+372 5430 1080
E - R: 10:00 - 18:00
info@modelforce.eu
Brand: EcoFlow

Päikesepaneel EcoFlow 220W

599,00 

EcoFlow 220W kahepoolne kaasaskantav päikesepaneel on kaks-ühes seade. Põhiküljel 220 W ja tagaküljel 155 W nii ümbritseva valgustusega saate kuni 25% rohkem päikeseenergiat ja laadida oma kaasaskantavat elektrijaama veelgi kiiremini.

EcoFlow 220W kahepoolse päikesepaneeli eelised:

  1. EcoFlow 220W kahepoolne päikesepaneel on valmistatud õhukesest ühes tükis karastatud klaasist, muutes selle 5 korda tugevamaks kui sama klassi paneelid.
  2. EcoFlow 220W kahepoolsete paneelide maksimaalsed võimalused võimaldavad neil koguda traditsioonilistest päikesepaneelidest 25% rohkem päikeseenergiat.
  3. Kui asetate päikesepaneeli õigesti lumele, päikesekiiri peegeldava vee- või klaaspinna lähedusse, saate päikeseenergiat koguda korraga päikesepaneeli kahe tööpinnaga.

    Tootekood: 5006501007 Kategooriad: , Sildid: , ,
    Jaga:

    ECOFLOW KAASASKANTAV PÄIKESEPANEELIDE SEERIA

    Kompaktne 220 W kokkupandav paneel on teie usaldusväärne energiaallikas kodus ja liikvel olles

    ECOFLOW KAASASKANTAV PÄIKESEPANEELIDE SEERIA

    Kompaktne 220 W kokkupandav paneel on teie usaldusväärne energiaallikas kodus ja liikvel olles

    ModelForce EcoFlow 400W Portable Solar Panel
    EcoFlow 220W Bifacial Portable Solar Panel

    Rohkem energiat kahepoolse disainiga

    EcoFlow 220W kahesuunaline kaasaskantav päikesepaneel on kaks-ühes. Põhiküljel 220 W ja tagaküljel 155 W nii ümbritseva valgustusega saate kuni 25% rohkem päikeseenergiat ja laadida oma kaasaskantavat elektrijaama veelgi kiiremini.

    EcoFlow 220W Bifacial Portable Solar Panel

    Valmistatud kohusetundlikult

    Õhuke, ühes tükis karastatud klaaskonstruktsioon muudab seadme viis korda tugevamaks võrreldes sarnaste paneelidega, mille paksus on kaks korda väiksem kui traditsioonilisel karastatud klaasil. Paneel talub kuumenemist kuni 148 ° C. Võib kindlusega väita, et antud mudel suudab taluda keskkonna negatiivseid mõjusid. Lisaks on seadme tagaküljel soojuse hajutamine 4 korda suurem ning võimsuse langus on 10 aasta möödudes alla 10%.

    EcoFlow 220W Bifacial Portable Solar Panel

    See on tõesti kaasaskantav

    See kaasaskantav päikesepaneel on disainitud nullist ja tehtud võimalikult kompaktseks. See on umbes 10% väiksem kui sarnased paneelid, mille võimsus on 220 vatti, nii et transportimisel võivad sellised mõõtmed ruumi säästa. Kõike see on tänu õhema karastatud klaasi kasutamisele konstruktsioonis ja väiksemale pindalale, mis on vajalik sama sisendsignaali jaoks.

    EcoFlow 220W Bifacial Portable Solar Panel

    Rohkem kui lihtsalt kandekott

    Päikesepaneeli komplekti kuulub kaubamärgiga kandekott. Antud koti saab endaga kõikjale kaasa võtta. Sihtkohta jõudmisel tuleb lihtsalt ümbris lahti pakkida ja kasutada seda alusena, et paneel korralikult päikese kätte asetada.

    EcoFlow 220W Bifacial Portable Solar Panel

    Lisaks on see ka veekindel

    Antud seadme ja teiste EcoFlow perekonna päikesepaneelide arendamisega on kaitsetase muutunud veelgi tõusnud. Tänud sellele osutus seade täiesti vee ja tolmukindlaks. Vihm, tuul või päike – teie paneel on kaitstud tänu IP68 ohutustasemele.

    ÜLDSPETSIFIKATSIOONID

    Kaal Umbes 9,5 kg
    Mõõdud 82*183*2,5 cm
    Nimivõimsus 220W ees/155W taga
    Elemendi tüüp Monokristalliline räni
    Efektiivsus 22-23%
    Pistiku tüüp Solar
    Lahtise vooluahela pinge 21,8 V (Vmp 18,4 V)
    Lühisvool 13A (Imp 12,0A) ees / 8,8A (Imp 8,4A) taga
    Kõik esitatud spetsifikatsioonid on saadud laboritingimustes ja neid võib kasutada ainult viitena.

    Kas EcoFlow 220 W kahepoolne päikesepaneel väljastab tõesti kogu deklareeritud võimsuse?

    Enamikul juhtudel ei anna päikesepaneel täisnimivõimsust. Põhjuseid sellel on mitu. Otsustasime need allpool välja tuua ning anda mõned soovitused nimivõimsusele lähenemiseks.

    1. Valguse intensiivsus. Väljundvõimsuse kõikumisi määrab sageli paneeli pinnale siseneva valguse hulk. Selleks, et saavutada nimivõimsuse väljundväärtused, mis on lähedased katsetingimustes saadud väärtustele, on vaja seadet kasutada selgel päeval keskpäeva päikese käes. Arvud on väiksemad, kui paneeli kasutatakse hommikul või pärastlõunal. Ilmastikuolud mõjutavad ka paneelile sattuva päikesevalguse hulka. Uduse, pilvise või vihmase ilmaga on arusaadavatel põhjustel nimivõimsuse saavutamise võimalus palju väiksem.

    2. Pinna temperatuur. Päikesepaneeli pinnatemperatuur mõjutab ka toodetud energia hulka. Mida madalam on pinnatemperatuur, seda rohkem energiat toodetakse. Näiteks päikesepaneelid toodavad talvel rohkem energiat kui suvel. See on täiesti normaalne. Suvel päikesepaneelid jõuavad tavaliselt temperatuurini umbes 60 ° C. See vähendab nimivõimsust 13%, hoolimata paneeli kõrgemast valgustustasemest.

    3. Päikesevalguse nurk. Optimaalsetes valgustingimustes on vaja paneelid paigutada nii, et päikesekiired oleksid suunatud seadme pinnaga risti. See aitab teil saavutada paremat jõudlust. Kui päikesevalgus langeb paneeli pinnale 10 ° ulatuses mõlemas suunas 90 ° nurga alt, mõjutab see vähesel määral paneeli jõudlust.

    4. Paneeli varjustamine. Päikesepaneeli pinda ei tohi kasutamise ajal varjutada. Kõrvaliste esemete ja klaasi põhjustatud varjund võib võimsust oluliselt vähendada.

    5. Paneelide rikkest põhjustatud jõudlusprobleemid. Kui paneel ikkagi ei tooda elektrit või kui selle väljundvõimsus jääb pärast ülaltoodud probleemide lahendamist palju väiksemaks kui eeldatav võimsus, võib paneelil endal olla probleem. Abi saamiseks võtke ühendust klienditoega.

    Kui palju energiat suudab 220W paneel normaaltingimustes toota?

    See sõltub peamiselt ilmastikutingimustest. Üldiselt selgel päeval ilma pilvedeta, 220 vatti paneeli pinnale langev päikesevalgus 90 ° nurga all genereeritakse tavaliselt 160-180 vatti võimsust. (Praegused valgustingimused on tavaliselt 800–900 W/m2 paneeli temperatuuril 50 °C katsetingimustes). Nimivõimsuse näitaja oli tavaliselt nähtud talvel keskpäevase päikesega.)

    Mida peaksin teadma 220W paneelide töötemperatuuride vahemikust, hoiustamisest ja tööst?

    Kahepoolse päikesepaneeli töötemperatuuride vahemik on -20°C kuni 85°C. Paneel tuleb kokku voltida algse kujuga ja hoida spetsiaalses katte ümbrises, mis tagab tootele piisava kaitse. Paneeli eluea pikendamiseks veenduge, et toode ei puutuks hoiustamise ajal kokku väliste jõudude/löökidega. Päikesepaneel on valmistatud spetsiaalsest klaasist, kuid seda ei tohiks maha pillata, läbi torgata, painutage ega sellel istuda. Sellised toimingud võivad klaasi purustada ja paneeli rivist välja viia. Tasuta garantii tingimused selliseid kahjustusi ei kata.

    220W kahepoolsel päikesepaneelil on kaks tööpinda. Kuidas teha kindlaks õige külg ja kuidas optimeerida elektritootmist paneeli tagaküljega?

    Kahepoolse päikesepaneeli esiküljel on jaotuskarp. See paneeli pool toodab elektrit, olles risti päikesekiirgusega. Kuna paneeli tagakülg on päikesest eemal, ei tooda see tavalisel viisil elektrit. Üldiselt kasutab paneeli tagakülg ümbritsevat valgustust, et parandada toote üldist jõudlust 5-25%. See näitaja on suurem, kui kasutatakse peegleid või kõrge ümbritseva valgustusega pinda. Toote kasutamine päikese poole suunatud tagaküljega tekitab 80% energiat võrreldes esikülje kasutamisega. Paneeli sellisel viisil kasutamine ei kahjusta toodet.

    Kas kolmandate osapoolte laadimisjaamu saab kasutada koos EcoFlow 220W päikesepaneeliga?

    Jah, kuid ainult teatud liigid. Õigeks tööks peab kasutatav elektrijaam vastama MC4 standarditele. Lisaks ei pruugi teised elektrijaamade kaubamärgid pakkuda sama ühilduvuse taset kui EcoFlow kaubamärgi elektrijaamad. Neil võib olla madalam võimsusklass ja need ei pruugi pakkuda sama jõudluse taset.

    Kas ma saan ühendada 110W ja 220W kahepoolseod päikesepaneele järjestikku?

    Jah, kuid see ei ole soovitatav. Kuigi kahe paneeli pinged on identsed, on nimivoolud erinevad. See tähendab, et kui paneelid on järjestikku ühendatud, piirdub vool paneeli vooluga 110 vatti ja 220-vatise paneeli täielikku potentsiaali ei kasutata. See viib 1+2 stsenaariumini

    Kas 220W paneele on võimalik paralleelselt ühendada?

    Jah, kuid see ei ole soovitatav. 220W päikesepaneeli maksimaalne voolutugevus on 12A. Kuigi neid paneele saab ühendada paralleelselt, toetavad DELTA ja RIVER seeria elektrijaamad maksimaalset voolu 12A. Paralleelsed ühendused suurendavad väljundvõimsust, kahekordistades voolu, kuid selline paneelide ühendamine toob kaasa stsenaariumi 1 + 1 = 1, kus vool on ühendatud seadmetega piiratud 12 A-ga. Me ei soovita paneele paralleelselt ühendada, välja arvatud juhul, kui kasutate teist marki elektrijaama, mille sisendvool on 20A või suurem.

    Mis on jadaühendusel ja paralleelsel ühendusel? Miks on oluline teada?

    Paralleelsed ühendused liiguvad positiivselt positiivsele ja negatiivsetelt negatiivsetele poolustele. Järjestikused ühendused on positiivsed negatiivseks.

    Paralleelsed ühendused säilitavad paneelide vahelise voolutugevuse summeerimisel sama pinge. Seeriaühendused teevad vastupidist, nad koguvad pinget ja säilitavad voolutugevuse.

    Paralleelsed ühendused võimaldavad ühendusel töötada ka siis, kui üks paneel või ühendus ei tööta korralikult. Üks kahjustatud või vigane osa mõjutab järjestikku ühendamisel kogu massiivi.

    Suure võimsusega paneelide puhul ei soovitata paralleelseid ühendusi, sest need võivad elektrijaama üle koormata.

    Kuidas hoolitseda päikesepaneelide eest talvel?

    Kuidas mõjutab lumi päikesepaneelide efektiivsust?

    Kui lumi katab päikesepaneeli täielikult, ei saa selle elemendid piisavalt päikesevalgust vastu võtta ja seeläbi energiat koguda. Mida kauem on paneeli pind lumega kaetud, seda vähem elektrit toodetakse. Paneelide paigaldamisel valige nurga all olev asend, et lumi saaks siledalt pinnalt ise maha libiseda ja puhastage paneele regulaarselt käsitsi.

    Kas päikesepaneelid saavad jätkata elektri tootmist, kui need on lumega kaetud?

    Kui paneelid on osaliselt lumega kaetud, jätkavad nad tööd. Isegi kui paneeli pind on täielikult kerge lumega kaetud on siiski võimalus, et päikesekiired jõuavad rakkudesse. Siiski tuleb mõista: mida puhtam on paneeli pind, seda rohkem elektrit see toodab.

    Kas päikesepaneelidest on vaja lund puhastada?

    Kui paigaldasite paneelid nurga all, ei pruugi üldse tekkida vajadust lund käsitsi eemaldada. Kui paneel on pikka aega lume all, peate selle pinda puhastama pehme harjaga. Lumest puhastatud paneel püüab paremini päikesevalgust ja toodab elektrit.

    Kuidas saab lumi päikesepaneeli pinnale kleepuda?

    Päikesepaneel tuleks paigaldada vertikaalse nurga all, nii et lumi saaks siledalt pinnalt alla libiseda, ilma et see jääks seal kinni. Samuti kontrollige regulaarselt paneeli pinda erinevate pragude ja kildude suhtes. Ärge jääge ootama hetke kui paneel kattub liiga sügava ja raske lume alla, lume kaal võib paneeli kahjustada.

    Kuidas mõjutab lume kogus päikesepaneeli tööd?

    Mida suurem on paneeli pindala lumega kaetud, seda vähem tõhusalt paneel töötab. Selle toimimist mõjutab ka lume kaal. Kontrollige ja puhastage päikesepaneele regulaarselt lumest ja mustusest, et need töötaksid võimalikult tõhusalt.

    Maks. toetatavate toodetega aheldatud paneelide maksimaalne arv

    Nimetus Kaasaskantav päikesepaneel EcoFlow 110 W (21,8 V) Kaasaskantav päikesepaneel EcoFlow 160W (21,4V) Kaasaskantav päikesepaneel EcoFlow 220 W (21,8 V) Kaasaskantav päikesepaneel EcoFlow 400W (48 V) Paindlik päikesepaneel EcoFlow 100W (17,1V) Komplektis 2 statsionaarset päikesepaneeli EcoFlow 100W (34,2 V) Komplektis 2 statsionaarset päikesepaneeli EcoFlow 400W (74,2 V)
    RIVER 2 (30 V) max. 110 W 1 - - - 1 - -
    RIVER 2 Max (50 V) max. 220 W 2 1 1 - 2 1 -
    RIVER 2 Pro (50 V) max. 220 W 2 1 1 - 2 1 -
    DELTA 2 (60 V) max. 500 W 2 2 2 1 3 1 -
    DELTA Max (100 V) max. 800 W 3 3 3 2 5 2 1
    DELTA Pro (150 V) max. 1600 W 6 6 6 3 8 4 2
    Ostukorv
    Autentiseerimine

    Kas teil pole veel kontot?

    Loo kasutaja
    Tootekategooriad
    Jälgi meid:
    EcoFlow 220W Bifacial Portable Solar Panel

    Päikesepaneel EcoFlow 220W

    599,00 
    Cookies
    Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
    Nõustun