+372 5430 1080
E - R: 10:00 - 18:00
info@modelforce.eu
Osta DJI Mavic 3 droon Tallinnas
DJI Mavic 3 2099,00 
Osta droon DJI Mavic 3 Cine Premium Combo Tallinnas
DJI Mavic 3 Cine Premium Combo 4594,00 
Brand: DJI

Droon DJI Mavic 3 Fly More Combo

2799,00 

Jäädvustage legendaarne sisu kaameraga Hasselblad CMOS 4/3 ja nautige sujuvat lendu kõigisse ilmakaartesse nägeva ja takitusi tuvastava drooniga. Iga DJI Mavic 3 värskendus tõstab aerofotograafia uutesse kõrgustesse. Lennutage drooniga Mavic 3 ja tõstke filmimine enda jaoks uuele tasemele.

  Laost otsas

  Tootekood: CP.MA.00000452 Kategooria: Sildid: , ,
  Jaga:
  Купить Дрон DJI Mavic 3 Cine в Таллинне

  DJI Mavic 3

  VIDEOGRAAFIA KÕRGKUNST

  Parem on üks kord näha

  Osta Droon DJI Mavic 3 Cine Premium Combo Tallinnas

  Hasselblad 4/3 CMOS kaamera

  Parim professionaalne kompaktne DJI droon on varustatud Rootsi tunnustatud kaameratootja Hasselbladi sisseehitatud kaameraga. Rootsi ettevõte on oma L2D-20c kaamera spetsiaalselt kohandanud DJI Mavic 3 jaoks. Seadmes on kompaktselt ja elegantselt integreeritud professionaalse kvaliteediga 4/3″ CMOS-sensor. Hasselbladi rangeid standardeid kohaldatakse nii riistvara jõudlusele kui ka tarkvaraalgoritmidele, mille tulemuseks on täiesti uuel tasemel pildikvaliteet.

  Silmapaistev pildistamiskvaliteet ja suurepärased lennuomadused

  DJI Mavic 3 pakub uskumatult professionaalset pildikvaliteeti Rootsi juhtivalt kaamerasüsteemide kaubamärgilt Hasselblad ja nauditavat, ohutut lendu tänu täiuslikule 360° takistustuvastusele. Laadige alla Mavic 3 värskendused. Kõik värskendused vastavad aerofotograafia uutele standarditele.

  Osta Droon DJI Mavic 3 Cine Premium Combo Tallinnas

  Kahe kaamera piiramatud valikud

  Mavic 3 tagab professionaalse kujutise tänu video salvestamiseks sisseehitatud pilditöötlusvõimalustele, mis pakuvad kasutajale uskumatult kõrge resolutsiooniga tulemusi. Tänu 10-bitisele D-Log värviprofiilile suudab droonikaamera jäädvustada kuni miljard värvi. Pilditöötlusel saab kasutada loomulike värvide gradatsioone ning suuremaid valikuvõimalusi ja paindlikkust.

  Osta Droon DJI Mavic 3 Cine Premium Combo Tallinnas

  Apple ProRes 422 HQ kodeeringu tugi Mavic 3 Cine droonidele

  DJI toodab kahte drooniversiooni: Mavic 3 ja Mavic 3 Cine. Peamine erinevus kahe modifikatsiooni vahel seisneb kaamera omadustes. DJI Mavic 3 Cine toetab Apple ProRes 422 HQ ja H.264/H.265 kodeeringut, ent DJI Mavic 3 toetab ainult H.264/H.265 kodeeringut. Sealjuures on DJI Mavic 3 Cine andmeedastuskiirus kuni 3772 Mbps. Kuid mitte ainult. Mudeli Mavic 3 Cine varustusse kuulub sisseehitatud 1TB SSD-ketas ja kerge andmesidekaabel, mille edastuskiirus on 10 Gbit/s. See teeb professionaalse pildistamise, monteerimise ja sisuloomise oluliselt lihtsamaks.

  Osta Droon DJI Mavic 3 Fly More Combo Tallinnas

  Hasselblad L1D-20c Kaamera

  Hasselbladi kaamera tagab kujutise kvaliteetse jäädvustuse ja jätkab ikoonilise Rootsi kaubamärgi edulugu. Hasselblad L1D-20c20 kaamera omadused: pildi resolutsioon 20 MP, dünaamikaulatus 12,8 bitti, f/2.8-11 ulatuses reguleeritav ava, ekvivalentne fookuskaugus EGF 24 mm, nägemistuvastuse automaatse teravustamise (VDAF) tehnoloogia.

  Osta Droon DJI Mavic 3 Fly More Combo Tallinnas

  CMOS 4/3

  4/3" CMOS-sensor on suur ja tagab kõrge resolutsiooniga pildistamise kaameraga Mavic 3, lai dünaamikaulatus, tõhus mürasummutus vähese valguse tingimustes. Looge õhulennul meistriteoseid või hankige üksikasjalikku visuaalset teavet!

  Osta Droon DJI Mavic 3 Fly More Combo Tallinnas

  12,8-bitine dünaamikaulatus

  Optimaalse pildikvaliteedi tagab 4/3 CMOS-maatriksi jõudluse kombineerimine 12,8 dünaamikaulatusega. Suurem dünaamikaulatus võimaldab nii liiga eredalt valgustatud kui ka varju alla jäävate detailide loomulikumat esiletoomist.

  Osta Droon DJI Mavic 3 Fly More Combo Tallinnas

  Reguleeritav ava

  Uue kaamera oluliseks eeliseks on võimalus reguleerida ava vastavalt konkreetsetele võttetingimustele ja eesmärkidele. Kehv valgustus pole probleem, kuna f/2.8 ava laseb sisse rohkem valgust. Kui valgust on piisavalt, vähendage lihtsalt säriaega, et luua sujuvaid ja loomulikke kaadreid.

  Osta Droon DJI Mavic 3 Fly More Combo Tallinnas

  Laiem vaatenurk

  Selle kompaktse drooni objektiivi kaal on alla 13 grammi, mis ei vähenda pildistamise kvaliteeti kõige vähematki muuhulgas tänu ekvivalentsele fookuskaugusele 24 mm, automaatsele teravustamisele ja laiemale, 84° vaatenurgale . Seetõttu mahub igasse kaadrisse rohkem üksikasju.

  Osta Droon DJI Mavic 3 Fly More Combo Tallinnas

  Kiire teravustamine VDAF-iga

  Mavic 3 Hasselblad kaameras kasutatakse nägemistuvastuse automaatse teravustamise tehnoloogiat (VDAF). Kaugusanduritelt edastatavate andmete kasutamine tagab optimaalse teravustamiskiiruse.

  Osta Droon DJI Mavic 3 Fly More Combo Tallinnas

  Hasselblad Natural Colour Solution

  Paul Nickleni poolt DJI Mivic 3 kaameraga tehtud foto “Delfiinid” demonstreerib selgelt Hasselblad Natural Color Solution süsteemi eeliseid. Muidugi pakub see Rootsi kaubamärk aga palju rohkemgi kaameravõimalusi. Natural Color Solution süsteem on fototehnoloogia ekspertide aastakümnete pikkuse töö tulemus, ning saavutatu on muljetavaldav. Uue tehnoloogiaga saate alati erksate loomulike värvidega foto vaid ühe klõpsuga.

  Suurepärane tulemus ilma eelseadeteta

  Ei varem ega praegu nõua Hasselbladi süsteemid keerulist järeltöötlust. See kehtib täielikult ka Mavic 3 kaamera kohta. Andurite pikslitasemest lähtudes töötas Hasselblad välja Hasselblad Natural Color lahenduse (HNCS). Uus vaatenurk mitmesuguste stseenide käsitlemiseks. Taasesitades hõlpsalt täpset ja loomulikke värve.

  Pikslite kalibreerimine

  Suurem pikslite arv tagab parema ja teravama pildikvaliteedi. Arendajad lisasid Mavic 3 kaamerale L2D-20c objektiivi eelkõige värvide loomulikkuse tagamiseks. Ka selles mõttes ei erine see teistest Hasselbladi kaameratest. Objektiiv vastab aerofotograafia professionaalide kõrgetele standarditele ja soovidele: HNCS kalibreerib iga pikslit.

  Täpne värvide taasesitus

  Hasselbladi ainulaadne pilditöötlussüsteem ja spetsiaalsed algoritmid teisendavad pildistamise ajal sensorile vastuvõetud RGB-värviandmeid. Seetõttu on Teie pildid alati erksates loomulikes värvides, olenemata pildistamise tingimustest, Te ei pea muretsema keeruka järeltöötluse ega eelseadistuste pärast.

  Osta Droon DJI Mavic 3 Tallinnas

  Telekaamera

  Pildistamismooduli ülaosas on telekaamera, mille hübriidsuum tagab 28-kordse suurenduse. Ainulaadne telekaamera võimaldab kasutada uurimisrežiimi, mis annab ideaalse võimaluse võtete uurimiseks ja planeerimiseks. Kui tegevus või objektid on kaugel, suurendage telekaamera suumi – nii säästate oma aega. Saab kasutada ka objektide jäädvustamiseks kaugelt, ümbruskonda häirimata. Kaamera on varustatud 1/2-tollise CMOS-sensoriga ja objektiiviga, mille vaatenurk on 15°, EGF 162 mm , ava f/4.4 ja fookus 3 m kuni ∞

  Jälitusrežiim

  Mavic 3 teise kaamera ehk telekaamera ühendamiseks pole vaja teha muud, kui aktiveerida jälitusrežiim. See võimaldab võtteprotsessi optimeerimist võtteks valmistumise ajal. Näiteks kui Teid huvitav objekt on liiga kaugel, kasutage teleobjektiivi ja tooge objekt endale visuaalselt lähemale. Nii säästate ka oma aega.

  Купить Дрон DJI Mavic 3 в Таллинне

  Lennu omadused

  Takistuste tuvastamine igas suunas

  Mavic 3 on varustatud mitme olulise mooduliga, mis aitavad tagada lennuohutust ja vältida kokkupõrkeid. See võimaldab operaatoril keskenduda rohkem pildistamisprotsessile ja vajaliku teabe hankimisele. Droonis on mitu sisseehitatud lainurk-videosensorit ja suure jõudlusega protsessorit. Need võimaldavad kvadrokopteril igas suunas täpselt tuvastada takistusi ja koostada ohutu lennumarsruudi, kus kokkupõrkeoht on välistatud.[4]

  Osta Droon DJI Mavic 3 Tallinnas

  Esi- ja alumised andurid

  Osta Droon DJI Mavic 3 Tallinnas

  Tagumised ja ülemised andurid

  Osta Droon DJI Mavic 3 Tallinnas

  Täiustatud "Tagasi koju" funktsioon

  Tänu täiustatud Koju naasmise funktsioonile lõpevad Teie lennumissioonid alati õnnelikult ja droon maandub ohutult. Kui see režiim on aktiivne, määrab Mavic 3 automaatselt parima ja kiireima marsruudi baasi naasmiseks. Isegi kui Te seda funktsiooni ise ei lubanud või signaal kaob, saab kvadrokopter piisava valguse korral piloodi juurde kergesti tagasi pöörduda.

  Osta Droon DJI Mavic 3 Tallinnas

  APAS 5.0

  Mavic 3 baasi naasmise funktsioon teeb lennu ja kvadrokopteri juhtimise veelgi huvitavamaks, sest droon väldib ka tagasiteel takistusi, mis häiriksid videosalvestust. Kõik Mavic 3 ümber olevad objektid tuvastatakse igas suunas ning lennumasin liigub nende ümber sujuvalt ja kiiresti.

  DROON

  Õhkutõusu kaal 895 g
  Mõõdud (volditud/voltimata) Volditud (ilma propelleriteta): 221×96.3×90.3 mm (P×L×K)
  Lahtipööratud kujul (ilma propelleriteta) 347,5 × 283 × 107,7 mm (P × L × K)
  Diagonaal suurus 380.1 mm
  Maks. tõusu kiirus 1 m/s (C režiim)
  6 m/s (N režiim)
  8 m/s (S režiim)
  Maks. languskiirus 1 m/s (C režiim)
  6 m/s (N režiim)
  6 m/s (S režiim)
  Maks. lennukiirus (merepinnal ilma tuuleta) 5 m/s (C režiim)
  16 m/s (N režiim)
  21 m/s (S režiim)
  Maks. lennukõrgus merepinnast 6000 m
  Maks. lennuaeg (ilma tuuleta) 46 min
  Maks. hõljumisaeg (ilma tuuleta) 40 min
  Maks. lennukaugus 30 km
  Maks. tuule vastupidavus 12 m/s
  Maks. kaldumiskalle 25° (C režiim), 30° (N režiim), 35° (S režiim)
  Maks. nurkkiirus 200°/s
  Töötamistemperatuur -10° kuni 40°C
  Navigatsioonisüsteemid (GNSS) GPS + Galileo + BeiDou
  Hõljumise täpsusvahemik Vertikaalne: ±0,1 m (visuaalne positsioneerimine)
  ±0,5 m (GNSS positsioneerimine)
  Horisontaalne: ±0,3 m (visuaalne positsioneerimine);
  ±0,5 m (ülitäpse positsioneerimissüsteemiga)
  Sisemine mälu Mavic 3: 8 GB (saadaval sisemälu maht on umbes 7.2 GB)

  HASSELBLAD KAAMERA

  Sensor 4/3 CMOS, Efektiivsed piksleid: 20 MP
  Lääts FOV: 84° Vormingu ekvivalent: 24 mm; Ava: f/2.8 kuni f/11 Fokuseerimine: 1 m to ∞ (koos autofookusega)
  ISO vahemik Video: 100-6400 Foto: 100-6400
  Katiku kiirus Elektrooniline katik: 8-1/8000 s
  Maks. pildisuurus Põhimoodul: 5280×3956
  Staatilised pildistamisrežiimid Üksikvõte: 20MP
  Automaatne särikahvel (AEB): 20 MP, 3/5 säritud kaadrid 0.7 EV
  Ajastatud: 20 MP, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s
  Video resolutsioon H.264/H.265 5.1K: 5120×2700@24/25/30/48/50fps DCI 4K: 4096×2160@24/25/30/48/50/60/120*fps 4K: 3840×2160@24/25/30/48/50/60/120*fps FHD: 1920×1080p@24/25/30/48/50/60/120*/200*fps

  * Ülaltoodud kaadrisagedused on salvestamise kaadrisagedused. Videoid esitatakse aegluubis videotena.
  Maks. video bitrate H.264/H.265 Bitrate: H.264 Max 200Mbps, H.265 Max 140Mbps
  Toetatud faili formaadid exFAT
  Fotoformaadid JPEG/DNG (RAW)
  Video formaadid Mavic 3: MP4/MOV (MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265)

  AKU

  Mahutavus 5000 mAh
  Pinge 15,4 V
  Laadimispinge piirang 17,6 V
  Aku tüüp LiPo 4S
  Energia 77 Wh
  Kaal 335,5 g
  Laadmistemperatuur +5°...+40°C

  LAADIJA

  Sisend 100-240V, 47-63Hz, 2A
  USB-C väljund USB-C: 5V⎓5A/9V⎓5A/12V⎓5A/15V⎓4,3A/20V⎓3,25A/5~20V⎓3,25A
  USB väljund USB-A: 5V⎓2A
  Nimivõimsus 65 W

  TELEKAAMERA

  Sensor 1/2" CMOS sensor
  Katiku kiirus Elektrooniline katik: 2–1/8000 с
  Lääts Vaatenurk: 15°
  Vormingu ekvivalent: 162mm
  Ava: f/4.4 Fokuseerimine: 3 m to ∞
  ISO vahemik Video: 100-6400
  Foto: 100-6400
  Maks. pildisuurus 4000 × 3000
  Foto formaat JPEG
  Video formaat MP4/MOV (MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265)
  Staatilised pildistamisrežiimid Üksikvõte: Foto: 12MP
  Video resolutsioon H264/H.265 4K: 3840×2160@30 fps
  FHD: 1920×1080@30 fps
  Digitaalne suum 4x suurendus
  Optiline suum 7x suurendus

  STABILISAATOR

  Stabiliseerimine 3-teljeline (tilt, roll, pan)
  Pöörlemisnurkade mehaaniline vahemik Tilt: -135° kuni 100°
  Roll: -45° kuni 45°
  Pan: -27° kuni 27°
  Kontrollitav vahemik Tilt: -90° kuni 35°
  Pan: -5° kuni 5°
  Maks. kontrollitav kiirus (Tilt) 100°/s
  Nurkvibratsiooni ulatus ±0,007°

  SENSORITE SÜSTEEM

  Sensorite süsteem Igas suunas visuaalsed tuvastussensorid
  täiendatud infrapunaanduriga õhusõiduki allosas
  Eesmine Mõõtmisvahemik: 0.5-20 m
  Tuvastusvahemik: 0.5-200 m
  Efektiivne tuvastuskiirus: lennukiirus ≤ 15m/s
  FOV: Horisontaalne 90°, Vertikaalne103°
  Tagumine Mõõtmisvahemik: 0.5-16 m
  Efektiivne tuvastuskiirus: lennukiirus ≤ 14m/s
  FOV: Horisontaalne 90°, Vertikaalne103°
  Külgandurid Mõõtmisvahemik: 0.5-25 m
  Efektiivne tuvastuskiirus: lennukiirus ≤ 15m/s
  FOV: Horisontaalne 90°, Vertikaalne 85°
  Ülemised Mõõtmisvahemik: 0.2-10 m
  Efektiivne tuvastuskiirus: lennukiirus ≤ 6m/s
  FOV: ees ja taga 100°, vasakul ja paremal 90°
  Alumine Mõõtmisvahemik: 0.3-18 m
  Efektiivne tuvastuskiirus: lennukiirus ≤ 6m/s
  FOV: ees ja taga 130°, vasakul ja paremal 160°
  Tegevuskeskkond Eesmine, tagumine, vasakul, paremal ja üleval: Selge mustriga ja piisava valgustusega pind > 15 lux
  Alumised: Selge mustriga ja piisava valgustusega pind > 15 lux
  Hajus peegeldav pind hajutatud peegelduvusega > 20% (nt sein, puu, inimene)

  VIDEO ÜLEKANNE

  Video ülekande süsteem O3+
  Ülekandekvaliteet Juhtpult: 1080p@30fps/1080p@60fps
  Töötamise sagedus 2,4–2,483 GHz
  Maks. edastuskaugus (takistusteta, häireteta ja joondatud kontrolleriga) CE: 8 km
  SRRC: 8 km
  MIC standard: 8 km
  Maks. bitrate SDR: 5.5MB/s (RC-N1 juhtpuldiga)
  Wi-Fi 6: 80MB/s
  Signaali latentsusaeg (sõltub kohapealsete ja mobiilseadmete tingimustest) 130 ms (RC-N1 juhtpuldiga)
  Antennid 2T4R 4 antenniga
  Saatja võimsus (EIRP) 2,4 GHz: ≤ 33 dBm (FCC), ≤ 20 dBm (CE/SRRC/MIC)

  MÄLU

  Mälukaardi tüüp SDXC või UHS-I microSD kaart koos mahuga kuni 2 TB
  Toetatud microSD kaardid SanDisk Extreme PRO 64 GB V30 A2 microSDXC
  SanDisk High Endurance 64 GB V30 microSDXC
  SanDisk Extreme 128GB V30 A2 microSDXC
  SanDisk Extreme 256 GB V30 A2 microSDXC
  SanDisk Extreme 512GB V30 A2 microSDXC
  Lexar 667x 64 GB V30 A2 microSDXC
  Lexar High-Endurance 64 GB V30 microSDXC
  Lexar High-Endurance 128 GB V30 microSDXC
  Lexar 667x 256 GB V30 A2 microSDXC
  Lexar 667x V30, 512 GB V30 microSDXC
  Samsung EVO 64 GB V30 microSDXC
  Samsung EVO Plus 128 GB V30 microSDXC
  Samsung EVO Plus 256 GB V30 microSDXC
  Samsung EVO Plus 256 GB V30 microSDXC
  Kingston 128 GB V30 microSDXC
  SSD tehnilised andmed -

  DJI RC-N1 JUHTPULT

  Juhtpuldi saatja süsteem OcuSync 2.0
  Maks. toetatud nutiseadme mõõdud 180×86×10 mm
  (P × L × K)
  Töötamistemperatuur 0° kuni 40°C
  Saatja võimsus (EIRP) 2,4 GHz: < 26 dBm (FCC),
  < 20 dBm (CE/SRRC/MIC)
  Aku kestvus Ilma mobiilseadme laadimiseta: 6 t. Mobiilseadme laadimisel: 4 t.
  Toetatud USB pistiku tüübid Lightning, Micro USB, USB-C
  Kõik esitatud spetsifikatsioonid on saadud laboritingimustes ja neid võib kasutada ainult viitena.
  Osta droon DJI Mavic 3 Tallinnas

  Droon Mavic 3 – 1 tk.

  Osta DJI droonile kaugjuhtimispult RC-N1 Tallinnas

  DJI RC-N1 kaugjuhtimispult – 1 tk.

  Osta Asendusjuhtkangid DJI droonikontrolleri jaoks Tallinnas

  Asenduskäepidemed (paar) – 1 tk.

  Osta USB - C-tüüpi kaabel drooni jaoks Tallinnas

  Kaugjuhtimispuldi kaabel (USB Type-C) – 1 tk.

  Osta Drooni Lightning kaabel Tallinnas

  Kaugjuhtimispuldi kaabel (Lightning) – 1 tk.

  Osta Drooni Standardne Micro USB kaabel Tallinnas

  Standardkaabel (Micro-USB) – 1 tk.

  Osta Mavic 3 Intelligent Flight Battery Aku Tallinnas

  DJI Mavic 3 nutilennuki aku – 3 tk.

  Osta DJI Mavic 3 Propellerid Tallinnas

  Madala müratasemega propellerid DJI Mavic 3 jaoks (paar) – 6 tk.

  Osta DJI Mavic 3 Kaasaskantav laadija 65W Tallinnas

  DJI 65W kaasaskantav laadija – 1 tk.

  Osta DJI Mavic 3 drooni Ümbris Tallinnas

  DJI Mavic 3 hoiukott – 1 tk.

  Osta DJI Mavic 3 drooni C-tüüpi kaabel Tallinnas

  Type-C kaabel – 1 tk.

  Osta DJI Mavic 3 drooni aku HUB Tallinnas

  DJI Mavic 3 aku laadimisjaam – 1 tk.

  Osta DJI Mavic 3 drooni kandekott Tallinnas

  DJI Transformer kott – 1 tk.

  Osta DJI Mavic 3 droon ND filtreid Tallinnas

  Neutraalfiltrite komplekt (ND4/8/16/32) – 1 tk.

  Droon

  1. Millised on peamised erinevused Mavic 3 ja DJI Mavic 2 vahel?

  DJI Mavic 3 kompaktne droon on osa DJI uusimast droonide seeriast. Antud mudeli eripäraks on sisseehitatud Hasselbladi topeltkaamera olemasolu. Lisaks on sellel suurenenud jõudlus, see on varustatud 4/3 CMOS-sensoriga ning ülemises osas on varustatud kerge kaameraga (teise moodulina), mille fookuskaugus on 24 mm. Videopildistamine Mavic 3-ga on saadaval 5,1K/50fps ja 4K/120fps. Mavic 3 Cine versioon toetab Apple ProRes 422 HQ kodeeringut. See võimaldab saada kvaliteetseid pilte ja on saadud materjalid on paindlikud järeltöötluseks. Lisaks suure jõudlusega topeltkaamerale on Mavic 3 varustatud kõigega, mida vajate ohutuks lendamiseks ja suurepäraste lennuomaduste demonstreerimiseks. Lennuaeg ulatub maksimaalselt 46 minutini. Signaaliedastust (maksimaalselt kuni 8 km) tagab uusim O3+ tehnoloogia. Takistuste tuvastamise süsteem suudab neid tuvastada igas suunas. Võimsam APAS 5.0 süsteem aitab piloodil drooni juhtida. Automaatne baasi naasmise funktsioon on muutunud veelgi arenenumaks ja mugavamaks.

  2. Millist tarkvararakendust saan kasutada DJI Mavic 3 juhtimiseks?

  DJI Fly.

  3. Millised drooni versioonid on välja andnud DJI 3 seeria osana ja mille poolest need üksteisest erinevad?

  DJI Mavic 3 droon loodi kahes versioonis: DJI Mavic 3 ja DJI Mavic 3 Cine. DJI Mavic 3 Cine toetab Apple ProRes 422 HQ kodeeringut, aga ka sisseehitatud koguja 1TB SSD-d salvestamiseks.

  4. Kas DJI Mavic 3 Cine töötab koos DJI RC-N1 juhtimispuldiga?

  Jah.

  5. Kas ma saan ühendada DJI Gogglesi prillid või DJI Motion liikumiskontroller DJI Mavic 3-ga?

  Ei.

  Kaamera

  1. Millistele punktidele peaksin tähelepanu pöörama, kui kasutada sisseehitatud stabilisaatori lukkustust DJI Mavic 3´s?

  DJI Mavic 3 sisseehitatud stabilisaatori lukk aitab vähendada 3-teljelise gimbali ja kaamera vibratsiooni. See suurendab ohutust transportimisel ja hoiustamisel. Võtke ette järgmisi ettevaatusabinõusid:

  1. Stabilisaatori lukku töötemperatuuri vahemik on -10° kuni +40° C. Seadme kasutamine väljaspool tööpiirkonda võib põhjustada blokeerimise või lahtiblokeerimise tõrke. Lubatud töö vahemikust annab teile infot ja hoiatust DJI Fly rakendus. Eriolukorras saab kasutaja kolme telge käsitsi pöörata, ilma et see stabilisaatorit kahjustaks. Kuid see lahendus ei ole parim.

  2. Väline sekkumine võib põhjustada sisseehitatud stabilisaatori lahtiblokeerimist. Kui see juhtub, on soovitatav droon sisse lülitada ja seejärel seade välja lülitada. Nii saab seadet lahti blokeerida.

  3. Kui stabilisaator on blokeeritud, põhjustab see vibratsiooni kõikidel telgedel.

  2. Millist meetodit on soovitatav kasutada DJI Mavic 3 Cine’i sisseehitatud SSD, et andmete eksport oleks tõhusam?

  Soovitame kasutada 10 Gb/s kiiret andmekaablit, mis on komplektis kaasas. Selle kaabli abil pead drooni USB-C pesa kasutades arvutiga ühendama. Veenduge, et teie kõvaketa kiirus ületab 700 MB/s. Me ei soovita kasutada teist tüüpi andmekaableid, kuna see võib andmeedastuse aeglasemaks muuta.

  3. Kuidas ma saan kasutada DJI Mavic 3 kaamerat?

  Kaamerat saab sisse lülitada ainult otsingužiimis. Kui see režiim on aktiveeritud, on kaameral 7-kordne suum. Droon ise lülitub ümber automaatselt kaamerale.

  4. Kas otsingužiimis saab kasutada Pro-?

  Ei.

  5. Kas otsingužiim lubab fotosid RAW- režiimis?

  Ei.

  6. Kas otsingurežiim toetab Apple ProResi kodeeritud videosalvestust?

  Ei.

  Juhtpaneel ja videoülekanne

  1. Mis on DJI Mavic 3 edastusulatus?

  Kui kasutate DJI RC Pro või DJI RC-N1, on maksimaalne edastuskaugus 8 km.

  2. Kuidas on seadistatud videoedastus 48/50/60 kaadrit sekundis?

  Kui videot salvestatakse kiirusega 30 kaadrit sekundis või rohkem mis tahes eraldusvõimega, lülitab süsteem otsevideo kaadrisageduseks automaatselt 48/50/60 kaadrit sekundis. See oleneb telefoni salvestusseadetest ja edastamise ribalaiusest.

  3. Kas mis tahes Mavic 3 versiooni saab korraga juhtida mitu kaugjuhtimispulti?

  Ei.

  Lennu omadused

  1. Kas DJI Mavic 3 propellereid on kuidagi uuendatud?

  Propelleritel on muutnud konstruktsioon ja disain, servadel on nüüd kasutusel pehmem materjal. See uuendus aitas vähendada drooni propellerite müra lennu ajal ning vähendada tekkivaid kahjustusi võimalikul kokkupõrkel objektide ja inimestega.

  2. Millele peaks piloot DJI Mavic 3 propellerite kasutamisel tähelepanu pöörama?

  Lennuohutuse parandamiseks soovitame tungivalt propellereid õigeaegselt vahetada. Samuti peaksite enne lendamist regulaarselt kontrollima propellereid kahjustuste või deformatsioonide suhtes.

  3. Kuidas propellerite paigaldamine käib ja millised on kasutamise põhireeglid?

  Propellerite paigaldamisel pöörake tähelepanu märgistele: sama halli märgistusega rootoritele paigaldataks halli märgistusega kruvid ja ilma märgistuseta rootoritele vastavalt ilma märgistuseta kruvid. Abiks kruvide õigeks paigaldamiseks saab olla DJI Fly rakendus.

  4. Kuidas on saavutatud DJI Mavic 3 lennuaja tulemused?

  Lennuaja tulemused on saadud laboratoorsetes katsetingimustes. DJI testis drooni järgmistes tingimustes: tuuleta, lendamine merepinnal püsiva õhukiirusega 32,4 km/h APAS ja AirSense väljas olekus, kaamera parameetritega 1080p/24 kaadrit sekundis, väljas olekus videorežiimis ja lennutingimustes alates 100% aku tasemest kuni täieliku tühjenemiseni. Tulemused võivad erineda olenevalt lennutingimustest, kasutusviisist ja tarkvara versioonist.

  Lennuohutus ja takistuste tuvastamine

  1. Milliseid uuendusi on tehtud Mavic 3 mitmesuunalises takistuste tuvastamise süsteemis eelkäijatega võrreldes?

  Mavic 3 süsteem on võimeline tuvastama ohtlikke objekte suure täpsusega igast suunast. Nüüd saab droon vältida takistusi palju kiiremini, kuna selle andurid on saanud suurema tuvastusulatuse. Tavalistes valgustingimustes suudab Mavic 3 objektidest kiiremini ja sujuvamalt mööda minna ning palju tõhusamalt ja kvaliteetsemalt pildistada.

  2. Milliseid täiustusi on ActiveTrack 5.0-s tehtud?

  Tänu täiustatud funktsionaalsusele suudab Mavic 3 kaamera jälgida objekti olenemata drooni lennusuunast. Lisaks uuele tuvastustehnoloogiale kasutab ActiveTrack 5.0 korraga mitut andurit, et hõlbustada objekti jälgimist, teistest eristamist ja kaadris hoidmist. Mavic 3 kaamera suudab jälgida objekti igas suunas, reguleerib jälgimisnurka sujuvamalt ja annab paremaid tulemusi. Uued algoritmid pakuvad kiiremat objekti ja keskkonna jälgimist, et parandada süsteemi jõudlust ja sujuvamat videosalvestust.

  3. Milliseid täiustusi on koju naasmise funktsioonis tehtud?

  Varasemad versioonid tuvastasid takistuse maksimaalselt 20 m kaugusel. Mavic 3 näitaja on 10 korda kõrgem. Seega on drooni jaoks baasi naasmine nüüd palju turvalisem ning marsruudi valik optimaalne.

  Intellektuaalsed funktsioonid

  1. Milliseid täiustusi on QuickTransfer funktsioonis võrreldes eelmiste versioonidega?

  Tänu Wi-Fi 6 protokollile on andmeedastus muutunud kiiremaks, allalaadimiskiirus on kasvanud 80 MB / s-ni. Võrreldes DJI Mini 2-ga on Mavic 3-l võimalus vastavalt keskkonnale automaatselt valida kiireim edastusrežiim ilma käsitsi Wi-Fi režiimile lülitumata.

  Aksessuaarid

  1. Kuidas kasutada DJI 65W kaasaskantavat laadijat?

  Saate osta 65 W kaasaskantava laadija koos 65 W USB-C kaabliga Mavic 3 aku laadimiseks. Kasutades teist USB-A pistikut ja kaasasolevat USB-C andmekaablit, saate teostada samal ajal ka puldi laadimist. Soovitame kasutada tavalist USB-C kaablit Mavic 3 akut laadimiseks.

  2. Kui kaua võtab aega DJI Mavic 3 aku täislaadimine?

  Umbes 96 minutit DJI 65W kaasaskantava laadija kasutamisel.

  3. Mis kasu on DJI Transformer Bagist?

  DJI kott täidab mitmeid funktsioone. Seda on võimalik muuta õlakotiks või seljakotiks.

  1. Õlakotis on piisavalt ruumi Mavic 3 ja selle tarvikute jaoks. See on mugava kujuga. Aksessuaare on sellest lihtne välja võtta.

  2. Seljakotti mahub lisaks Mavic 3-le ja selle tarvikutele ka 16-tolline sülearvuti ja muud igapäevaselt hädavajalikud asjad. Seljakotti on mugav kasutada reisil olles.

  4. Kas ma saan Mavic 3 laadimiseks kasutada muid USB-C laadijaid?

  Jah. Kuid laadimise tõhusaks muutmiseks on parem kasutada DJI 65 W laadijat. Võime soovitada ka teisi 60 W või suuremaid laadijaid, mis toetavad PPS/PD protokolle.

  5. Kas Mavic 3 saab otse laadida, kasutades sisseehitatud USB-C porti?

  Jah.

  Ostukorv
  Autentiseerimine

  Kas teil pole veel kontot?

  Loo kasutaja
  Tootekategooriad
  Jälgi meid:
  Osta droon DJI Mavic 3 Fly More Combo Tallinnas

  Droon DJI Mavic 3 Fly More Combo

  2799,00 

  Laost otsas

  Cookies
  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
  Nõustun