+372 5430 1080
E - R: 10:00 - 18:00
info@modelforce.eu
Brand: DJI

Stabilisaator DJI Ronin 4D 4-Axis Cinema Camera 8K Combo

10999,00 

DJI Ronin 4D see on uus kompleks filmikunsti professionaalidele, mis on loodud DJI kõige arenenumate tehnoloogiliste ja tarkvaraliste lahenduste kasutamisega. Seade on paindlik ja mugav kasutada, samuti lai valik funktsioone, mis pakuvad uskumatuid võimalusi loomingulisteks projektide loomiseks. DJI Ronin 4D-d saavad üksikud filmitegijad kasutada ka koordineeritud filmimiseks.

  Saadaval järeltellimisel

  Tootekood: Ronin 4D 8K Kategooriad: , Sildid: , , , ,
  Jaga:
  DJI Ronin 4D

  DJI Ronin 4D

  Liikumine tuleviku poole

  DJI Ronin 4D on uus lahendus professionaalsetele operaatoritele, režissööridele ja operaatoritele üldiselt. Uus DJI Ronin 4D pakub üksikoperaatoritele murrangulist paindlikkust ja piiramatuid võimalusi koordineeritud salvestamiseks. Need on loodud pakkuma kasutajatele uskumatut kvaliteeti, paindlikkust ja piiramatuid võimalusi mitmesuguste loominguliste ideede elluviimiseks kinematograafia ja koordineeritud filmimise valdkonnas. Kompleks on varustatud võimsaima professionaalse kaameraga, millel on uued omadused. See aitab teil viia oma projektid uuele tasemele.

  Kompleksne disain – mitu tööriista ühes seadmes

  Kompleksne disain – mitu tööriista ühes seadmes

  Keerukuse ja modulaarsuse kombinatsioon

  DJI Ronin 4D on ainulaadse disainiga, millel pole analooge. Kere ja peamiste juhtseadmete jaoks kasutati kahte vastupidavat ja praktilist materjali: alumiiniumi-magneesiumisulamit ja süsinikkiudu. Disaini ainulaadsus seisneb ka stabiliseerimis-, teravustamis- ja pilditöötlussüsteemide ning juhtmevabade edastus- ja juhtimissüsteemide kombinatsioonis ühes korpuses. Kasutajad säästavad seega paigaldusaega ja saavad kiiremini filmima hakata. Nautige kõigi komponentide kompaktsuse ja suure mahutavuse kombinatsioonist tõelist naudingut.

  Professionaalidele loodud kinopildi kvaliteet

  Professionaalidele kohandatud kinokvaliteediga pildid

  Töötlemisvõimsus

  Ronin 4D on varustatud Zenmuse X9, DJI lipulaeva täiskaaderkaameraga. Sellel on ka DJI uusim pilditöötlussüsteem CineCore 3.0. See süsteem kasutab DJI patenteeritud kiipi, et pakkuda täiustatud protsessori arhitektuuri, pakkudes tänapäeval kinokaamerates ülimalt suure jõudlusega arvutusvõimsust. CineCore 3.0 võimaldab Ronin 4D-l toetada Apple ProRes RAW, ProRes 422 HQ ja H.264 video sisemist salvestamist. Samuti toetab see kuni 8K/75 fps ja 4K/120 fps videosalvestust. Pakkudes professionaalsel tasemel loomiseks mitmeid võimalusi.

  Kõrge resolutsioon

  DCI 8K (8192 × 4320)/60 kaadrit sekundis videos on säilinud kõik pisemad detailid, rikkalikust lehestikust inspireeriva arhitektuurini, nahatekstuurist juuksekarvani – kõik veatu kvaliteediga. Neile, kes vajavad 4K-vormingus väljundit, pakub 8K-vormingus salvestamine enneolematuid loomingulisi võimalusi ja suuremat paindlikkust videote postitamisel kärpimiseks, ümberkoostamiseks ja stabiliseerimiseks.

  Kõrge ISO

  Zenmuse X9 toetab kahte loomulikku ISO (X9-8K: 800/4000; X9-6K: 800/5000). Mis salvestab oivaliste detailide ja minimaalse müraga pilte. Antud tingimused säilivad ka öistel linnatänavatel, randadel või hämaras valguses pildistades, näiteks kui on vaja küünlavalgel pildistada.

  Dünaamiline vahemik

  14+ dünaamilise ulatusega Zenmuse X9 pakub loomulikke heleduste ja varjude üleminekuid keerulistes valgustingimustes. See tagab, et Zenmuse X9 suudab luua loomulikke üleminekuid ereda valguse alatelt ja varjudega valguse alade vahel, kui pildistamine toimub keerulistes valgustingimustes, näiteks tagant ja eest valgustusega. Nüüd ei saa sellised pildistamistingimused teie loomingulise plaani elluviimisel olla takistuseks.

  Värviteadus

  DJI Cinema Color System (DCCS) ja CineCore 3.0 pakutava jõulise arvutusvõimsusega suudab Zenmuse X9 anda piltidele kinematograafilise ilme, säilitades autentsed ja täpsed värvid. See toetab ka tööstusstandardi ACES töövoogu, mis võimaldab hõlpsalt ühilduda teiste kinokaamerate värvitoonidega.

  Sisseehitatud filtrid

  X9 süsteemil on 9-astmelised sisseehitatud kvaliteetsed ND-filtrid (ND 2 kuni ND 512 või ND 0,3 kuni ND 2,7). See kõrgeima kvaliteediga 9-astmeline filtrisüsteem on varustatud tänu sisemisele ajamile kiire ja mugava asendamise funktsiooniga. Need filtrid loodi ka sobima ja täiendama Ronin 4D värviteadust.

  DL objektiivid

  X9 standardne DL-kinnitus toetab kolme kompaktset täiskaader prime-objektiivi. Korpused on valmistatud kergest monokokk-süsinikkiust, nii et iga objektiivi kaal oleks väga kerge. Kaalub vaid umbes 180 g. Tulevikus on saadaval rohkem DJI objektiive.

  Vahetatavad kinnitused

  X9 toetab vahetatavaid objektiivikinnitusi, sealhulgas DJI patenteeritud DL-kinnitust, aga ka muude tootjate kinnitusi, nagu Leica M. Ka X9-ga saate kasutada ülilainurk-, anamorfseid, makro-, elektroonilisi suumiseadmeid ja suuri f/0,95 avasid. Need ühilduvad tavaliste kaameratega koos X9-ga ja muudavad töövood paindlikumaks.

  Juhtmevaba juhtimine

  Olenemata sellest, kas kasutate käsitsi või automaatse teravustamise objektiive. X9-le paigaldatud spetsiaalsed moodulid võimaldavad saavutada juhtmevaba objektiivi juhtimise ja isegi automaatse teravustamise.

  4-teljeline stabiliseerimine

  4-teljeline stabiliseerimine tagab sujuva kaamera töö

  DJI lisab traditsioonilisele 3-teljelisele gimbalile Z-telje.

  Ronin 4D ainulaadsus ei seisne vaid oma disaini ja võimaluste poolest. DJI on oma uue toote professionaalsetele operaatoritele varustanud 4-teljelise stabilisaatoriga. Täpsemalt, Z-telg on lisatud ka patenteeritud 3-teljelisele stabiliseerimisele. See on patenteeritud DJI tehnoloogia, mis on loodud kaamera täiesti stabiilseks muutmiseks, vertikaalse vibratsiooni vähendamiseks ja tegelikult ka kaamerakäru väljavahetamiseks. Neli telge töötavad koos allapoole suunatud ToF-anduri, edasi- ja allapoole suunatud topeltvisuaalsete anduritega, sisseehitatud IMU-ga ja baromeetriga. Ning täiustatud uue algoritmiga, et viia üldine stabiliseerimine täiesti uuele tasemele.

  Kaamera stabiliseerimine

  Ronin 4D-s on tootja kombineerinud korraga mitu olulist funktsiooni. Sisseehitatud pilditöötlus- ja stabiliseerimissüsteem kasutab maatriksit ja optilisi komponente. Need on sisse ehitatud kaamerasse, mis töötab stabilisaatoril. Kaks sümmeetriliselt paigaldatud puhvrit aitavad stabilisaatoril paremini telje pöörde ja kalde funkstiooni kontrollida.

  ActiveTrack Pro

  DJI patenteeritud arvutinägemus, süvaõppetehnoloogia ja CineCore 3.0 jõuline arvutusvõimsus ühendavad ActiveTrack Pro’s, mis võimaldab kinostandardeid jälgida isegi ühe võttega. See tehnoloogia võimaldab jälgida objekte ka pikematelt vahemaadelt ja võimaldab kompositsiooni reguleerimist pideva automaatse teravustamise abil, et hoida objekte jälgimise ajal fookuses.

  Lidar teravustamissüsteemis uskumatu täpsuse saavutamiseks.

  Lidar teravustamissüsteemis uskumatu täpsuse tagamiseks

  Ronin 4D uuendusliku teravustamissüsteemiga

  DJI Ronin 4D käsitsi teravustamise protsess on nüüd veel lihtsam. Teravustamine on erifunktsioonina visualiseeritud. See võimaldab fookuspunkte põhi- ja kaugmonitori abil lihtsamalt kuvada. Selleks kasutatakse uuenduslikku ja intuitiivset lidari ostsilloskoopi. Tänu temale on fookuspunktide paigaldamine ja nende reguleerimine kiire ja väga täpne. Süsteem võimaldab isegi algajatel kasutajatel tööriistaga töötada ja kiiresti harjuda käsitsi teravustamise kasutamisega.

  LiDAR vahemiku mõõtmine

  LiDAR Range Finder suudab heita kuni 43 200 kauguspunkti 10 meetri tuvastusvahemikus. Võrreldes faasituvastusega autofookusega (PDAF), suudab Ronin 4D LiDAR-i teravustamissüsteem kiiremini teravustada, ilma et see kahjustaks pildikvaliteeti või sõltuks objekti pinna tekstuurist. See on eriti kasulik vähese valgusega keskkondades ja annab võrreldes teiste kinokaameratega erakordsed teravustamisvõimalused.

  Uus autofookus

  Uue LiDAR-i teravustamissüsteemiga suudab Ronin 4D säilitada fookuse isegi siis, kui kiirelt liikuvatest objektidest on põhjustatud tõsine liikumise hägustumine. Paigaldatud teravustamismootoriga on autofookus saadaval isegi manuaalobjektiividel. Pideva objektide automaatse teravustamise saab lubada koos ActiveTrack Pro-ga, muutes selle eriti mugavaks üksikoperaatoritele.

  Automatiseeritud manuaalne teravustamine

  Automaatne käsitsi teravustamise (AMF) režiim annab teile käsitsi teravustamise täpsuse ja paindlikkuse koos automaatse teravustamise mugavusega. Fookuse ratas pöörleb sünkroonis, kui fookuspunkt muutub, kuid kinematograafid saavad igal hetkel käsitsi juhtida. Parempoolse käepideme teravustamisrattal on isegi elektromagnetilise tehnoloogia abil dünaamiline summutus. See annab filmioperaatoritele füüsilise fookuse muutumise tunde, pakkudes intuitiivsemat ja kaasaegsemat teravustamiskogemust,

  mis on tänapäeval selles valdkonnas konkurentsitu.

  Juhtmeta ülekande- ja juhtimissüsteemid

  Efektiivsus, paindlikkus ja täielik kontroll

  Ronin 4D kasutab täiesti uut DJI O3 Pro Video Transmission tehnoloogiat, mis pakub 20 000 jala (6km) pikkust edastusulatust, mis oleks traditsiooniliste lahenduste puhul mõeldamatu. Lisaks sagedustele 2,4 GHz ja 5,8 GHz toetab see DFS-i sagedusriba ja AES 256-bitist krüpteerimisalgoritmi, mis suudab samaaegselt väljastada 1080p/60 kaadrit sekundis FHD-voo mitmele kaugmonitorile, suurendades oluliselt turvalisust, stabiilsust ja häiretevastast võimekust.

  Integreeritud disain

  4D-videosaatja saab paigaldada otse Ronin 4D-le. Toiteallikaks on põhikorpuse aku. Sisseehitatud juhtmevaba videovastuvõtjaga High-Bright Remote Monitoril on 7-tolline, 1500-nitine suure eredusega laia värvigamma puuteekraan, mis suudab laiendusmooduli kaudu väljastada nii HDMI- kui ka SDI-signaale. Selle kompaktne ja kerge korpus tagab optimaalse kaasaskantavuse ja tõhusa seadistamise, et kasutajad saaksid kohe pildistamist alustada.

  Koordineeritud salvestamine

  High-Bright Remote Monitor toetab üht saatjat koos mitme vastuvõtjaga video- ja helivoogude jaoks. Saadaval on kaks edastusrežiimi. Esimene on Broadcast režiim, mis ei sea piiranguid vastuvõtjate arvule. Sobib suurte meeskondadega jälgimiseks. Teine on juhtimisrežiim, mis toetab kahe vastuvõtja koordineeritud tööd.

  Peegli juhtimisrežiim

  Peegeljuhtimisrežiim annab suure heledusega kaugmonitorile identse juhtimisliidese kui põhimonitorile, sealhulgas kõik täiustatud funktsioonid, nagu lähtematerjali taasesitus, video spetsifikatsioonid ja gimbali seaded, mida saab nüüd kaugjuhtimisega reguleerida isegi siis, kui Ronin 4D on paigaldatud laiendusplatvormidele. nagu jib, cable cam või sõiduki kinnitus.

  Sõltumatu salvestamine ja taasesitus

  High-Bright Remote Monitoril on sisseehitatud microSD-kaardi pesa, mis toetab iseseisvat videosalvestust kuni 1080p/60 kaadrit sekundis. Kui kasutatakse koos mitut kaugmonitori, saab iga monitor materjali esitada eraldi, ilma et see segaks teisi monitore.

  Unikaalne seade paljude kasulike komponentidega

  Unikaalne seade paljude kasulike komponentidega

  Kõik, mida vajate, ja rohkemgi veel, et olla loominguline

  Suure eredusega põhiekraan: 5,5-tollist 1000-nitist reguleeritavat ekraani saab paigaldada põhikorpuse erinevatesse kohtadesse. Kokkupuute abi: särituse lainekuju, vale värv ja sebra. Fookuse abi: LiDAR lainekuju (waveform), tippväärtus (ava ja värvi tipp) ja fookuse suurendus (2x ja 4x). Tööriistade ülekate: kohandatavad raami juhikud, turvatsoon ja keskmine marker. Värvi eelvaade: toetab kohandatavat LUT-sisendit. Mitme lingi sõltumatu jälgimine: videosalvestus, põhimonitor, põhikorpuse HDMI ja kaugmonitori vood võivad laadida sõltumatuid LUT-sid.

  ÜLDISED

  Põhikorpuse mõõtmed (pikkus × laius × kõrgus) 235 × 115 × 160 mm
  Üldmõõtmed (pikkus × laius × kõrgus) 309 × 290 × 277 mm*
  Stabilisaatori kaal Umbes 1,04 kg
  Põhikorpuse mass Umbes 1,45 kg
  Kogukaal Umbes 4,67 kg (pärast kõigi komplekti kuuluvate moodulite paigaldamist, välja arvatud objektiiv ja mälukaart)
  Maks. tööaeg Umbes 150 minutit
  Intellektuaalsed funktsioonid ActiveTrack Pro, autofookus (toetab näo/keha tuvastamist ja objekti valikut)
  Säilitustemperatuur -20 kuni +60 °C
  Töötamistemperatuur −10...+40°C

  KAAMERA

  Sensori suurus 35 mm täiskaader CMOS sensor
  Objektiivi kinnitused* DX kinnitus ja teiste kinnituste tugi
  Toetatud objektiivi kinnitused DL kinnitus (standard), M ja E kinnitus
  DL objektiiv DJI DL 24mm F2,8 LS ASPH
  DJI DL 35mm F2,8 LS ASPH
  DJI DL 50mm F2,8 LS ASPH
  Dünaamiline vahemik 14+ sammu
  Värvitasakaalu Manuaalne 2000–11 000 kelvini ja tooni reguleerimine, toetab automaatset värvitasakaalu
  Gamma D-Log, Rec.709, HLG
  EI vahemik X9-8K: EI 200-12800, ISO 800/4000 topeltnatiivne X9-6K: EI 200-12800, ISO 800/5000 topeltnatiivne
  Katiku kiirus Elektrooniline Rolling Shutter 1/24s - 1/8000s
  ND Sisseehitatud 9-stop ND filtrid:
  läbipaistev, 2 (0,3), 4 (0,6), 8 (0,9), 16 (1,2), 32 (1,5),64 (1,8), 128 (2,1), 256 (2,4), 512 (2,7)
  Fookuse juhtimine* Automaatne fokuseerimine, käsitsi fokuseerimine, automatiseeritud käsitsi fokuseerimine
  Maks. bitikiirus X9-6K 6008x3168 48 fps RAW 3,4 Gbps
  Maks. bitikiirus X9-8K 8192x4320 60 fps RAW 3,95 Gbps
  Toetatud faili formaadid exFAT
  Salvestusvorming Apple ProRes RAW HQ/Apple ProRes RAW Apple ProRes 422 HQ/Apple ProRes 422* H.264 (4:2:0, 10bit) Vaata üksikasjalikku nimekirja
  Failide salvestamine DJI PROSSD 1TB, CFexpress 2.0 Type B, USB-C SSD
  Salvestusvorming DJI PROSSD 1TB Salvestusvormingule pole piiranguid
  Salvestusvorming CFexpress 2.0 Type B* ProRes 422 HQ:
  6K: 23,976/24/25/29,97/30 fps
  C4K: 23,976/24/25/29,97/30/48/50/59,94 / 60/72/96/100/120 fps
  2K: 23,976/24/25/29,97/30/48/50/59,94 / 60/72/96/100/120 fps

  H.264:
  C4K: 23,976/24/25/29,97/30/48/50/59,94 / 60/72/96/100/120 fps
  2K: 23,976/24/25/29,97/30/48/50/59,94 / 60/72/96/100/120 fps
  Salvestusvorming USB-C SSD* ProRes 422 HQ:
  C4K: 23,976/24/25/29,97/30/48/50/59,94/60 fps
  2K: 23,976/24/25/29,97/30/48/50/59,94 / 60 fps

  H.264:
  C4K: 23,976/24/25/29,97/30/48/50/59,94/60 fps
  2K: 23,976/24/25/29,97/30/48/50/59,94 / 60 fps
  Sisseehitatud mikrofon Sisseehitatud 2-kanaliline stereo
  Heli formaat LPCM 2 kanalit, 24 bitti 48 kHz

  VIDEOSAATJA 4D

  Mõõdud 89 × 21 × 137 mm
  4D videosaatja pesa 4D laiendusplaadi andmeport × 1
  Antenni pistik SMA × 4
  USB 3.1 Type-C andmeport × 1
  Aku kinnituse toiteport (emane pistik) × 1
  Aku kinnituse toiteport × 1

  KAUGMONITOR

  Mõõdud 216 × 58 × 166 mm (koos monitori kaitseümbrisega)
  Ekraani suurus 7 tolli (diagonaal)
  Maks. heledus 1500 cd/m2
  Ekraani resolutsioon 1920 × 1200
  Kaadrisagedus 60 Hz
  Maks. aku kestvus Umbes 2 tundi*
  Töötamistemperatuur 0° kuni 40°C
  Säilitustemperatuur -20 kuni +60 °C
  Toitesüsteem DJI WB37 aku / NP-F-seeria aku (vaja on NP-F akuadapterit)
  Kaugmonitori port Stereoväljund 3,5 mm × 1
  microSD-kaardi pesa × 1*
  HDMI A-tüüpi videosisendi port × 1*
  Kiire kaugmonitori laiendusplaadi port (emane) × 1
  Lisane kaugmonitori laiendusport × 1
  USB 3.1 Type-C andmeport × 1
  Kaugmonitori laiendusport Kiire kaugmonitori port × 1
  HDMI 1.4 A-tüüpi videoväljundi port × 1
  6-kontaktiline 1B DC-IN (DC 6,8–17,6 V) × 1
  3G-SDI videoväljundport (A-tase) BNC × 1

  STABILISAATOR

  Pöörlemisnurkade mehaaniline vahemik Pan: ±330°
  Tilt: −75°...+175°
  Roll: -90°…+230°
  Z-telje ulatus: umbes 130 mm*
  Kontrollitav vahemik Pan: ±285°
  Tilt: −55°...+155°
  Roll: ±35°
  Maks. reguleeritav kiirus (°/s) DJI Master Wheels või DJI Force Pro süsteemid:
  Tilt axis: 360°/s
  Roll axis: 360°/s
  Pan axis: 360°/s

  Ronin 4D Käepide:
  Tilt: 120°/s
  Roll: 120°/s
  Pan: 120°/s
  Z-telje maksimaalne koormuskaal 2000 g (koos stabilisaatoriga 1040 g)
  Nurkvibratsiooni ulatus ±0,01°

  LASER-KAUGUMÄÄRI LIDAR

  Kaal 88 g
  Mõõdud (pikkus × laius × kõrgus) 71 × 47 × 34 mm
  Töötamistemperatuur −10...+40°C
  Lidari täpne mõõtmisulatus 0,3-1 m (±1%)
  1-10 m (±1,5%)
  Vaatenurk* 30 cm kuni 3 m > 18% peegeldusega: 60° (horisontaalne) × 45° (vertikaalne)
  30 cm kuni 10 m > 18% peegeldusega: 60° (horisontaalne) × 7° (vertikaalne)
  Turvatase Klass 1 (IEC 60825-1:2014) (silmadele ohutu)
  Tegevuskeskkond Hajus peegeldav pind hajutatud peegelduvusega (>10% (nt sein, puu, inimene)
  ÄRGE kasutage seadet tihedas udus, klaaspindade pildistamisel või läbi nende pildistamisel.
  Laseri lainepikkus 940 nm
  Ühe impulsi laius Kahte tüüpi impulsse ringis: 5 ja 33,4 ns.
  Maks. laseri võimsus 6 W

  PÕHIMONITOR

  Ekraani suurus 5,5 tolli (diagonaal)
  Resolutsioon 1920 × 1080
  Kaadrisagedus 60 Hz
  Maks. heledus 1000 cd/m2
  Ekraan Pöörlev LCD-puuteekraan

  AKU

  Aku tüüp Intelligentne aku TB50
  Mahutavus 4280 mAh
  Energia 97,58 Wh
  Pinge 22,8 V
  Maks. laadimispinge 26,1 V
  Maks. laadimisvõimsus 180 W
  Laadmistemperatuur +5°...+40°C
  Laadimisaeg Umbes 1,5 tundi (tavalise 86 W toiteadapteriga)

  DJI O3 PRO VIDEO ÜLEKANDMINE

  Maks. signaali edastuskaugus 20 000 jalga (umbes 6 km, FCC-ga ühilduv)*
  Maksimaalne edastuseraldusvõime ja kaadrisagedus 1920 × 1080 @ 60 fps
  Minimaalne viivitus lõpp-punktide vahel 100 või 68 ms*
  Juhtmevaba edastussagedus Sagedusvahemik mitte-DFS:
  2,400-2,483 GHz
  5,150-5,250 GHz
  5,725–5,850 GHz

  Sagedusvahemiku DFS*:
  5,250-5,350 GHz
  5,470-5,600 GHz
  5,650-5,725 GHz
  Saatja võimsus (EIRP) 2,400–2,4835 GHz:
  >33 dBm (FCC), > 20 dBm (CE/SRRC/MIC)
  Maks. läbilaskevõime 40 MHz
  Maks. bitikiirus 50 Mbps

  LIIDES

  Põhikorpus 3,5 mm stereo TRS-sisendi pesa × 1 (toetab toitega mikrofoni ja liinisisendeid)
  3,5 mm stereoväljundi pesa × 1
  USB3.1 Type-C andmeport × 1
  6-kontaktiline 1B DC-IN (DC 12-30V) × 1
  Aku kinnituse toiteport (emane pistik) × 1
  4D laiendusplaadi andmeport (emane pistik) × 1
  Suure heledusega põhimonitor × 1
  Käepideme pistikupesa × 2
  Ülemise käepideme pistikupesa × 2
  HDMI-tüüpi A videoväljundport × 1*
  Stabilisaator X9 Laseri kaugusmõõtja lidar / fookusmootori pistik × 2
  Aku kinnitus TB50 Aku kinnituse toiteport × 1
  Aku port TB50 × 1
  Kõik esitatud spetsifikatsioonid on saadud laboritingimustes ja neid võib kasutada ainult viitena.
  Osta DJI Zenmuse X9 8K Kaamera Eestis

  Zenmuse X9-8K kaamera – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori Põhikorpus Eestis

  Põhikorpus – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori LiDAR laserkaugusmõõtja Eestis

  LiDAR laserkaugusmõõtja – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori Objektiivi kinnitus Eestis

  Objektiivi kinnitus – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori Vasakpoolne käepide Eestis

  Vasakpoolne käepide – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori Parem käepide Eestis

  Parem käepide – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori Ülemine käepide Eestis

  Ülemine käepide – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori Ülikiire põhimonitor Eestis

  Ülikiire põhimonitor – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori Akukinnitus TB50 Eestis

  Akukinnitus TB50 – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori Toiteadapter Eestis

  Toiteadapter – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori Laadimisadapter aku TB50 jaoks Eestis

  Laadimisadapter aku TB50 jaoks – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori Vahelduvvoolu toitekaabel Eestis

  Vahelduvvoolu toitekaabel – 8 tükki.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori USB-A ja USB-C vaheline kaabel Eestis

  USB-A ja USB-C vaheline kaabel – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori Tugiplaat Eestis

  Tugiplaat – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori Laiendatud juhtimispuldid käepideme jaoks Eestis

  Laiendatud juhtimispuldid käepideme jaoks – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori 3 mm kuuskantvõti kuuliga Eestis

  3 mm kuuskantvõti kuuliga – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori 1,5 mm kuuskantvõti kuuliga Eestis

  1,5 mm kuuskantvõti kuuliga – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori Lamepea kruvikeeraja Eestis

  Lamepea kruvikeeraja – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori 10 mm kruvi 1/4″-20 Eestis

  10 mm kruvi 1/4″-20 – 3 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori DL objektiivi kinnituskate Eestis

  DL objektiivi kinnituskate – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori Riputuskorpuse kate X9 Eestis

  Riputuskorpuse kate X9 – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori DX objektiivi kinnituskaas Eestis

  DX objektiivi kinnituskaas – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori DX objektiivi kinnituskaas Eestis

  DX objektiivi kinnituskaas – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori vedrustuse aluse kate Eestis

  Ronin 4D vedrustuse aluse kate – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori Nutikas aku TB50 Eestis

  Nutikas aku TB50 – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori LiDAR/ fookusajamiga laserkaugusmõõtja kaabel Eestis

  LiDAR/ fookusajamiga laserkaugusmõõtja kaabel – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori PROSSD 1 TB Eestis

  PROSSD 1 TB – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori PROSSD klamber Eestis

  PROSSD klamber – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori USB-C USB-C kaablile Eestis

  USB-C USB-C kaablile – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori Vasaku käepideme rihm Eestis

  Vasaku käepideme rihm – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori Parema käepideme rihm Eestis

  Parema käepideme rihm – 1 tk.

  Osta DJI Ronin 4D Stabilisaatori kandekott Eestis

  Ronin 4D kandekott – 1 tk.

  Osta DJI Zenmuse X9 Kaamera Vastukaal (106g) Eestis

  Vastukaal X9 jaoks (106g) – 1 tk.

  Üldine

  Mitu DJI Ronin 4D versiooni on tarbijatele saadaval? Millised on nende erinevused?

  1. Turul on kaks DJI Ronin 4D versiooni: 6K Combo ja 8K Combo. Mõlemad kombineeritud versioonid sisaldavad erinevate funktsioonidega X9 gimbal-kaameraid. 6K Combo kaameral on X9-6K gimbal. Seda tüüpi kaamera toetab video salvestamist eraldusvõimega kuni 6K. Mudel 8K Combo on varustatud X9-8K gimbal kaameraga. See kaamera toetab video salvestamist eraldusvõimega kuni 8K. Erinevalt 6K Combost sai 8K Combo mudel järgmise lisavarustuse: 1TB PROSSD, USB-C–USB-C kaabel, PROSSD kinnitus jne. DJI Ronin 4D seadmete üksikasjaliku loendi leiate jaotisest “Karbis leiate”.

  2. Millest on tehtud DJI Ronin 4D põhikorpus?

  DJI Ronin 4D põhikorpus on valmistatud alumiinium-magneesiumisulamist ja Z-telje kronstein on valmistatud süsinikkiust.

  3. Kas DJI Ronin 4D on veekindel?

  Ei. DJI Ronin 4D põhikorpus ei ole vee- ega tolmukindel. Seetõttu on osade kahjustamise vältimiseks soovitatav hoida seade eemal niiskuse ja tolmu allikatest.

  4. Milliseid videoväljundi spetsifikatsioone toetab DJI Ronin 4D põhikorpusesse sisseehitatud HDMI-port?

  Põhikorpusesse sisseehitatud HDMI-port toetab videoväljundit kuni 1080p/60 kaadrit sekundis. Värskendatud tarkvara toetab videoväljundit kuni 4K/60 kaadrit sekundis.

  5. Milline on DJI Ronin 4D ja selle lisaseadmete aktiveerimise protseduur?

  DJI Ronin 4D ja selle lisaseadmed tuleb aktiveerida DJI Assistant 2 tarkvara abil, mis on spetsiaalselt loodud Ronini seeria jaoks. Enne aktiveerimist laadige alla kõik DJI Ronin 4D seadmed ja kontrollige, kas alla laadimine on turvaline. Kui seda ei tehta, ei pruugi aktiveerimisvea tõttu seadmed korralikult töötada. Aktiveerimine toimub järgmiselt:

  1. Enne aktiveerimist avage põhikorpusel olev lukustusnupp. Seadme sisselülitamiseks vajutage ja hoidke all toitenuppu. Enne sisselülitamist kontrollige, et aku, X9 kaamera, LiDAR laserkaugusmõõtja, X9 fookusajam ja kõik aktiveerimist vajavad tarvikud on õigesti paigaldatud ja kõik kolm X9 gimbali telge on lahti blokeeritud.

  2. Kasutage kaasasolevat USB-A–USB-C andmekaablit USB-C-pordi ühendamiseks arvuti korpuse mälukaardipesa kohal. Seejärel käivitage DJI Assistant 2 Ronini seeria jaoks.

  3. Logige sisse oma DJI kontole. Valige vahekaardilt DJI Assistant 2 (Ronin Series) Ronin 4D ja järgige aktiveerimiseks samm-sammult juhiseid. Ärge ühendage aktiveerimise ajal seadmeid võrgust ega põhiseadmetest lahti.

  Aktiveerimise etappide kohta lisateabe saamiseks vaadake jaotist “DJI Ronin 4D Tutorial – First Use”.

  6. Kuidas toimub keele seadistus DJI Ronini 4D kasutajaliideses?

  Lülitage sisse Ronin 4D, menüüsse sisenemiseks vajutage üks kord menüünuppu suurel põhiekraanil (High-Bright Main Monitor). Ronin 4D kasutajaliidese keele määramiseks klõpsake vahekaarti “Süsteem” ja seejärel “Keel”. Praegu on saadaval kaks keelt: hiina ja inglise keel.

  7. Milliste seadmetega DJI Ronin 4D kaugjuhtimiseks ühildub?

  DJI Ronin 4D toetab kaugjuhtimist, kasutades järgmisi DJI Master Wheels, DJI Force Pro* lisaks sellele on võimalik paremal ja vasakul pool asetsevate käepidemetega ühilduda ka kaugmonitori ekraaniga. Toetatakse ka sisemist liikumisjuhtimist High-Bright Remote Monitori kaudu.*

  * Kui kasutate DJI Ronin 4D-d koos DJI Master Wheels’i ja DJI Force Pro’ga, tuleb ühendada suure High-Bright Remote Monitori ja kaugmonitori laiendusplaat. Vaadake õpetusvideot DJI Master Wheelsi ja DJI Force Pro ühendamiseks DJI Ronin 4D-ga. Liikumise juhtimine High-Bright Remote Monitori ekraaniga ei ole praegu võimalik ja seda toetatakse uue tarkvara värskendusega. Selle kohta üksikasjalikuma teabe saamiseks järgige ametlikku veebilehte.

  8. Kuidas ühendada DJI Ronin 4D seadmega DJI Master Wheels või DJI Force Pro?

  DJI Master Wheelsi või DJI Force Pro seadmete ühendamiseks DJI Ronin 4D-ga on vaja kasutadaHigh-Bright Remote Monitori ekraani, juhtkaablit High-Bright Remote Monitori´le jalaiendusplaati.

  1. Enne kasutamist värskendage DJI Master Wheelsi ja DJI Force Pro tarkvara uusimale versioonile. Üksikasju vaadake tarkvara värskendamise (Firmware Update) õppevideost.

  2. Paigaldage jalaiendusplaat High-Bright Remote Monitori´le kaugmonitori (enne paigaldamist eemaldage kindlasti kaitsekile).

  3. Kasutage DJI Master Wheelsi või DJI Force Pro DC-OUT pordiga ühendamiseks High-Bright Remote Monitori juhtkaablit. Ühendage kaabli teine pool suure eredusega kaugekraani laiendusplaadi DC-IN porti.

  4. Vajutage ja hoidke 5 sekundit all 4D-videosaatja ühendamisnuppu. See võimaldab teil siseneda ühendusrežiimi. Seejärel vajutage High-Bright Remote Monitori ekraanil nuppu ···, valige “Connection Settings”, seejärel “Link to Control Monitor A”, et ühendada Ronin 4D-ga. Kui ühendus on loodud, võite hakata haldama.

  9. Kas DJI Ronin 4D-l on sisseehitatud GPS?

  Ei.

  10. Mitu helisisendit on DJI Ronin 4D-l? Kas see toetab XLR-sisendeid?

  DJI Ronin 4D toetab praegu 3,5 mm mikrofoni/pistikuga helisisendeid, mikrofoni toite-/liinisisendit ja sisseehitatud 2-kanalilist mikrofoni. XLR-sisendit praegu ei toetata.*

  * 4D laiendusplaadi kasutamisel toetatakse XLR-sisendit.

  11. Kas DJI Ronin 4D-l on nupp “HOLD”, et vältida juhuslikest puudutustest tulenevaid probleeme?

  Ronin 4D vasakul küljel on lüliti LOCK. Saate seadistada lüliti noolega näidatud viisil, et lukustada Ronin 4D menüü ja funktsiooninupp. See hoiab ära erinevad juhuslikud tegevused, nagu toite sisse- ja väljalülitamine.

  12. Milliste tarvikutega saab DJI Ronin 4D töötada Hot-swap režiimis?

  Toetatud on järgmised seadmed: High-Bright Remote Monitor, ülemine käepide ( Top Handle), objektiiv, objektiivi kinnitus, PROSSD, käepidemed ja fookusmootor X9 jaoks. Hot-swap režiimi ei toetata järgmiste seadmete puhul: X9 gimbalkaamera ja LiDAR kaugusmõõtja.

  13. Kas DJI Ronin 4D saab kasutada teiste akudega (nagu tavaliselt kasutatav V-kinnitusega aku)?

  Antud hetkel veel mitte.

  14. Kas ma saan kasutada High-Bright põhimonitori teiste tootja või muude DJI USB-C–USB-C kaablitega?

  Ei.

  15. Kas peamine ülihele ekraan toetab ekraaniluku ja unefunktsioone?

  Saate ekraani lukustada, kasutades põhikorpusel olevat nuppu LOCK. Unefunktsioon puudub.

  16. Kas DJI Ronin 4D vasakut ja paremat käepidet saab omavahel vahetada?

  Ei.

  17. Millised laadijad saavad TB50 akutoiteadapteriga töötada?

  Praegu saab TB50 Battery Power Adapter töötada nii tavalise 86W laadijaga kui ka 180W DJI Inspire 2 drooni ja Ronin 2 gimbal akulaadijaga.

  18. Mille jaoks on TB50 laadimisadapteri kaks kruvi mõeldud?

  Pikaajalisel pildistamisel saate eemaldada akuhoidiku ja ühendada selle laadimisadapteri kaudu otse põhikorpuses oleva akuhoidiku toitepistikuga või 4D-videosaatja tagaküljel asuva väljundiga ning seejärel kaks kruvi tagasi ühendada.

  Pange tähele, et kui laadite DJI Ronin 4D otse laadimisadapteri kaudu, ei pruugi Z-telg võimsuspiirangute tõttu korralikult töötada.

  19. Kuidas paigaldada ja kasutada objektiivi kinnitusi?

  1. Vajutage objektiivi kinnituse vabastushooba ja keerake seda vastupäeva, et vabastada standardne DL X9 kinnitus.

  2. Sisestage soovitud kinnitus X9 kaamerasse, pingutage hoovlukk ja seejärel paigaldage objektiiv.

  20. Kas WB37 (USB-C) akulaadijat saab kasutada koos teiste toiteallikatega?

  Jah. Kuid teistel toiteallikatel võivad olla erinevad laadimistasemed ja -ajad, seega on soovitatav kasutada tavalist toiteallikat.

  21. Kas Ronin 4D-d saab laadida, kasutades korpuse USB-C-porte või High-Bright Main Monitor´il?

  Hetkel mitte.

  Video ja pildi tegemine

  1. Kuidas saan DJI Ronin 4D-ga aegluubis (slow motion) filmida?

  Avage põhimonitori menüü. Leidke menüü vahekaart “FPS” ja klõpsake sellel. Te sisenete kaadrisageduse seadistusmenüüsse. Siin peate valima vahekaarti “SLO”, et määrata kaadrisagedus „PROJECT“ ja “SENSOR / MATRIX”. Funktsioon “PROJECT” on mõeldud projekti kaadrisageduse määramiseks ja “MATRIX” on pildistamise kaadrisageduse jaoks. Kui maatriksi kaadrisagedus on vähemalt kaks korda suurem projekti kaadrisagedusest, võite alustada aegluubis salvestamist.

  2. Kas DJI Ronin 4D-l on sujuva diafragma reguleerimise funktsioon?

  Jah. Jah. Selleks saab kasutada diafragma juhtliugurit, mis asub DJI 3-kanalilisel jälgimisfookusel. Selleks saate kasutada ka parempoolsel käepidemel olevat nuppu “Mode”. Siin saate sellistel eesmärkidel kasutada teravustamisratast, mis on seotud ava juhtimisega. Kõik see võimaldab teil diafragmaava sujuvalt reguleerida.

  * Antud hetkel antud seda funktsiooni on võimalik rakendada vaid nendes objektiivides millel on sisseehitatud elektrooniline diafragma. Sobivad objektiivid on leitavad ühilduvate deadmete loendist.

  3. Kuidas ma saan importida või kustutada DJI Ronin 4D LUT-profiile?

  Kuidas importida LUT profiile:

  1. Kopeerige LUT-fail 33 punktga laiendiga “CUBE” andmekandja põhikataloogi ja seejärel ühendage andmekandja peakorpusega.

  2. Vajutage menüüsse sisenemiseks üks kord nuppu “HOME”, klõpsake “Display” ja seejärel “LUT File Settings / LUT File Settings” vahekaardil “LOOK”.

  3. LUT-failide vaatamiseks puudutage nuppu „IMPORT”, valige soovitud LUT-fail ja puudutage uuesti „IMPORT”. Pärast failide importimist klõpsake nuppu “CANCEL” eelmisesse menüüsse naasmiseks ja selleks, et vaatada värskendatud loendid vajutage “LOOK”.

  4. Ronin 4D toetab maksimaalselt 16 LUT-faili lugemist ja kuvamist. LUT-i sätetest väljumiseks klõpsake nuppu “EXIT”. Kohandatud LUT-failid on imporditud LOOK-režiimi. Klõpsake nuppu “LOOK” ja valige soovitud LUT-fail.

  * Faile nimetuste loomisel kasutage tähtede, numbrite ja allkriipsude kombinatsioone.

  LUT failide kustutamine:

  1. Vajutage menüüsse sisenemiseks üks kord nuppu “HOME”, seejärel klõpsake vahekaardil „LOOK“ valige “DISPLAY / SCREEN”, seejärel “LUT FILE SETTINGS”.

  2. Valige olemasolev LUT-fail mida soovite kustutada. Klõpsake vahekaarti “DELITE” ja kinnitage kustutamine. Seejärel vajutage eelmisesse menüüsse naasmiseks nuppu “EXIT” ja kontrollige uuendatud loendit vahekaardilt “LOOK”.

  4. Kuidas seadistada LUT-failid salvestamiseks ja jälgimiseks? 

  LUT-de jälgimine/monitoorimine:

  1. Menüüsse sisenemiseks vajutage üks kord nuppu “HOME”. Seejärel tehke järgmised toimingud: “DISPLAY – MONITOR – MONITOR LUT ” ja valige soovitud LUT.

  2. Kasutaja parameetrid LOOK, samuti Rec.709, HLG. D-Log on vaikimisi saadaval.

  3. Kohandatud LUT-i kasutamiseks leidke vahekaart „MONITOR”, seejärel „MONITOR LUT” ja „LOOK”.

  4. Pärast seda valige loendist “DISPLAY – LOOK – LOOK LIST ” vajalik LUT-fail.

  5. Pärast LUT jälgimise seadistamist saate LUT-i sisse või välja lülitada, kasutades High-Bright Monitori tagaküljel asuvat nuppu LUT.

  LUT salvetsamine:

  1. Menüüsse sisenemiseks vajutage üks kord nuppu “HOME”. Minge läbi kett “RECORDING – MONITOR – REC LUT ” ja valige vajalik LUT.

  2. Rec.709, HLG, D-Log ja LOOK kasutajaparameetrid on vaikimisi saadaval.

  3. LUT monitooringu kohandamiseks importige soovitud LUT ja valige jaotises “MONITOR LUT” toiming “LOOK”.

  4. Valige jaotises “ MONITORING – LOOK ” vajalik LUT-fail.

  5. Pärast LUT-i seadistamist saate “RECODING – REC LUT” kaudu valida LUT-i salvestusi.

  5. Millist videoformaati loob DJI Ronin 4D süsteem?

  Kõik luuakse MOV-is.

  6. Milliseid objektiive saab paigaldada Zenmuse X9-le?

  Soovitame kontrollida ühilduvate objektiivide loendit.

  7. Milline on Zenmuse X9 kaamerate efektiivne pikslite arv?

  Zenmuse X9-8K kaamera efektiivsete pikslite arv on 35,4 megapikslit. X9-6K puhul on see arv 24,1 megapikslit.

  8. Millised teised DJI tooted ühilduvad Zenmuse X9-ga?

  Praegu ühildub Zenmuse X9 kaameraga vaid DJI Ronin 4D gimbal.

  9. Kuidas ma saan kalibreerida Zenmuse X9 objektiivi?

  Palume vaadake õppevideoid “Focus Point Control”.

  10. Kas Zenmuse X9 toetab portree režiimi?

  Mitte veel.

  11. Millised mittelineaarsed redaktorid toetavad H.264, Apple ProRes ja Apple ProRes RAW?

  H.264:

  DaVinci Resolve Studio, Premiere Pro, Final Cut Pro, Avid Media Composer, Baselight, Assimilate Scratch ja Edius.

  Apple ProRes:

  DaVinci Resolve Studio, Premiere Pro, Final Cut Pro, Avid Media Composer, Baselight, Assimilate Scratch ja Edius.

  Apple ProRes RAW:

  Premiere Pro, Final Cut Pro, Avid Media Composer, Baselight, Assimilate Scratch ja Edius.

  12. Kas X9 kaamerad toetavad DL-S 16mm F2.8 ND APSH objektiive?

  Ei.

  13. Kas ma saan Ronin 4D-ga pilte teha?

  Ei.

  Gimbal

  1. Milleks on eesmised ja alumised binokulaarsed nägemisandurid ning alumised ToF-andurid?

  Visuaalseks positsioneerimiseks kasutatakse eesmiseid ja alumisi binokulaarsed nägemisandureid, z-kõrguse teabe edastamiseks aga allapoole suunatud ToF-andureid.

  2. Millal on vaja kasutada eesmisi ja alumisi binokulaarseid nägemisandureid ning alumisi ToF andureid?

  Eesmised ja alumised binokulaarsed nägemisandurid sobivad ereda päikesevalguse ja tekstuuridetailiga pildistamiseks. Alumine ToF-sensor sobib paremini vähepeegeldavate objektiividega pildistamiseks.

  3. Kui hästi mõõdavad DJI Ronin 4D alumised ToF andurid?

  Efektiivne mõõtekõrgus asub 4m piires nende objektide puhul, mille peegeldusvõime on suurem kui 30%, ja 2,5 m raadiuses objektide puhul, mille peegeldusvõime on suurem kui 7%.

  4. Mille poolest ActiveTrack Pro erineb selle funktsiooni eelmistest versioonidest?

  DJI patenteeritud digitaalse pilditöötluse tehnoloogia, süvaanalüüs ja CineCore 3.0 suur töötlemisvõimsus tagavad, et ActiveTrack Pro toetab praktiliselt iga objekti stabiilset jälgimist. Funktsionaalsus võimaldab teil tõhusalt ära tunda inimeste nägusid, päid, õlgu ning isegi käsi ja jalgu. Inimeste pidev jälgimine on saadaval isegi pikkade vahemaade tagant. Nüüd saate hõlpsalt jälgida oma võtetel olevaid objekte ja isegi kohandada oma kompositsiooni igal ajal jälgimise ajal.

  5. Kas X9 toetab gimbal-irežiimis pildistamist?

  Jah, välja arvatud Z-telg.

  6. Kas gimbal asendis pildistamisel on Z-telje tugi?

  Ei.

  7. Millele peaksin tähelepanu pöörama Z-telje kasutamisel?

  1. Enne Z-telje kasutamist tuleb vabastada selle telje lukk alusplaadil ja reguleerida Z-telje tasakaal.. Lisateavet tasakaalustamise kohta leiate õppevideost “Balancing”.

  2. Z-telje parimaks ja tõhusamaks kasutamiseks proovige hoida Ronin 4D pildistamise ajal püstises asendis.

  3. Z-telg ei ole kaitstud niiskuse ja tolmu eest. Seetõttu püüdke seadet niiskuse ja tolmu allikatest eemal hoida.

  Fookus

  1. Kuidas paigaldatakse lidari laserkaugusmõõtur ja kuidas seda kasutatakse?

  Soovitame teil vaadata õppevideot “Focus Point Control”.

  2. Kas laserkaugusmõõtjat on vaja kalibreerida? Kui jah, siis kuidas seda teha?

  Lidari laserkaugusmõõtur on juba kasutamiseks valmis ja seda ei ole vaja kalibreerida.

  3. Milliste seadmetega laserkaugusmõõtur ühildub?

  Praegu saab seda kasutada ainult koos DJI Ronin 4D-ga.

  4. Kuidas toimub teravustamine laserkaugusmõõtjaga?

  Ronin 4D kasutab teravustamiseks lidarit. Lidari laserkaugusmõõtur võib töötada 43 200 võrdluspunktiga.

  5. Mis vahe on lidar laserkaugusmõõturil ja DJI RS 2 3D-fookussüsteemil?

  DJI RS 2 3D-fookussüsteem kasutab ühe punkti fookust, mis keskendub ainult sihtmärgi keskele, samas kui LiDar Range Finder saab kasutada 43 200 võrdluspunkti. See võimaldab kiiremat ja täpsemat teravustamist, sealhulgas visuaalset teravustamist LiDAR Waveformiga.

  6. Kuidas ma saan X9 jaoks fookusjaam paigaldada ja seda kasutada?

  Soovitame lisateabe saamiseks vaadata õppevideot “Focus Point Control “.

  7. Kas X9 fookusjaam toetab kahe teravustamisdraivi paigaldamist ja nende samaaegset kasutamist?

  Mitte veel.

  8. Kas on vaja X9 fookusjaama vahemikku kalibreerida? Kui jah siis kuidas?

  Kalibreerimine tuleb läbi viia tingimusel, et pildistatakse objektiividega, millel on ava käsitsi reguleerimine, st ilma elektroonilise fookuse reguleerimiseta.

  Kalibreerimise etappid:

  Pärast fookusjaama seadistamist vajutage menüüsse sisenemiseks üks kord nuppu “HOME”. Seejärel minge menüüribasse “LENS“, “CALIBRATION“ klõpsake protsessi käivitamiseks vahekaarti “FOCUS MOTOR” ja oodake, kuni protseduur on lõpule viidud.

  9. Milliste seadmetega saab X9 fookusajam töötada?

  Hetkel ainult Zenmuse X9-ga.

  10. Kas X9 kaamera saab töötada teiste teravustamisseadmete või muude Ronini seeria mudelitega?

  Ei.

  11. Millist fookusmehhanismi kasutatakse X9 fookusajamis?

  Siin on kasutatud M0.8 DJI R Focus Gear Strip.

  Lisateave ametlikul veebilehel.

  Video edastamine

  1. Milliste seadmetega saab 4D-videosaatja töötada?

  Hetkel ainult DJI Ronin 4D-ga.

  2. Mitme High-Bright Remote Monitor´iga saab 4D-videosaatjat korraga ühendada?

  “CONTROL” režiimis saab ühendada kuni 2 monitori. Režiimis “BROADCAST” – kuni 16.

  3. Kuidas saan paigaldada 4D-videosaatjat ja seda kasutada?

  Vaadake 4D-videosaatja paigaldamise ja kasutamise õpetusvideot.

  4. Kuidas ühendada 4D-videosaatja?

  Ühenduse lähtestamiseks sisenege High-Bright Main Monitor menüüsse ja minge jaotisse “TRANSMISSION”. Seejärel klõpsake vahekaarti “LINK DEVICE” või hoidke videosaatja ühildumise nuppu 5 sekundit all. Ühildamise indikaator vilgub punaselt ja roheliselt. Seejärel, kui ühendus on lõpule viidud, muutub indikaator roheliseks. Videosaatja saab suhelda kaugvalgustusega monitoriga.

  5. Kuidas saab olekuindikaator anda märku 4D-videosaatja tööst?

  Kui see vilgub punaselt ja roheliselt siis toimub ühenduse protsess. Kui see on pidevalt roheline, oli ühendus edukas ja juhtmevaba videoedastus toimib tavarežiimiz. Kui indikaator põleb pidevalt punaselt, saab seade toidet, kuid pole ühendatud. Vilkuv punane: seadmega on probleem.

  6. Milliste seadmetega saab Super Bright Remote Monitor töötada?

  Hetkel ainult DJI Ronin 4D-ga.

  7. Kas Ultra Bright Remote Monitor toetab Wi-Fi- ja Bluetooth-ühendusi?

  Hetkel mitte.

  8. Milliseid eraldusvõimeid ja kaadrisagedusi toetab kaugmonitori laienduskaardi HDMI-port? Kas see toetab videosisendit?

  See toetab videoväljundit kuni 1080p/60 kaadrit sekundis ega toeta praegu HDMI-sisendit.

  9. Mille poolest erineb DJI O3 Pro DJI O3-st?

  DJI O3 kasutatakse peamiselt droonidel, samas kui DJI O3 Pro kasutatakse peamiselt signaali segavate faktorite tõkestamiseks maapealsel pildistamisel. See toetab kahe monitori samaaegset juhtimist ja toetab ka DFS-i ribalaiust. *

  * Mõnes riigis ja piirkonnas ei ole toetatav.

  10. Kas ma saan 4D-videosaatja eraldi keelata?

  Hetkel mitte.

  11. Mis vahe on DJI O3 Pro leviedastuse režiimil ja juhtimise režiimil?

  Juhtrežiimis saab kasutaja kaugjuhtida Ronin 4D ja muuta parameetreid, nagu ND-filtrid, EI, diafragma ja valge tasakaal, kasutades Bright Remote Monitor´i, samuti saab kaugjuhtida gimbali kasutades DJI Master Wheels või DJI Force. Pro, kasutades Bright Remote Monitor´i laiendusplaati. Saaterežiim toetab ainult monitori jälgimist ja vahetamist erinevate seadmete vahel ning ei toeta kaugjuhtimispulti ja parameetrite seadistamist.

  12. Kas DJI O3 Pro saab segada juhtmevaba mikrofone?

  DJI O3 Pro võib häirida juhtmevaba mikrofone, mis kasutavad sama raadiosagedusala kui DJI O3 Pro. Kui teie juhtmevaba mikrofon on sageli lahti ühendatud ja helisalvestus on ebastabiilne, proovige DJI O3 Pro käsitsi kaugjuhtimispuldil teisele kanalile lülitada. See aitab kõrvaldada DJI O3 Pro häired.

  Andme säilitamine

  1. Milliseid CFexpress 2.0 Type-B mälukaarte DJI Ronin 4D toetab?

  Vaadake allpool infot juba toetatud mudelite kohta. Teisi toetatakse tulevikus.

  2. Milliseid USB-C SSD-sid DJI Ronin 4D toetab?

  Vaadake allpool infot juba toetatud mudelite kohta. Teisi toetatakse tulevikus.

  3. Kuidas saan PROSSD Mount ja PROSSD installida ja kasutada?

  1. Avage CFexpressi kaardi pesa kate, vajutage sees olevat kiirvabastusnuppu ja eemaldage kaas.

  2. Otsige üles märk CFexpressi kaardipilul ja sisestage see vastavalt märgi suunale Ronin 4D korpuse pesasse.

  3. Eemaldage Ronin 4D kaks M2x5 kruvi, joondage PROSSD asend kruviaukudega ja kinnitage kaasasolevate M2x22 kruvidega.

  4. Kas PROSSD Mount toetab teisi seadmeid?

  Hetkel ainult DJI Ronin 4D.

  5. Kuidas kontrollida PROSSD-kaadrite salvestamiseks allesjäänud vaba ruumi ja aega?

  Järelejäänud vaba aega saate kontrollida põhikuva vasakus ülanurgas. Samuti võite minna “HOME -> Storage”, et kontrollida video salvestamiseks allesjäänud vaba ruumi ja aega.

  6. Kuidas saab PROSSD andmeid eksportida?

  Andmete eksportimiseks PROSSD arvutiga ühendamiseks saate kasutada USB-C–USB-C andmekaablit.

  7. Kuidas saab PROSSD-d vormindada?

  PROSSD vormindamiseks minge põhisätete menüüsse “MAIN SETTING“, klõpsake “STORAGE”, seejärel klõpsake “FORMAT”. Pärast seda vajutage ja hoidke all punast nuppu, kuni edenemisriba näitab vormindamisprotsessi lõppu. Märkus: PROSSD-kaarti saab vormindada ainult DJI Ronin 4D abil. ÄRGE EEMALDAGE kaarti vormindamise ajal.

  8. Kuidas näevad välja PROSSD edenemisriba standardolekud?

  Valge: ooterežiim.

  Vilkuv valge: andmete laadimine/salvestamine.

  9. Kui kaua saan Apple ProRes RAW-vormingus videoid salvestada suurima kaadrisagedusega DJI PROSSD 1TB abil?

  1TB DJI PROSSD suudab salvestada Apple ProRes RAW 6008 × 3168 48 kaadrit sekundis videot umbes 36 minutit või Apple ProRes RAW 8192 × 4320 60 kaadrit sekundis videot umbes 31 minutit.

  10. Kas PROSSD Mount ühildub teiste SSD-dega?

  Ei.

  Ostukorv
  Autentiseerimine

  Kas teil pole veel kontot?

  Loo kasutaja
  Tootekategooriad
  Jälgi meid:
  Stabilisaator DJI Ronin 4D 4-Axis Cinema Camera 8K Combo

  Stabilisaator DJI Ronin 4D 4-Axis Cinema Camera 8K Combo

  10999,00 

  Saadaval järeltellimisel

  Cookies
  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
  Nõustun