+372 5430 1080
E - R: 10:00 - 18:00
info@modelforce.eu
Brand: DJI

DJI Phantom 4 RTK

6518,00 

Ainulaadne uus droonimudel DJI Phantom 4 seeriast, mis on varustatud RTK mooduliga geodeetiliste, kartograafiliste ja ülevaatusülesannete täitmiseks. Tagab suure täpsuse ja tootlikkuse.

  Laos olemas

  Tootekood: Phantom 4 RTK Kategooriad: , Sildid: , , ,
  Jaga:
  DJI Phantom 4 RTK

  DJI Phantom 4 RTK

  USKUMALT TARK. VÄGA TÄPNE. SUURE TOOTLIKUSEGA

  Viimane sõna kartograafias ja geodeesias

  Kartograafia ja geodeesia valdkonna tõelised professionaalid hindavad seda kompaktset, uskumatult nutikat ja ülitäpset drooni. Räägime DJI uuest tootest – Phantom 4 RTK. Selle uus moodul, mis pakub teile parimaid andmeid, ning suure jõudlusega pilditöötlussüsteem koos muude võimalustega muudavad selle seadme ideaalseks valikuks mõõdistus- ja kaardistamistöödeks.

  Uskumatu täpsusega kaardistamine

  Kuigi DJI on varem välja andnud lennukeid, mis on varustatud suure täpsusega kaartide tootmiseks, oli Phantom 4 RTK kasutuselevõtt järgmine samm selliste tehnoloogiate ja kvaliteedistandardite väljatöötamisel mõõdistusvaldkonnas. Drooni varustus aitab kasutajal hankida infot, milles parameetrite täpsus on sentimeetrini kontrollitud. Samas on drooni lennumarsruut üles ehitatud kõige optimaalsema skeemi järgi.

  Horisontaalne täpsus

  RTK meetodi kasutamine võimaldab saavutada kõrgeima horisontaalse positsioneerimise astme: 1 cm + 1 md.

  Vertikaalne täpsus

  RTK meetodi kasutamine võimaldab saavutada ka kõrge vertikaalse positsioneerimise täpsuse: 1,5 cm + 1 md

  Fotogrammeetrilise mudeli täpsus

  RTK meetodil tehtud õhumõõdistus annab fotogrammeetrilise mudeli absoluutse täpsuse horisontaalselt: 5 cm.

  Kõrge täpsus ja ohutus

  Erinevalt DJI tööstusplatvormidest pole Phantom 4 seeria mudelid kunagi varem RTK moodulitega varustatud. Kuulsa neljanda seeria uus modifikatsioon, vastupidi, oli saanud seda varustust esmakordselt andes sellele uued omadused. See mudel äratab kindlasti professionaalide tähelepanu, sest lisaks võimsale kaamerale ja laialdastele järeltöötamisvõimalustele tagab see täpsete andmete saabumise drooni asukoha kohta reaalajas, kusjuures seninägematu täpsusega (1 cm) ning pildi kvaliteedi metaandmetes esineva vea miinimumiga.

  Kuid Phantom 4 RTK eelised ei piirdu sellega. RTK mooduli olemasolu on oluline, kuid sama oluline on tagada ohutu piloteerimine, eriti tugevate häirete ja nõrga signaali tingimustes, mis on tavaliselt linnakeskkonnale iseloomulikud. Seetõttu on Phantom 4 RTK lisaks RTK-vastuvõtjale varustatud satelliitpositsioneerimissüsteemi mooduliga (Global Navigation Satellite System ). Kahe mooduli – RTK ja satelliidisüsteemide mooduli kasutamine korraga annab sünergilise efekti, suurendades piloteerimise ohutust ja informatsiooni täpsusastet geodeesia-, kartograafia- ja ülevaatusülesannete täitmiseks.

  Tõhus ja mugav integreerimine

  Paindlikkus ja võimalus integreerida erinevaid arendusi töövoogudesse on paljude DJI toodete tunnus ja eelis. Phantom 4 RTK pole erand, kuna selle võimalusi saab hõlpsasti integreerida peaaegu igasse tööprotsessi. Piisab positsioneerimissüsteemi ühendamisest D-RTK 2 mobiiljaamaga. Selleks saate kasutada 4G-modemi või traadita WiFi-ühendust ja NTRIP-protokolli (see tähendab RTCM-võrgu edastamist ülemaailmse veebi kaudu). Kasutajal on ka võimalus salvestada satelliidiandmed süsteemiga edaspidiseks töötlemiseks.

  TimeSync süsteem

  Et võtta viimast kogu Phantom 4 RTK positsioneerimismoodulitest, on mängu toodud ka TimeSync süsteem, mis hoiab pidevat ühendust juhtpuldi, kaamera ja RTK mooduli vahel. See parandab oluliselt drooni geopositsioneerimismooduli efektiivsust. TimeSync tagab ka selle, et piltidele salvestatud metadata oleks võimalikult täpne ja parandab reaalajas positsioneerimisandmeid CMOS keskmes. Seda süsteem optimeerides fotogrammeetria tulemusi ja võimaldades talletada pildile asukoha andmeid sentimeetrilise täpsusega.

  Pildi töötlemise täpsus

  Täpse asukohaandmete teadmisest ei piisa. Phantom 4 RTK kasutab 1-tollist, 20 MP CMOS sensorit. Mehaaniline särikatik võimaldab muretult läbi viia näiteks kaardistamisülesandeid, kuna Phantom 4 RTK võib jäädvustada andmeid liikumise pealt ilma kartuseta, et kogutud piltide ääred võivad jääda udused.

  Kõrge eraldusvõime võimaldab Phantom 4 RTK’l saavutada isegi 100 meetri kõrgusel lennates 2.74 sentimeetriline GCD (Ground Sample Distance) täpsus. Tagamaks iga Phantom 4 RTK vääramatu tulemuse, läbivad kõik kaameraobjektiivid karmi kalibreerimisprotsessi, kus mõõdetakse üle radiaalsed ja tangensiaalsed läätse moonutused. Saadud andmed salvestatakse iga pildi metadata’sse, võimaldades töödelda saadud infot vastavates järeltöötlustarkvarades.

  GS RTK rakendus

  Uus GS RTK rakendus võimaldab piloodil juhtida oma Phantom 4 RTK’d, kasutades lisaks tavapärasemale lennurežiimile kahte planeerimisrežiimi – Photogrammetry ja Waypoint Flight. Planeerimisrežiimid lubades piloodil määrata drooni lennutrajektoori ning korrigeerida kattuvuse määra, kõrgust, kiirust, kaamera parameetreid ja paljut muud, võimaldades nii automatiseeritud kaardistamist kui ka täielikult kontrollitud töövoogu. GS RTK rakendus on loodud spetsiaalselt kaardistamis- ja inspektsioonitööde jaoks. Rakendus suudab vastu võtta eelvormistatud KML lennuplaane, sisaldab uut säriaja režiimi parema ja kindlama valgusulatuse tagamiseks ning täiustatud hoiatused tugevneva tuule suhtes.

  OcuSync süsteem

  See süsteem on töötanud viimaste DJI mudelite peal juba mitu aastat ja on pälvinud pilootidelt ainult positiivset tagasisidet. Põhjus selle taga on väga lihtne, kui vaadata OcuSynci funktsionaalsust, mis võimaldab tagada turvalise piloteerimise ja videopiltide edastamise kuni 7 km kaugusel. Süsteem võib olla eriti kasulik, kui peate töötama suurel alal. Siiski tuleb meeles pidada, et süsteemi parameetrid sõltuvad suuresti konkreetsetest piloteerimistingimustest ja ilmastikutingimustest. Sellegipoolest on soovitatav – ja see on isegi mitme riigi eeskirjades ette nähtud – hoida drooni silmapiiril, kui seadusega ei ole lubatud teisiti.

  Ühildub D-RTK 2-ga

  Tulevastele DJI Phantom 4 RTK kasutajatele on kasulik teada, et uus mudel ühildub D-RTK 2 mobiiljaamaga, mis aitab reaalajas edastada droonile diferentsiaalsignaali. Kartograafia jaoks on see väga oluline, kuna sel juhul saadakse täpsed andmed. Veelgi olulisemaks teguriks võib pidada mobiiljaama ja OcuSync 2.0 edastussüsteemi ühist toimimist, mille tulemusena võtab droon vastu ja edastab infot, mille puhul positsioneerimistäpsus ulatub 1 cm-ni ja seda peaaegu kõikides tingimustes.

  Mobile Service SDK

  DJI on alati avatud koostööks, eriti kui tegemist on professionaalsete rakenduste loomisega. Kui ostate Phantom 4 RTK, saate tohutuid võimalusi ühilduvuse kaudu mobiilirakenduste arendajate paketiga, mille lõi DJI – Mobile SDK. See võimaldab kiiresti ja lihtsalt automatiseerida ja optimeerida drooni enda ja selle komponentide tööd mobiilividina abil.

  Kõik on tööks valmis!

  DJI loob tooteid, mis on peaaegu kohe kasutusvalmis. GS RTK rakendusega saate hõlpsalt andmeid koguda. Teie teenistuses pole mitte ainult RTK võrk, vaid ka D-RTK 2 mobiiljaama võimalused. Seega on Teie käsutuses kõik tööriistad geodeetiliste, kartograafiliste ja ülevaatustööde teostamiseks.

  DROON

  Õhkutõusu kaal 1391 g
  Diagonaalpikkus 350 mm
  Maks. lennukõrgus merepinnast 6000 m
  Maks. stardikiirus 6 m/s (automaat juhtimisrežiimis); 5 m/s (käsitsi juhtimiserežiimis)
  Maks. languskiirus 3 m/s
  Maks. kiirus 50 km/h (P-režiimis), 58 km/h (A-režiimis)
  Maks. lennuaeg Umbes 30 min
  Töötamistemperatuur 0° kuni 40°
  Töösagedused 2,400 GHz – 2,483 GHz (Euroopa, Jaapan, Korea)
  Saatja võimsus (EIRP)

  2,4 GHz
  CECE (Euroopa) / MIC (Jaapan) / KCC (Korea): < 20 dBm

  Hõljumise täpsusvahemik RTK on sisse lülitatud ja töötab korralikult:
  vertikaalne: ±0,1 m; horisontaalne: ±0,1 m

  RTK on välja lülitatud:
  vertikaalne: ±0,1 m (visuaalne positsioneerimissüsteem);
  ±0,5 m (GPS süsteemid)
  horisontaalne: ±0,3m (visuaalne positsioneerimissüsteem);
  ±1,5 m (GPS süsteemid)
  Pildi asukoha nihutamine Kaamera keskpunkti asend sisseehitatud D-RTK antenni faasikeskme suhtes lennuki kere telje all: (36, 0 ja 192 mm) on Exif andmetes pildikoordinaatidele juba rakendatud. . Lennuki kere positiivsed x-, y- ja z-teljed on suunatud lennukist vastavalt ette, paremale ja alla.

  KAARDISTAMISFUNKTSIOONID

  Kaardistamise täpsus**

  Kaardistamise täpsus vastab Ameerika Fotogrammeetria ja Kaugseire Ühingu täpsusstandarditele III klassi digitaalsete ortofotode nõuetele.
  ** Tegelik täpsus võib varieeruda olenevalt kohapealsest valgustusest, olukorrast, lennuki kõrgusest, kasutatavast kaardistamistarkvarast ja paljudest muudest mõõdistusteguritest.

  Maapealse piksli suurus GSD) (H/36,5) cm/piksel, H näitab lennuki kõrgust filmitava objekti suhtes (ühik: m)
  Andmetöötluse efektiivsus Maks. tegevusala umbes 1 km2 lennu kohta (näiteks 182 m kõrgusel on GSD umbes 5 cm/px, mis vastab Ameerika Fotogrammeetria ja Kaugseire Ühingu täpsusstandarditele III klassi digitaalsete ortofotode nõuetele)

  VISUAALSÜSTEEM

  Kiiruse vahemik ≤50 km/h 2 m kõrgusel vastava valgustusega
  Kõrgusvahemik 0 - 10 m
  Töövahemik 0 - 10 m
  Mõõtmisvahemik 0.7 - 30 m
  Vaatenurk Edasi/tagasi: 60° (horisontaalne), ±27° (vertikaalne)
  Alla: 70° (edasi ja tagasi), 50° (vasakule ja paremale)
  Mõõtmissagedus Edasi/tagasi: 10Hz;
  Alla: 20 Hz
  Töötamis keskkond Selge mustriga ja piisava valgustusega pind (>15 lux)

  KAAMERA

  Sensor 1" CMOS; Efektiivsed pikslid: 20M
  Lääts Vaatenurk 84°; 8,8 mm / 24 mm (35 mm EGF 24 mm);
  f/2,8 - f/11, autofookus 1 m kaugusel - ∞
  ISO vahemik Video: 100-3200 (automaatrežiim)
  100-6400 (käsirežiim);

  Foto: 100–3200 (automaatrežiim)
  100-12800 (käsirežiim)
  Mehaaniline katiku kiirus 8 - 1/2000 s
  Elektrooniline katiku kiirus 8 - 1/8000 s
  Maks. pildisuurus 4864 × 3648 (4:3);
  5472 × 3648 (3:2)
  Videosalvestusrežiimid H.264,4K:3840 × 2160 30p
  Fotoformaat JPEG
  Video formaat MOV
  Toetatud faili formaadid FAT32 (≤ 32 GB);
  exFAT (> 32 GB)
  Toetatud SD kaardid MicroSD max. mahutavus 128 GB. Class 10 või UHS-1
  nominaalse vajaliku kirjutamiskiirusega ≥ 15 Mbps
  Töötamistemperatuur 0° kuni 40° C

  INTELLIGENTNE LENNUAKU (PH4-5870 mAh – 15,2 V)

  Mahutavus 5870 mAh
  Pinge 15.2 V
  Aku tüüp LiPo 4S
  Võimsus 89.2 Wh
  Neto kaal 468 g
  Laadimise temperatuurivahemik -10° kuni 40°C
  Maks. laadimisvõimsus 160 W
  Mahutavus 4920 mAh
  Pinge 7.6 W
  Aku tüüp LiPo 2S
  Võimsus 37.39 Wh
  Töötamistemperatuur -20° kuni 40°C

  LENNUAKU LAADIMISJAAM (WCH2)

  Sisendpinge 17.3 - 26.2 V
  Väljundpinge ja vool 8,7V, 6V; 5 V, 2 A
  Töötamistemperatuur 5° kuni 40°C

  GNSS

  Ühe sagedusega, kõrge sagedusega
  GNSS moodul
  GPS+BeiDou+Galileo (Aasia);
  GPS+GLONASS+Galileo (muud riigid)

  Kasutatav sagedus:
  GPS:L1/L2;
  GLONASS: L1/L2;
  BeiDou:B1/B2;
  Galileo:E1/E5a

  Esimase asukoha määramise aeg: <50s

  Positsioneerimise täpsus: vertikaalne: 1,5 cm + 1 ppm (RMS);
  horisontaalne: 1 cm + 1 ppm (RMS)
  1 ppm tähendab, et viga suureneb 1 mm võrra iga 1 km õhusõiduki liikumise kohta.

  GIMBAL

  Stabiliseerimine 3-teljeline (tilt, roll, yaw)
  Kaldenurk -90° kuni +30°
  Maks. kontrollitud pöörlemiskiirus 90°/s
  Nurkvibratsiooni vahemik ±0.02°

  INFRAPUNASENSOR

  Mõõtmisvahemik 0,2 kuni 7 m
  Vaatenurk 70° (horisontaalne)
  ±10° (vertikaalne)
  Mõõtmissagedus 10 Hz
  Töötamis keskkond Hajus peegeldav pind hajutatud peegelduvusega > 8% (nt sein, puu, inimene)

  KAUGJUHTIMISPULT

  Töötamise sagedus 2,400–2,483 GHz (Euroopa, Jaapan, Korea)
  Saatja võimsus (EIRP) 2,4 GHz
  CE / MIC / KCC:< 20 dBm
  Maks. signaali edastuskaugus FCC: 7 km;
  SRRC / CE / MIC / KCC: 5 km (ilma takistusteta ja häireteta)
  Energiatarve 16 W (tavaline)
  Ekraan Ekraani suurus 5,5 tolli, 1920 × 1080, 1000 cd/m2, Android OS
  Mälu 4 GB RAM + 16 GB ROM
  Töötamistemperatuur 0° kuni 40°C

  INTELLIGENTNE LENNUAKU LAADIMISJAAM (PHANTOM 4 AKU-HUB)

  Pinge 17.5 V
  Töötamistemperatuur 5° kuni 40°C
  Mahutavus 4920 mAh
  Pinge 7.6 W
  Aku tüüp LiPo 2S
  Võimsus 37.39 Wh
  Töötamistemperatuur -20° kuni 40°C

  AC TOITEADAPER (PH4C160)

  Pinge 17.4 V
  Nimivõimsus 160 W
  Kõik esitatud spetsifikatsioonid on saadud laboritingimustes ja neid võib kasutada ainult viitena.

  Droon – 1 tk.

  Kaugjuhtimispult – 1 tk.

  Paar propellereid – 4 tk.

  Intelligentne lennuaku – 2 tk.

  AC toitekaabel – 1 tk.

  Intelligentne kaugjuhtimispuldi patarei – 1 tk.

  Vahelduvvooluadapter – 1 tk.

  Laadimiskeskus nutika aku jaoks – 1 tk.

  Laadimisnaba nutika lennuaku jaoks – 1 tk.

  Käsiraamatud ja juhendid

  Ostukorv
  Autentiseerimine

  Kas teil pole veel kontot?

  Loo kasutaja
  Tootekategooriad
  Jälgi meid:

  DJI Phantom 4 RTK

  6518,00 

  Laos olemas

  Cookies
  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
  Nõustun