+372 5430 1080
E - R: 10:00 - 18:00
info@modelforce.eu
Brand: EcoFlow

EcoFlow DELTA Pro

3999,00 

Kaasaskantav laadimisjõujaam EcoFlow DELTA Pro, mis võib toimida kodugeneraatorina võimsusega 3,6 kWh. Viimast parameetrit saab pikendada kuni 25 kWh-ni. Mudeli üheks eeliseks on võimalus integreeruda koduvõrkudega Smart Home Panel (eraldi ostetav) abil. Ideaalne varutoiteallikaks igale kodule.

  Tootekood: 5004501014 Kategooriad: , Sildid: , ,
  Jaga:
  EcoFlow DELTA Pro

  Tutvustame maailma esimest kaasaskantavat koduakut, mille kodu varutoite ökosüsteem on paindlikult laiendatav ning mille nutikas energiatarbimise juhtimissüsteem aitab vähendada arveid. EcoFlow DELTA Pro on kaasaskantava toitetehnoloogia järgmine samm, pakkudes teile turvalisust ja sõltumatust kõikjal, kus te ka poleks.

  EcoFlow DELTA Pro

  Skaleeritav võimsus

  EcoFlow DELTA Pro

  Praktiliselt piiramatu võimsus

  EcoFlow DELTA Pro

  Maailma kiireim laadimine

  EcoFlow DELTA Pro

  Koduvõrgu integreerimine

  Elekter igas olukorraks

  DELTA Pro pakub kuni 25 kWh võimsust, seda nii lihtsa lisatoite allikana kui ka äärmuslikus olukorras kui elektrikatkestus võib kesta päevi järjest. Sel juhul olete iga olukorra vastu kindlustatud. See on tööstuse kullastandard.

  EcoFlow DELTA Pro

  Kõik, mida vajate on vahelduvvoolu väljund.

  Üks DELTA Pro- tagab vahelduvvoolu väljundi võimsusega 3600 W. X-Boost tehnoloogia abil saab seda suurendada kuni 4500 W. Laadige 99,99% võimsatest seadmetest kodus, õues või tööl. Soovi korral võite isegi ühendada kaks seadet, et saada 7200 W võimsust.

  Maailma kiireim kaasaskantav laadimisjaam.

  MultiCharge tagab rekordkiiruse 6500 W juures. 6500 W saavutamiseks võite valida need laadimisviisid.

  Täielikult laetud 1,8 tunniga

  EcoFlow X-Stream laadimistehnoloogia ei taga mitte ainult kiiret, vaid ka ohutut laadimist. Akuhaldussüsteem tagab ohutuse ja vastupidavuse juhul, kui laadite oma DELTA Pro seadme täielikult tavalisest vahelduvvoolu seinakontaktist 1,8 tunniga (rahvusvaheline versioon (2900 W 1,9 tunniga). USA versioon (1800 W 2,7 tundi / 3000 W 1,8 tundi)).

  EcoFlow DELTA Pro

  Laadige tuhandetes elektrijaamades üle maailma.

  Esmakordselt saate kaasaskantava elektrijaama abil laadida elektrisõidukeid tuhandetes jaamades üle maailma. See ainulaadne laadimismeetod tagab kuni 3400 W kiirlaadimise liikvel olles.

  EcoFlow DELTA Pro

  Tulge üle taastuva energia allikatele 1600 W päikeseenergia laadija abil.

  Lai päikesepaneelide ja EcoFlow tarvikute valik pakub teile kuluefektiivset taastuvenergiaallikat mis tagab käepärast energiallikat. Päikeseenergia abil saate oma DELTA Pro laadida vaid 2,8–5,6 tunniga. DELTA Pro töötab laias pingevahemikus 11 V kuni 150 V, mis võimaldab ühilduvust 90% kolmandate osapoolte päikesepaneelidega Solar ühendusega. Kui ilmad on ettearvamatud, siis intelligentne maksimaalse võimsuspunkti jälgimissüsteem (MPPT) reguleerib automaatselt päikeseenergia tootmist, maksimiseerides seda igal kellaajal vastavalt ilmaoludele.

  EcoFlow DELTA Pro

  Hankige endale avarii korraks varutoiteallikas nutika EcoFlow generaatori kujul.

  EcoFlow nutikas generaator toimib hädaolukorras, mis integreerub teie DELTA Pro ökosüsteemiga. See käivitub automaatselt, kui teie DELTA Pro on laetud, laeb teie DELTA Pro uuesti ja seiskab automaatselt mootori, kui teie DELTA Pro on täis laetud. Võrreldes traditsioonilise gaasigeneraatoriga pakub EcoFlow nutikas Generator väiksemat voolukadu, kiiremat laadimist ja suuremat efektiivsust.

  EcoFlow DELTA Pro

  Aku, mis kestab aastaid

  DELTA Pro on varustatud uhiuue LFP akuga, mis on ette nähtud 6500 laadimistsükli jaoks. See tähendab, et saate DELTA Pro kasutada mitu aastat, enne kui teie seade saavutab 50% oma algsest mahust. EcoFlow akuhaldussüsteem pakub reaalajas pinge, voolu ja temperatuuri analüüsi ja reguleerimist. See ainulaadne kaitsemehhanism teeb DELTA Pro aku üliturvaliseks ja tõhusaks kodus kasutamisel.

  EcoFlow DELTA Pro

  Mitu viisi seadme haldamiseks ja jälgimiseks

  DELTA Pro-d saab juhtida nii seadmel olevate vastavate instrumentide abil, kui ka kaugjuhtimispuldi kaudu või EcoFlow rakenduse kaudu. Rakendus tagab ligipääsu võimsuse seadistustele, laadimis- ja tühjenemistaseme regulatsioonile, vahelduvvoolu laadimiskiirusele, saate juhtida nutikat generaatorit ja teha palju muid kasulikke toiminguid.

  EcoFlow DELTA Pro

  Maailma esimene kaasaskantavate koduakude ökosüsteem

  Skaleeritav DELTA Pro ökosüsteem on võimeline andma energiat ööpäevaringselt. Lisaks aitab see vähendada energiaarveid. Kuidas on see võimalik? Selleks saab kasutada täiendavaid väliseid akusid, nutikaid generaatoreid, päikesepaneele ja jälgijaid, tuulikuid, targa kodu juhtimispaneele ja nii midagi veel. DELTA Pro ökosüsteemi saab seadistada vastavalt teie vajadustele, alates reservtoitte võimalustest kuni kodu ühisest võrgust sõltuvuse vähendamiseni.

  Nutika kodu juhtpaneel firmalt EcoFlow

  Uus EcoFlow Smart Home Panel on kõigi DELTA Pro kodujaamade ja akkude ökosüsteemi juhtimiskeskus. See võimaldab ühendada kuni kaks DELTA Pro seadet kuni 10 majapidamise elektriahelaga. Iga DELTA Pro seadet saab ühendada täiendavate akudega, päikesepaneelide või nutikate generaatoritega, et pakkuda katkematut toidet voolukatkestuse ajal, juhtida nutikalt energiatarbimist kriitiliste koormuste ajal ja vähendada energiaarveid.

  EcoFlow DELTA Pro

  Stabiilne ja pidev toiteallika varundamine majas

  DELTA Pro ja EcoFlow Smart Home juhtpaneel koos kiire 20 ms lülitusega hoiavad teid voolukatkestuse ajal toite all. Kogu kasutusaja vältel hoiab rakendus EcoFlow näitajatega kursis, võimaldades valida seadmeid jaseadmete prioriteete muuta.

  EcoFlow DELTA Pro

  Nutikas energiahaldus

  EcoFlow DELTA Pro ökosüsteem aitab teil säästa energiat nii päeval kui öösel, vähendades teie sõltuvust üldvõrgust ja vähendades teie energiaarveid tänu selle kasutusaeja minimiseerimisega. Süsteem on EcoFlow on kergesti integreeritav teie koduvõrku EcoFlow Smart Home paneeli abil. EcoFlow äpp aitab sul energiatarbimist vastavalt harjumustele ratsionaalselt jaotada ja tarbimist igas olukorras reguleerida.

  EcoFlow DELTA Pro

  Elu reisides ja haagissuvilates muutus just palju lihtsamaks

  DELTA Proga saate selle endaga kaasa võtta kõikjale ja igale reisile, eriti kui otsustate reisida oma haagissuvilaga. Jaam on varustatud ratastega ja kohvrit meenutava kokkutõmmatava käepidemega. See muudab seadme transportimise lihtsamaks. Kui otsite terviklikku toitelahendust matkaautoga reisimiseks ja väliseiklusteks, siis sobib DELTA Pro oma spetsiaalse 30A Andersoni pordi ja vahelduvvoolu pistikupesaga ideaalselt.

  EcoFlow DELTA Pro

  Elekter teie ettevõttele

  DELTA Pro on valmis rohkemaks, kui ainult su kodule iseseisva varutoiteallikka tagamine. Sellest võib saada ka usaldusväärne toiteallikaks igale ettevõttele. Olenemata sellest, kas töötate kodus või õues, alates DIY projektidest kuni mahukate professionaalsete ettevõtmisteni, DELTA Pro aitab teil tööd teha.

  ÜLDSPETSIFIKATSIOONID

  Mahutavus 3600 W
  Väline aku Toetab kuni 2 nutikat välist akut DELTA Pro ja Smart Generatori jaoks
  AC Väljund 5 väljundit kokku 3600 W (ülepinge 7200 W)
  Maks. X-Boosti toetatud seadme(te) võimsus 4500 W
  USB väljund 2 porti, 5V, 2,4A, max. 12W iga pordi kohta
  USB-A Kiirlaadimine 2 porti, 5V, 2,4A/9V, 2A/12V, 1,5A, max. 18W iga pordi kohta
  USB-C väljund 2 porti, 5/9/12/15/20V, 5A, max. 100W iga pordi kohta
  Auto väljundvõimsus 12,6 V, 10 A, max. 126 W
  DC5521 Väljund 2 porti, 12,6V, 3A, max. 38W iga pordi kohta
  AC Laadimissisend Maks. 1800W, 120V~15A, max. 3000W, 240V~12,5A
  Laadimissisend päikesepaneelilt Maks. 1600 W, 11-150 V, max. 15 A
  Laadimissisend autost Toetab 12V/24V 8A akut
  Andersoni port 12,6 V, 30 A
  Aku keemia LFP
  Kasutusiga 6500 laadimistsüklit 50% mahuni, 3500 laadimistsüklit 80% mahuni
  Ühendus Wi-Fi, Bluetooth, juhtmega
  Neto kaal Umbes 45 kg
  Mõõdud 63,5 * 28,4 * 42 cm
  Kõik esitatud spetsifikatsioonid on saadud laboritingimustes ja neid võib kasutada ainult viitena.

  Mis on DELTA Pro maksimaalne sisenemistase?

  Laadides DELTA Pro ja selle lisaakut samal ajal, saate saavutada maksimaalse laetuse 6500 W, kombineerides erinevaid päikeseenergia vahelduvvoolu laadimismeetodeid ja nutikat generaatorit. Eraldi DELTA Pro seadet saab laadida standardsetest seinakontaktidest (max 1800 W), elektrijaamast (max 3400 W)/Smart Home paneelist/240 V pistikupesadest (max 3000 W).

  Mitu päikesepaneeli saab korraga jaamaga ühendada?

  See sõltub teie valitud päikesepaneelide kombineeritud pinge- ja vooluparameetritest. Seda peetakse normaalseks, kui päikesepaneelides kasutatakse MC4-pistikuid ning nende kogupinge ja vool on vahemikus 11-150 volti ja vähem kui 15 amprit.

  Kas on võimalik ühendada 240 V elektriseadmeid 120 V jaama Ameerika versiooniga?

  240V elektroonika toiteks peate ühendama kaks DELTA Pro seadet. Seda saate teha: 1) kahepingelise jaoturiga ja kasutades jaoturi vahelduvvoolu pistikupesasid või 2) Smart Home paneeli ja kasutades oma kodu 240V pistikupesasid (paigaldamise ajal peate Smart Home paneelil seadistama 240 V juhtmestiku).

  Kuidas oma seadet värskendada?

  Kõigepealt veenduge, et teie DELTA Pro oleks ühendatud rakendusega EcoFlow ja teie mobiilseadmel oleks Interneti-ühendus. Teiseks minge värskendatavate DELTA Pro seadete jaotisse “Püsivara”. Kontrollige uusimat püsivara ja järgige värskenduse lõpuleviimiseks juhiseid.

  Kuidas laadida 200-240V DELTA Pro jaama 100-120V piirkonnas?

  DELTA Pro-ga kaasas olnud kaabel ei ühendu kõrgema pingega pistikupesadega ja vajate teiste tootajate laadimisadapterit / kaablit.

  Maks. toetatavate toodetega aheldatud paneelide maksimaalne arv

  Nimetus Kaasaskantav päikesepaneel EcoFlow 110 W (21,8 V) Kaasaskantav päikesepaneel EcoFlow 160W (21,4V) Kaasaskantav päikesepaneel EcoFlow 220 W (21,8 V) Kaasaskantav päikesepaneel EcoFlow 400W (48 V) Paindlik päikesepaneel EcoFlow 100W (17,1V) Komplektis 2 statsionaarset päikesepaneeli EcoFlow 100W (34,2 V) Komplektis 2 statsionaarset päikesepaneeli EcoFlow 400W (74,2 V)
  RIVER 2 (30 V) max. 110 W 1 - - - 1 - -
  RIVER 2 Max (50 V) max. 220 W 2 1 1 - 2 1 -
  RIVER 2 Pro (50 V) max. 220 W 2 1 1 - 2 1 -
  DELTA 2 (60 V) max. 500 W 2 2 2 1 3 1 -
  DELTA Max (100 V) max. 800 W 3 3 3 2 5 2 1
  DELTA Pro (150 V) max. 1600 W 6 6 6 3 8 4 2
  Ostukorv
  Autentiseerimine

  Kas teil pole veel kontot?

  Loo kasutaja
  Tootekategooriad
  Jälgi meid:
  EcoFlow DELTA Pro

  EcoFlow DELTA Pro

  3999,00 
  Cookies
  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
  Nõustun