonid peab olema varustatud võimsa jõujaam ja vastupidava korpusega. Matrice 300 RTK on tehtud kerekonstruktsiooni ja jõupaigaldise täiustusi, et tagada suurem stabiilsus lennu ajal ja suurem jõudlus tööülesannete täitmisel, isegi kui lennumissioon viiakse läbi karmides tingimustes. Drooni lennuaeg on nüüd maksimaalselt 55 minutit. Seade võib tõusta kuni 7 km kõrgusele stardikiirusega kuni 23 m/s.

  Täiustatud lennuomadused

  Täiustatud sidesüsteem

  Lisaks jõujaamale on DJI täielikult uuendanud OcuSynci süsteemi tööstuslikku versiooni. Nüüd pakub see andmeedastust kuni 15 km kaugusel ja toetab kolme kanaliga videoedastust 1080p formaadis (kolme kanalit saab kasutada ainult siis, kui kaks operaatorit töötavad kahe juhtpaneeliga). Samal ajal säilitatakse andmeedastuse ajal kõrge turvalisuse tase tänu AES-256 krüpteerimissüsteemile.

  Täiustatud andmeedastussüsteem

  Kasuliku koorma paigaldamise paindlikkus

  M300 RTK kasutajatel ei ole probleemi, kuidas kohandada oma drooni lennumissiooni ülesannete täitmiseks. Drooni konstruktsioon võimaldab paigaldada alumisele ja ülemisele tasapinnale kuni kolm kaamerat. Maksimaalne kandevõime võib moodustada kuni 2,7 kg. Kõik see võimaldab teil paindlikult reageerida uutele tekkivatele ülesannetele või keerukatele juhtumitele.

  Topeltkoormus

  Topeltkoormus

  Saate paigaldada kaks gimbalit korpuse all ja ühe gimbali ülesse Matrice 300 RTK kere kohal.
  Ühekordne koormus

  Üksikkoormus

  Enamik mitte ainult standardsetes, vaid ka ainulaadsetes olukordades on üks kaamera või muu seadmega gimbal üsna piisav. Seda kõike saab paigaldada Matrice 300 RTK kere alla.

  Kolmekordne koormus

  Kolmekordne koormus

  Antud kasuliku koormuse valik pakub ülesannete täitmiseks kõige laiemat valiku võimalusi Matrice 300 RTK-ga, sest saate korraga paigaldada kolm seadet: üks ülesse ja kaks alla.

  Nutikad kontrollid

  Nutikad kontrollid

  Nüüd muutub erinevate tööstusrajatiste ja infrastruktuuri kontroll veelgi lihtsamaks, tõhusamaks ja odavamaks. Selleks saate kasutada Matrice 300 RTK kogu potentsiaali ja intellektuaalseid funktsioone.

  Reaalajas missiooni salvestamine

  Reaalajas missiooni salvestamine

  Nüüd saavad kasutajad automatiseerida tulevasi missioone uue funktsiooniga, mis salvestab tegevusi käimasoleva missiooni ajal: droonilennud ja manöövrid, gimbali orientatsioon, kaamera tegevust ja objektiivi suumitasemeid. Kõik kirjed salvestatakse missiooni malli failidesse, mille põhjal on võimalik planeerida järgmisi projekte.

  Kohapealne kontroll tehisintellektiga

  Tehisintellektiga tehtavad pistelised kontrollid

  Seadmete ja tööstusobjektide regulaarne kontrollimine on üsna aja- ja jõukulukas. Matrice 300 RTK pardal oleva tehisintellekti abil saate neid protsesse automatiseerida, kuna tehisintellekt suudab tuvastada vajalikke objekte ja neid identifitseerida iga järgmise automatiseeritud missiooniga. See aitab tagada korrapärast kontrolli ja jäädvustamist.

  Waypoints 2.0

  Waypoints 2.0

  See funktsioon aitab teil luua kuni 65 535 vahepunkti ja ajastada nende jaoks mitu toimingut, samuti ka kasuliku koormuse jaoks, mis on droonil saadaval. Ajakava koostamine on siiski võimalik erineva arvu kasulike koormuste jaoks, sealhulgas DJI-süsteemi integreeritud kolmanda osapoole seadmed. Mis tahes ülesande maksimaalse paindlikkuse ja tõhususe tagamiseks saate kasutada lennumarsruudi planeerimise funktsiooni.

  Nutikas maamärk ja jälgimine

  Nutikas orientiir ja jälgimine

  Smart PinPoint ja Smart Track aitavad kasutajatel tõhusamalt lahendada keerukaid ülesandeid. Pea meeles, et mainitud intelligentseid režiime toetab droon ainult siis, kui sellele on paigaldatud kasulik koormus ühe Zenmuse H20 seeria kaamera kujul.

  Võrdluspunkt

  Orientiir

  PinPoint ("Maamärk") on funktsioon, mis võimaldab teil kiire puudutusega märkida ekraani vaateväljas mis tahes objekt, nii et anduri algoritmid näitavad teile kohe soovitud punkti koordinaate.

  Nutikas jälgimine

  Nutikas jälgimine

  Smart Track on veel üks intellektuaalne funktsioon, mis aitab tuvastada ja jälgida liikuvaid objekte: inimesi, transporti, jõe- ja merelaevu. Seda tehes saate kasutada automaatse suumi funktsiooni, et kaamera saaks dünaamilist objekti pidevalt jälgida.

  Demonstratsioon mitmel ekraanil

  Demonstratsioon mitmel ekraanil

  Funktsioon “Location Sharing”, kui PinPoint või SmartTrack režiim töötab, võimaldab teil näidata objekti asukohta drooni kaamerast mitmel ekraanil. Kuvaritena võib kasutada mitme operaatori kaugjuhtimisseadmeid või visuaalse teabe kuvamise vahendeid. Viimasel juhul viiakse operatsioon läbi veebiplatvormide, näiteks DJI FlightHubi abil.

  Täiustatud topeltjuhtimine

  Täiustatud topeltjuhtimine

  Uuendatud seadmed Matrice 300 RTK aitavad hõlpsasti kontrollida drooni tööd ja selle kasulikku koormust. Nüüd on kahel juhtpaneelil võrdsed õigused, nii et iga operaator saab drooni või selle kaamera (või muud tüüpi kasuliku koormuse) üle kontrolli. Protseduur on väha lihtne: üks klõps. Selline tegevus aitab lahendada keerulisi probleeme ja suurendada erinevate toimingute tegemise paindlikkust.

  Võimas ja töökindel visuaalsüsteem

  Võimas ja töökindel visuaalsüsteem

  Matrice 300 RTK juhtimise ja lennu ohutus on muutunud kõrgemaks tänu andurite paigaldamisele, mis töötavad drooni kõigil 6 küljel. Droon on varustatud mitte ainult toppelt nägemise anduritega, vaid ka lennuaja anduritega, et tagada takistuste tuvastamise maksimaalne tase vahemikus kuni 40 m. Lisaks on kasutajatel võimalus reguleerida drooni andurite tundlikkust DJI Pilot rakenduse abil. Selline süsteem tagab lennuohutuse ja missiooni tulemuslikkuse isegi rasketes tingimustes.

  Professionaalne tehniline tugi teie droonipargile

  Professionaalne tehniline tugi teie droonipargile

  Uus integreeritud seire- ja diagnostikasüsteem kuvab kõigi süsteemide praeguse oleku, teavituslogid ja kiire tõrkeotsingu juhendi. Süsteem sisaldab ka lennupäevikuid, drooni lendude kestust ja kogupikkust töötamise ajal, samuti näpunäiteid drooni hoolduseks ja teenindamiseks.

  Koondussüsteem ohutuse suurendamiseks

  Varundussüsteem ohutuse suurendamiseks

  Matrice 300 RTK päris oma eelkäijatelt sisseehitatud varundamistehnoloogia, kui lennu stabiilsuse ja ohutuse eest vastutavad põhimoodulid dubleeritakse, et keerulistes olukordades saaksid operaatorid lennuülesannet jätkata või lennu ohutult lõpule viia ja drooni ilma vahejuhtumiteta maandada.

  DROON

  Mõõdud Voldimata ja ilma propelleriteta: 810 × 670 × 430 mm (P × L × K)
  Volditud ja propelleritega: 430 × 420 × 430 mm (P × L × K)
  Diagonaalpikkus 895 mm
  Kaal (ühe alumise gimbaliga) Umbes 3,6 kg (ilma akudeta)
  Umbes 6,3 kg (2 x TB60 akuga)
  Maks. kasulik koormus 2,7 kg
  Maks. startimise kaal 9 kg
  Töötamise sagedus 2,4000-2,4835 GHz
  EIRP 2,4000–2,4835 GHz:
  29,5 dBm (FCC); 18,5 dBm (CE)
  18,5 dBm (SRRC); 18,5 dBm (MIC)
  Hõljumise täpsus (P-režiimis koos GPS-iga) Vertikaalne:
  ±0.1 m (visuaalne positsioneerimine)
  ±0,5 m (GPS-iga)
  ±0,1 m (RTK-ga)
  Vertikaalne:
  ±0.3 m (visuaalne positsioneerimine)
  ±1.5 мm (GPS-iga)
  ±0,1 m (RTK-ga)
  RTK positsioneerimise täpsus Kui RTK on lubatud ja lukustatud:
  1 cm + 1 mm/km (horisontaalne)
  1,5 cm + 1 mm/km (vertikaalne)
  Maks. nurkkiirus Pitch: 300°/sek, Yaw: 100°/sek
  Maks. kaldenurk 30° (P-režiimis, eesmine visuaalsüsteem sees: 25°)
  Maks. kõrguskiirus S režiimis: 6m/s
  P režiimis: 5m/s
  Maks. laskumiskiirus (vertikaalselt) S režiimis: 5m/s
  P režiimis: 3m/s
  Maks. laskumiskiirus (tilt) S režiimis: 7m/s
  Maks. kiirus S režiimis: 23 m/s
  P režiimis: 17m/s
  Lennukõrgus merepinnast 5000 m (propelleritega 2110, stardimassiga ≤ 7 kg)
  7000 m (propelleritega 2195, stardimass ≤ 7 kg)
  Maks. tuule vastupidavus 15 m/sek
  Maks. lennuaeg 55 min.
  Toetatud DJI Gimbalid Zenmuse XT2 /XT S /Z30 /H20 /H20T /P1 /L1
  Toetatud gimbali konfiguratsioonid Üks alumine kaamera,
  Kaks alumist kaamerat,
  Üks ülemine kaamera,
  Üks ülemine ja üks alumine kaamera,
  Kolm kaamerat
  Korpuse kaitse tase IP45
  GNSS GPS + GLONASS + BeiDou + Galileo
  Töötamistemperatuur -20°C kuni 50°C

  INTELLIKTNE LENNUAKU

  Nimetus TB60
  Mahutavus 5935 mAh
  Pinge 52,8 V
  Aku tüüp LiPo 12S
  Energia 274 Wh
  Neto kaal Umbes 1,35 kg
  Töötamistemperatuur -20°C kuni 50°C
  Ideaalne ladustamistemperatuur 22°C kuni 30°C
  Laadmistemperatuur -20°C kuni 40°C
  (Kui temperatuur on alla 5°C, lülitub küttesüsteem automaatselt sisse.
  Madalal temperatuuril laadimine võib aku eluiga lühendada)
  Laadimisaeg BS60 jaama kasutamisel:
  220 V sisend: 60 minutit (2 x TB60 aku täislaadimine),
  30 minutit (2 x TB60 akut 20% kuni 90% laadimine)
  110 V sisend: 70 minutit (2 x TB60 aku täislaadimine), 40 minutit (2 x TB60 aku 20% kuni 90% laadimine)

  KAUGJUHTIMISPULT

  Töötamise sagedus 2,4000-2,4835 GHz
  Maks. edastuskaugus (ilma takistusteta ja häireta) NCC/FCC:15 km
  CE/MIC:8 km
  SRRC:8 km
  EIRP 2.4000-2.4835 GHz:
  29,5 dBm (FCC); 18,5 dBm (CE)
  18,5 dBm (SRRC); 18,5 dBm (MIC)
  Väline aku Nimi: WB37 nutikas aku
  Mahutavus: 4920 mAh
  Pinge: 7,6 V
  Tüüp: LiPo
  Energiatarve: 37,39 Wh
  Laadimisaeg (BS60 jaama kasutamisel):
  70 minutit (15 °C kuni 45 °C); 130 minutit (0 °C kuni 15 °C)
  Sisseehitatud aku Tüüp: Li-ion 18650 (5000 mAh / 7,2 V)
  Laadimine: kasutage 12V / 2A parameetritega USB-toiteallikat
  Nimivõimsus: 17W
  Laadimisaeg: 2 tundi 15 minutit (kui kasutate 12V/2A USB-toiteadapterit)
  Aku kestvus Sisseehitatud aku: umbes 2,5 tundi; Sisseehitatud + väline aku: umbes 4,5 tundi
  USB toiteallikas 5 V / 1.5 A
  Töötamistemperatuur -20°C kuni 40°C

  VISUAALSÜSTEEM

  Takistuste tuvastamise raadius Ees/Taga/ Vasak/ Parem: 0,7-40m
  Üleval/ allpool:0,6-30 m
  Vaatenurk Ees/taga/alla: 65° (H), 50° (V)
  Vasak/parem/ülemine: 75° (H), 60° (V)
  Töötamis keskkond Selge mustriga ja piisava valgustusega pind (>15 lux)

  INFRAPUNASÜSTEEM

  Takistuste tuvastamise raadius 0,1-8 m
  Vaatenurk 30°(±15°)
  Töötamis keskkond Suured hajumise ja peegeldusefektiga takistused (peegeldusvõime > 10%)

  ABIVALGUSTUS ÜLEVALT JA ALLALT

  Efektiivne valgustuskaugus 5m

  FPV-KAAMERA

  Resolutsioon 960p
  Vaatenurk 145°
  Kaadrisagedus 30fps

  NUTIKAS AKULAADIMISJAAM BS60

  Mõõdud 501 × 403 × 252 mm
  Neto kaal 8,37 kg
  Maks. mahutavus TB60 × 8 intelligentne lennuaku
  WB37 × 4 intelligentne lennuaku
  Sisend 100–120 VAC, 50–60 Hz / 220–240 VAC, 50–60 Hz
  Maks. sisendvool 1070 W
  Maks. väljundvool 100-120V: 750W
  220-240V: 992W
  Töötamistemperatuur -20°C kuni 40°C
  Kõik esitatud spetsifikatsioonid on saadud laboritingimustes ja neid võib kasutada ainult viitena.
  Quadcopter Matrice 300 RTK - 1 tk.

  Droon Matrice 300 RTK – 1 tk.

  DJI Smart Controller Enterprise - 1 tk.

  Pult DJI Smart Controller Enterprise – 1 tk.

  USB laadija - 1 tk.

  USB Laadija – 1 tk.

  USB-C kaabel - 1 tk.

  USB-C kaabel – 1 tk.

  Intelligentne aku WB37 - 1 tk.

  Intelligentne aku WB37 – 1 tk.

  Propeller 2110 (päripäeva) - 2 tk.

  Propeller 2110 (päripäeva) – 2 tk.

  Propeller 2110 (vastupäeva) - 2 tk.

  Propeller 2110 (vastupäeva)- 2 tk.

  Telik - 2 tk.

  Maandumisvarustus – 2 tk.

  Varu juhtkangi kate (paar) - 1 tk.

  Joysticki asenduskate (paar) – 1 tk.

  Varu propelleri laba - 2 tk.

  Asenduspropelleri laba – 2 tk.

  Varu stabilisaatori amortisaator - 4 tk.

  Stabiileri asendusamortisaator – 4 tk.

  USB-kaabel (2 A-tüüpi pordiga) - 1 tk.

  USB-kaabel (2 A-tüüpi porti) – 1 tk.

  Vision süsteemi kalibreerimisplaat - 1 tk.

  Nägemissüsteemi kalibreerimisplaat – 1 tk.

  Kandekott - 1 tk.

  Kandekott – 1 tk.

  Nutikontrolleri rihm*** - 1 tk.

  Rihm nutikontrolleri jaoks*** – 1 tk.

  Kummist pordi kate (komplekt) - 1 tk.

  Kummist portide kate (komplekt) – 1 tk.

  Kruvid ja tööriistad - komplekt

  Kruvid ja tööriistad – komplekt

  Toitekaabel* - 1 tk.

  Toitejuhe* – 1 tk.

  Lennuplatvorm

  1. Kas ühekordset pistikut on võimalik asendada kahekordsega?

  Selline võimalus on olemas. Kui otsustate üht tüüpi pistikut teisega asendada, lülitage droon välja ja eemaldage esmalt lennuaku. Seda tuleb teha teie turvalisuse huvides.

  2. Mis on Matrice 300 RTK rahvusvaheline standart? Kas seda on lubab kasutada ka sademete ajal?

  DJI on kujundanud Matrice 300 RTK, et see vastaks rahvusvahelisele IP45 standardile. Arvestada tuleb aga kere elueaga ja kulumiskiirusega. Kui mõlemad parameetrid suurenevad, väheneb turvalisuse tase. Drooniga saab töötada, kui sademete tase (vihm) ei ületa 100 mm ööpäevas.

  3. Millised propellerid on Matrice 300 RTK-ga kaasas?

  DJI varustab M300 RTK standardmudeli 2110 propelleritega. Rootorite ja kogu seadme konstruktsioon võimaldab paigaldada tüüp 2195 propellereid, mis on madala müratasemega ja sobivad töötamiseks suurel kõrgusel.

  Aku

  1. Kui kaua võtab aega TB60 lennuakude täislaadimine?

  Kui vooluvõrgu standard on 220 V, saab kaks TB60 toiteallikat täis laadida 1 tunniga. Ja kui aku laetuse tase on 20%, kulub 90% tasemeni jõudmiseks vaid pool tundi.

  Kui vooluvõrgu standard on 110 V, saate kaks TB60 akut täis laadida 1 tunni ja 10 minutiga. 20% laadimisest 90% laadimiseni kulub 40 minutit.

  2. Kui akude laadimiseks kasutatakse laadimisjaoturit, siis mitu toiteallikat saab sellega korraga ühendada?

  See sõltub ühendatud toiteallikate mudelitest. Korraga saab laadida kaheksat TB60 ja nelja WB37 akut. Laadimiseks saate ühendada ka kaks TB60 akut ja ühe WB37 aku. Laadimisprotseduur on DJI selliste seadmete jaoks standardne. Vool läheb kõigepealt kõrgeima laetusega akudesse ja seejärel madalaima laetusega akudesse. Ja nii kahanevas järjekorras.

  3. Millised on soovitused TB60 akude kasutamiseks?

  1. Esiteks soovitame eraldada kaks paari akut, mida saate laadida üheaegselt ja ühel ajal tühjaks kasutada. Saate vahetada need paarid vastavalt vajadusele. Märgistage need, et mitte segadusse sattuda.
  2. Kui teil on vaja laadida äsja eemaldatud akut, laske sellel enne laadimist toatemperatuurini jahtuda.
  3. Soovitame TV60 akusid laadida temperatuuril +15°C kuni +40°C.
  4. Kui soovite patareisid ajutiselt eemaldada ja hoiustada, tuleb hoiukohta hoida temperatuuril +22°C kuni +30°C. Veenduge, et toiteallikad ei oleks niiskuse ega otsese päikesevalguse käes.
  5. Kui akut hoitakse kauem kui kümme päeva, soovitame tühjendada seda 40% ja 65% vahel. Samal ajal järgige soovitatavat temperatuurirežiimi ja välistingimusi niiskuse ja päikesevalguse jaoks. Kui akusid hoitakse mitu kuud, siis veenduge, et iga kolme kuu tagant laadite ja tühjendate toiteallikaid ise. See tagab akude normaalse töö ka tulevikus.

  4. Kas TB60 akusid saab kasutada madalatel temperatuuridel?

  Konstruktsiooniomadused võimaldavad tal töötada temperatuuril -20°C kuni +50°C. Kui soovite töötada madalamal temperatuuril, lühendab see aku tööiga. Kui rakendused nõuavad siiski töötamist madalamatel temperatuuridel, on tungivalt soovitatav soojendada toiteallikad temperatuurini 15 °C.

  Mõnikord tuleb laadimist läbi viia temperatuuril -20°C kuni +5°C. Sel juhul lülitab süsteem automaatselt sisse isekuumenemise funktsiooni, et tõsta seadme temperatuuri. Kui pärast akude paigaldamist drooni ja sisselülitamist on ümbritseva õhu temperatuur alla +16°-20°C, käivitab süsteem automaatselt isekuumenemise funktsiooni.

  5. Kas M300 RTK on ette nähtud töötama TB50/TB55 akudega?

  Ei.

  6. Kas TB60 akud on ette nähtud lennureisi jaoks?

  Kahjuks ei luba TV60 274 Wh võimsuse tõttu lennufirma määrused seda pardale kaasa võtta.

  7. Miks jäävad TB60 akud hoiustamise ajal soojaks?

  Toiteploki konstruktsioon on selline, et pikaajalisel hoiustamisel tühjeneb see 65% -ni, mis loomulikult põhjustab temperatuuri kerge tõusu. See on täiesti normaalne protsess.

  8. Kas drooni saab kasutada, kui selle akude laetuse tase on erinev?

  See on M300 RTK puhul vastuvõetav, kuid ainult siis, kui kahe toiteallika pinge erinevus ei ületa 0,7 V. Kui start ebaõnnestub, kuvatakse rakenduse teate osas teadet kahe aku laengute erinevuse kohta kui see vahe on suur:” DISCREPANCY IN THE TWO BATTERIES IS TOO LARGE”.

  Juhtimise pult

  1. Kas Matrice 300 RTK kaugjuhtimispuldi ehitus võimaldab seda kasutada koos teiste DJI toodetega?

  Ei.

  2. Mis tüüpi pildiväljundi pistik on DJI Smart Controller Enterprise’il?

  HDMI tüüpi pistik.

  3. Mis tüüpi andmeedastussüsteemid on DJI Smart Controller Enterprise’i installitud?

  OcuSync Enterprise.

  4. Millised on Smart Controller Enterprise’i ekraani mõõtmed, eraldusvõime ja maksimaalne heledus?

  Kaugjuhtimispuldil on 5,5-tolline puutetundlik ekraan eraldusvõimega 1920 × 1080 pikslit ja heledusaste 1000 cd / m2.

  5. Kas Smart Controller Enterprise´il on 4G modemi tugi?

  Konsooli ehitus võimaldab teil toetada seda tüüpi modemeid ja eriti ZTE MF833V modemit.

  6. Kas Smart Controller Enterprise toetab CrystalSky seeria ekraane?

  Ei, CrystalSky protsessori ebapiisava võimsuse tõttu, mis ei võimalda seda kasutada täiustatud intelligentsete lahenduste juurutamisel Matrice 300 RTK neljakopteri jaoks.

  Signaali edastamine

  1. Süsteem võimaldab teil vaadata mitut voogesitus videot. Kui suur on nende maksimaalne arv?

  See sõltub valitud juhtimisrežiimist.

  Seega saate ühe operaatori juhtimisrežiimis (üksikjuhtimine) vaadata korraga kuni kahte voogesitus videot, sealhulgas neid, mida edastab FPV-kaamera.

  Kui töötate kahe inimesega (kahejuhtimisrežiim), saate korraga vaadata kuni 3 voogesitus videot, sealhulgas neid, mida edastab FPV-kaamera.

  2. Kas FPV kaameraga tehtud fotosid ja videoid on võimalik säilitada ja salvestada?

  Ei.

  Kasulik koormus

  1. Milliste seadmetega saab Matrice 300 RTK droon töötada?

  Spetsiaalselt selle drooni jaoks töötas DJI välja ja tõi turule DJI Zenmuse H20 seeria hübriid kaamerate seeria. Lisaks neile võimaldab M300 RTK paigaldada gimbalid ka Zenmuse XT S, Zenmuse XT2, Zenmuse Z30 seeria kaameratega. M300 RTK, nagu ka DJI tööstuslike droonide varasemad mudelid, toetab patenteeritud SDK-teenust, mis võimaldab drooniga kasutada mitte ainult DJI, vaid ka teiste tootjate kandevõimet.

  Kui alles hakkate M300 droonil kandevõimet kasutama, siis enne selle käivitamist laadige kindlasti alla uusim tarkvaraversioon ja värskendage kõigi seadmete tarkvara.

  2. Mitu kaamerat ja muud seadet saab kasutaja korraga DJI Matrice 300 RTK-le paigaldada?

  M300 RTK konstruktsioon võimaldavad hõlpsasti paigaldada pardale korraga kuni kolm seadet. Selleks kasutage lennuplatvormi kere alumises ja ülemises osas standardseid pistikuid.

  3. Milliseid kandevõimsuse konfiguratsioone saab DJI Matrice 300 RTK toetada?

  M300 RTK-l on mitu seadmete paigalduskonfiguratsiooni. Võite kasutada järgmist:

   1. Esimene võimalus hõlmab ühe kaamera paigaldamist alumisele pistikule. Sellisel juhul saate ühendada kaameratega Zenmuse XT2, Zenmuse XT S, Zenmuse Z30, Zenmuse H20, Zenmuse H20T pluss kolmanda osapoole seadmetega, kuid mis on välja töötatud PSDK baasil.
   2. Teine võimalus võimaldab paigaldada kaks kaamerat. Saate paigaldada 2 kaamerasüsteemi järgmistest mudelitest: Zenmuse XT2 + Zenmuse Z30; Zenmuse XT2 + Zenmuse H20; Zenmuse XT S + Zenmuse Z30; Zenmuse XT S + Zenmuse H20. Samuti on võimalik kombineerida ühte ülaltoodud DJI mudelitest ja kolmanda osapoole seadmeid, mis töötati välja PSDK alusel.
   3. Kolmas võimalus hõlmab kolme kaamera konfiguratsiooni. Sel juhul saate kasutada teist võimalust (kaks kaamerat) pluss ühte seadet kolmandalt osapoolelt, mis töötati välja PSDK alusel.

  Tähtis: Kui kasutate Zenmuse XT2 seeria termokaamerat, peate seadme paigaldama eranditult alumisse parempoolsesse konnektorisse (parem, kui vaatleja on näoga droonii poole).

  4. Kas on võimalik juhtida mitut gimbali korraga?

  Disain ja tarkvara võimaldavad korraga juhtida mitme gimbali manöövreid, kuid mitmest kaamerast korraga pildistada ei saa.

  5. Kas konsooli funktsionaalsus võimaldab muuta FPV kaamera nurka?

  Ei. Selle seadme kaldenurka ei saa muuta.

  6. Kas M300 RTK saab töötada Zenmuse XT, Zenmuse X4S, Zenmuse X5S, Zenmuse X7 süsteemidega?

  Ei.

  RTK

  1. Kas M300 RTK toetab PPK-tehnoloogiat?

  Veel mitte, aga varsti saab.

  2. Kas M300 RTK seadmed tagavad kõrge geodeetilise täpsuse?

  Kui soovite geodeetiliste uuringute tegemiseks kasutada Matrice 300 RTK drooni, siis on see võimalik, kui ühendate teiste tootjate seadmed. Sel juhul saate saavutada suure pildistamise täpsuse. Peaksite arvestama ka sellise teguriga nagu kolmanda osapoole kaamerate ühilduvus. See mõjutab ka täpsuse taset. Kui soovite lisateavet, võtke ühendust modelforce.eu toega.

  3. Kas M300 RTK saab töötada koos D-RTK 2 mobiilijaamaga, mis oli mõeldud M210 RTK V2 ja Phantom 4 RTK jaoks?

  Selline ühilduvus on olemas. Mobiiljaamaga D-RTK 2 alustamiseks tuleb hoolikalt läbi lugeda M300 RTK kasutusjuhend ja uuendada jaama enda tarkvara. Samuti soovitame tungivalt arvestada erinevate režiimide valimise vajadusega, kui kasutate mobiiljaama koos M210 RTK V2, Phantom 4 RTK ja M300 RTK-ga. See tähendab, et saate seda jaama korraga kasutada ainult ühe droonimudeli ühendamisel.

  4. Kuidas M300 RTK reaalajas diferentsiaalandmeid vastu võtab?

  Nende andmete saamiseks drooni M300 RTK abil on kaks meetodit:

   1. 1. Esimene võimalus on kui ühendus luuakse D-RTK 2 mobiiljaamaga (RTCM3.2 formaat).
   2. 2. Teine võimalus on kui konsool ühendub RTK võrguteenusega. Selleks vajate NTRIP kontot ja 4G modemit (või WiFi leviala). Toetatakse RTCM3.0/RTCM3.1/RTCM3.2 vorminguid.
  5. Kas D-RTK 2 mobiiljaam toetab korraga mitut M300 RTK-d?

  Jah. Tehniliselt on see võimalik. Lisaks on seadmete arv piiramatu.

  Tarkvara

  1. Milline on tarkvara värskendamise protseduur?

  Pakume kahte versiooniuuendusvõimalust:

  1. Esimest saab teha laua- või sülearvuti kaudu. Saate ühendada arvutiga kõik seadmed – drooni, kaugjuhtimispuldi ja D-RTK 2 mobiiljaama, et uuendada nende tarkvara. Värskendamiseks kasutage arvutisse installitud spetsiaalset programmi DJI Assistant 2 for Matrice.
  2. Teine võimalus võimaldab värskendada DJI Piloti mobiilirakenduse kaudu. Sel juhul saate värskendada selliseid seadmeid nagu droon ise, kaugjuhtimispult ja laadimisjaam.

  Värskendusprotseduuri üksikasju leiate kasutusjuhendist.

  2. Milliste rakenduste ja tarkvarapakettidega saab DJI Matrice 300 RTK töötada?

  Praegu saate Android-seadmete jaoks kasutada rakendust DJI Pilot. Samuti on plaanis töötada DJI GS Pro rakendusega.

  3. Kuidas saan ära kasutada M300 RTK tarkvara arendamise võimalusi? Milleks SDK teenus mõeldud on?

  DJI SDK teenus võimaldab integreerida oma loomingut ettevõtte ökosüsteemi ja tutvustada seda teistele DJI toodete kasutajatele. M300 RTK nelikkopter toetab Airborne Service SDK, Payload Attachable Device SDK ja Mobile Service SDK.

  Ostukorv
  Autentiseerimine

  Kas teil pole veel kontot?

  Loo kasutaja
  Tootekategooriad
  Jälgi meid:
  DJI Matrice 300 RTK

  DJI Matrice 300 RTK

  8000,00 
  Cookies
  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
  Nõustun