+372 5430 1080
E - R: 10:00 - 18:00
info@modelforce.eu
Brand: DJI

DJI CENDENCE Kaugjuhtimispult

1199,00 

 • DJI CENDENCE – Mõeldud Inspire 2, M200 ja tulevastele DJI drooni mudelitele.
 • Võimaldab teil integreerida täiendavaid seadmeid: DJI CrystalSky, Tracktenna ja ühendada teisi kaugjuhtimispulte.
 • Kuni viis analoogjuhtimiskanalit ja üle kümne kohandatava nupu tõhususe suurendamiseks.
 • Konstruktsioon näeb ette antenni asendamise.
 • DJI Tracktenna High Gain Antenna suurendab märkimisväärselt DJI Lightbridge’i tehnoloogia võimalusi, sealhulgas takistuskindluse ja kvaliteetsete kaadrite suhtes.
 • Arvukad pistikud, sealhulgas HDMI-, SDI-, USB- ja CAN-pordid täiendavate seadmete ühendamiseks.
 • Cendentsil on kinnitus, mis töötab sisseehitatud Cendence Monitori ekraaniga.

  Ainult 1 laos

  Tootekood: CP.BX.000237.02 Kategooria: Sildid: ,
  Jaga:

  DJI CENDENCE

  SUUREPÄRASTE VÕIMALUSTEGA KAUGJUHTIMISPULT

  Cendence'i juhtpaneeli turuletoomine on lõpuks aidanud täielikult realiseerida ideed ühendada Inspire 2, Tracktenna ja CrystalSky monitor üheks. See lähenemine võimaldas luua toote, mis sisaldab eraldi mooduleid ja juhtimissüsteemi, et täielikult ära kasutada Inspire 2 multikopterite täielik potentsiaal. Ja kõigepealt hindavad kaugjuhtimispuldi uute võimaluste eeliseid aerofotograafia spetsialistid. Kui teie käsutuses on selle taseme droon, nagu DJI Inspire 2, siis eeldusel, et operaator on aerofotograafia valdkonna professionaal, on ainus asi, mis võib hävitada kõik aerofotograafia loomingulised ideed, on kasutajaliides operaatori ja drooni vahel. Seetõttu peaks liides olema veatu, nagu DJI Cendence Remote, DJI Crytalsky Monitor ja DJI Tracktenna antenn. See süsteem pakub aerofotograafia valdkonna spetsialistidele drooni ja selle kaamera parimat võimalikku juhtimist.

  DJI CENDENCE

  Kuigi Cendence'i pult oli algselt mõeldud tõhusaks täienduseks Inspire 2 professionaalsele platvormile, jõudis see tooteni, mis suudab suurepäraselt töötada teiste DJI multikopteritega, sealhulgas Matrice 200 seeriaga. Seade integreerib tõhusalt DJI üliereda CrystalSky ekraani ja DJI Tracktenna suure võimendusega antenni. Kümme kohandatavat nuppu ja viis analoogkanalit laiendavad kaugjuhtimispuldi funktsionaalsust ja suurendavad juhtimise kõigi aspektide tõhusust. Kuigi CrystalSky ekraan aitab teil näha täpset teavet kõigi süsteemide toimimise kohta igas olukorras, Tracktenna antenn laiendab märkimisväärselt DJI Lightbridge'i tehnoloogia funktsionaalsust, kuna see võimaldab teil häireid ignoreerida ja edastatud videosignaali kvaliteeti parandada.

  DJI CENDENCE

  Reguleerimisnupud ja lülitid

  Kaks nuppu esiküljel juhivad ripatsi kallet ja pöörlemist, samas kui parem/vasak lülitid ja fookuse reguleerimise nupp juhivad lennujuhi ja kaamera reaalajas seadeid ripatsil. Sel viisil saate reguleerida teravust, reguleerida ava ja ISO sätteid, säriaega ja palju muud. Ja kõik see tähendab, et te ei pea mobiilseadmes otsima vastavaid menüüelemente ja nuppe.

  DJI CENDENCE

  Kaamera seadistused

  Kaugjuhtimispuldi konstruktsioon pakub mugavat kaamera seadete süsteemi. Nagu mõned arvutiprogrammid, saate luua ka kiirklahve, mida kasutate sageli teatud kaamera seadete jaoks. Lisaks saate seadme meelde jätta kõige sagedamini kasutatavaid seadeid. Selle tulemusena ei pea te jälle mobiilseadme menüüd kasutama.

  DJI CENDENCE

  Seadistatav juhtimine

  DJI Cendence Remote on varustatud seadistavate nuppudega, mida saate kasutada sageli kasutatavate funktsioonide kiireks lubamiseks või keelamiseks. Näiteks saab neid kasutada teravustamisassistendi, värvisignaali, takistuste vältimise süsteemi ja baasi asukoha lähtestamise juhtimiseks. Lisaks on kasutajal võimalus lennu ajal saadud hoiatused ja sõnumid keelata. Ja seda kõike saab uuesti teha ilma mobiilirakendust kasutamata.

  DJI CENDENCE

  Kiirklahvid

  DJI Cendence Remote annab pilootidele täieliku juurdepääsu ripatsi ja kaamera juhtimisfunktsioonidele, mitte ainult võimalusele juhtida drooni ennast. Pöörlemise, säriaja, ava ja muude kaamerafunktsioonide juhtimiseks saate kasutada reguleerimiskettaid, samuti paremat/vasakut nuppu, hoides samal ajal keskmisi nuppe all. Samuti saate teavet kaamera töö kohta ilma mobiilirakendust kasutamata otse eraldi väikesel ekraanil.

  Kokkupandav disain ja ühilduvus CrystalSkyga

  DJI Cendence on varustatud kinnituskonsooliga, mis võimaldab kaugjuhtimispuldile kinnitada ülikerge DJI CrystalSky ekraani. Kaugjuhtimispuldi disain võimaldab eemaldada/paigaldada seadmele antennid, kinnituskonsooli, juhtpuldi ja aku, et saaksite seadme riistvara värskendada. Kunagi varem pole olnud lihtsam pulti kasutada teiste uute DJI mudelitega, sealhulgas need, mida kavatsetakse tulevikus vabastada.

  DJI CENDENCE

  Kahekordne juhtimine

  Aerofotograafia spetsialistid teavad hästi, et pole haruldane, et aerofotograafia või videomaterjal nõuab kaadrite õige kvaliteedi saavutamiseks ja loominguliste ideede realiseerimiseks kaamera täpsemat juhtimist. DJI Cendence'i disain võimaldab tal suhelda DJI Inspire 2 puldiga kapteni- või orjakontrollerina, samuti töötada koos teise Cendence'i puldiga.

  DJI CENDENCE

  Tarvikute pistikud

  DJI Cendence on varustatud arvukate pistikute ja portidega, et ühendada vajalikud tarvikud. Näiteks SDI- ja HDMI-portide abil saate laialdaselt edastada 1080i50 ja 720p60 vormingus. CAN-porti saate kasutada DJI Focus Remote'i, Tracktenna antenni ja muude ühilduvate seadmete ühendamiseks. Mitmete tarvikute ühendamine laiendab märkimisväärselt mitte ainult DJI Cendence Remote'i, vaid ka DJI Cendence Remote'i võimalusi vaid ka kogu õhumõõdistussüsteem. Näiteks ühendades Tracktenna antenni, saate pakkuda stabiilset ja kiiret videoedastust pika vahemaa tagant. Inspire 2 droonist video salvestamisel aitab Tracktenna edastada andmeid kiirusega 10 Mbps vahemikus kuni 2 km, parandades oluliselt edastatud videosignaali kvaliteeti. Teiste mobiilseadmete ühendamiseks on parem kasutada USB-A-porti.

  DJI CENDENCE

  Toiteallikas

  DJI Cendence Remote on varustatud täpselt samade patareidega nagu CrystalSky ekraan. Sel viisil saavutatakse kahe seadme ühistöö kõrgeim efektiivsus. Kui kaugjuhtimispuldi aku on tühi, saate selle asendada laetud seadmega või laadida kaugjuhtimispulti toitepistiku abil.

  DJI CENDENCE

  Erinevad tarvikud

  Erinevate tarvikute olemasolu lihtsustab oluliselt DJI Cendence Remote'i tööd. Cendence'i lisatugi võtab üle osa kaugjuhtimispuldi kaalust, hõlbustades seeläbi seadme pikka aega käes hoidmist. Juhtnuppude katted takistavad tolmu kasutamist erinevates kohtades ja erinevates kohtades ladustamist ning parandavad töökindlust ja töö sujuvust. Vahetatav mobiilseadmete hoidik on mõeldud kaugjuhtimispuldile paigaldamiseks nutitelefon või tahvelarvuti CrystalSky ekraani asemel.

  DJI CENDENCE

  Ühilduvus

  DJI Cendence Remote on nüüd täielikult ühilduv ja saab töötada DJI Inspire 2 professionaalsete platvormide ja Matrice 200 seeria multirotoritega.

  Aku tüüp GL800A
  Töötamise sagedus 2,400-2,483 GHz
  Maksimaalne signaali edastamise kaugus (ilma takistuste ja häireteta) 2,4 GHz: 7 km (vastavalt FCC-le); 3,5 km (vastavalt CE-le); 4 km (vastavalt SRRC-le)
  EIRP 2.4 GHz: 26 dBm (FCC); 17 dBm (CE); 20 dBm (SRRC)
  Toiteallikas Intelligentne aku (tüüp: WB37-4920 mAh-7,6 V)
  Intelligentne aku 4923 mAh LiPo
  Laadija DJI
  Väljundvõimsus 20 W (DJI CS550 ekraanitoitega)
  12W (ilma ekraanitoiteta)
  Videoväljundid USB, HDMI, SDI
  USB-toide iOS: 1A, 5,2V (max);
  Android: 1,5 A, 5,2 V (max)
  Kahekordne juhtimine Juht-alluv ühendus
  Töötemperatuur -20° kuni 40°C
  Säilitustemperatuur Vähem kui 3 kuud: -20° kuni 45°C
  Rohkem kui 3 kuud: 22° kuni 28°C
  Laadmistemperatuur 0° kuni 40°C
  Laadimisaeg Umbes 2 tundi ja 24 minutit (kui kasutate 180 W laadijat)
  Tööaeg ühest täislaadimisest Umbes 4 tundi (kui ainult põhikontrolleri funktsioon on ühendatud ja pole ekraani toiteallikaga ühendatud)
  Kaal 1041 g
  Kõik esitatud spetsifikatsioonid on saadud laboritingimustes ja neid võib kasutada ainult viitena.
  1. Millised on peamised erinevused Cendence’i kaugjuhtimispuldi ning Inspire 2 ja Matrice 200 puldi vahel?

  Erinevalt Inspire 2 ja Matrice 200 kaugjuhtimispuldist on Cendence’i puldil sisseehitatud ere LCD-ekraan. Kaugjuhtimispuldi kohandatavate nuppude abil saate aktiveerida rakenduse erinevaid funktsioone. Tööaeg on muutunud pikemaks ning akud ja antennid on vahetatavad. Cendence on paremini varustatud väliste DJI-seadmetega ühendamiseks, näiteks CrystalSky ekraaniga.

  2. Milleks on Cendence’i CDI-pordid mõeldud?

  Nende kaudu saab teha laia ringhäälingut ja kasutada Cendence’i kaugjuhtimispulti sarnastel eesmärkidel.

  3. Mis eesmärgil on Cendence CAN sadamed mõeldud?

  CAN-pordid võimaldavad Cendence’il ühenduda DJI Focuse, Tracktenna või väliste GPS-moodulitega.

  4. Kas Cendence saab toetada topeltjuhtimist?

  Jah. Saate seadistada ühe kaugjuhtimispuldi põhipuldiks ja teise alampuldiks.

  5. Kas Cendence’i LCD-ekraan on puutetundlik?

  Ei.

  6. Kuidas kohandatud nuppude funktsioone ümberseadistada?

  Selliste nuppude funktsioone saate rakenduse abil ümber konfigureerida.

  7. Kas Cendence’i on võimalik ise parandada?

  See ei ole praegu võimalik. DJI plaanib SDR- ja WiFi-laiendused kättesaadavaks teha.

  8. Kas Cendence saab kasutada CrystalSky akusid?

  Jah.

  9. Mida peaksin tegema, kui Cendence’i edastatav videosignaal on liiga nõrk?

  Peaksite kontrollima läheduses olevate häirete olemasolu ja reguleerima antenni vastavalt.

  10. Mida peaksin tegema, kui Cendence’i kaugjuhtimispulti koos 7.85” CrystalSky ekraaniga on raske käes hoida?

  Soovitame kasutada Cendence Support Rig’i.

  11. Milline on Cendence’i kaugjuhtimispuldi videoedastusulatus?

  7 km vastavalt FCC eeskirjadele.

  12. Kas kaugjuhtimispuldi reaktsioonikiirust on võimalik reguleerida?

  Jah.

  13. Millised on LCD-ekraani funktsioonid?

  LCD-ekraanil kuvatakse kaamera parameetrid, lennu olek, kaugjuhtimispult, aku teave ja palju muud.

  14. Kas ma pean Cendence’i laadimiseks akud eemaldama?

  Ei.

  Ostukorv
  Autentiseerimine

  Kas teil pole veel kontot?

  Loo kasutaja
  Tootekategooriad
  Jälgi meid:
  DJI Cendence Remote Controller

  DJI CENDENCE Kaugjuhtimispult

  1199,00 

  Ainult 1 laos

  Cookies
  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
  Nõustun