+372 5430 1080
E - R: 10:00 - 18:00
info@modelforce.eu
Osta droon DJI Mavic 3 Cine Premium Combo Tallinnas
DJI Mavic 3 Cine Premium Combo 4594,00 
Osta Droon DJI Mini 3 Pro (DJI RC) Tallinnas
Droon DJI Mini 3 Pro (DJI RC) 799,00 
Brand: DJI

DJI Mini 3 Pro

659,00 

Miniatuurne DJI Mini 3 Pro on täielikult uuendatud aerodünaamiline korpusega ning täiustatud pildistamissüsteemi ja lennuohutusvõimalustega. Võimas ja kompaktne droon, mis kaalub alla 249 g.

  Saadaval järeltellimisel

  Tootekood: CP.MA.00000488.01 Kategooriad: , Sildid: , ,
  Jaga:
  Купить Дрон DJI Mini 3 Pro в Эстонии

  DJI MINI 3 PRO

  Vöike droon suurteks ülesanneteks

  Купить Дрон DJI Mini 3 Pro в Эстонии


  DJI MINI 3 PRO

  Vöike droon suurteks ülesanneteks

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Vähem kui 249 g [1]

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Pikem aku kestvus [2]

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Takistuste avastamine 3 suunas

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Vertikaalne pildistamine

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Video 4K HDR-is

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  FocusTrack

  Imeline Mini

  Väga väike, kuid ülivõimas DJI Mini 3 Pro ühendab endas nii võimsust kui kompaktseid mõõtusid. Kaalu juures vähem kui 249 grammi, parendatud ohutusparameetritega, vastab see mitte ainult kõikidele seadusandluste nõuetele, vaid on ka oma seerias kõige ohutum [1]. Omades kaamerat maatriksiga 1/1.3 tolli ja muid edendatud omadusi, lükkab droon ümber kõik teie ettekujutused sellest, mida tähendab lennata Mini´l.

  Kompaktne ja tootlik

  Mini 3 Pro välisilmet on oluliselt uuendatud ja optimiseeritud, et piloot saaks igast lennust maksimaalse tootluse. Tänu suurtele propelleritele, korpuse aerodünaamilisele kaldele ja takistuste avastamise võimsale süsteemile õnnestus suurendada lennu aega ja tõsta ohutust.

  Kaasajastatud vedrustus pakub laiemat pöörlemisulatust. See tagab mugava filmimise madala nurga all ja tõelise vertikaalvõtte, avades sellega loomingule lõputud võimalused. Uue drooni väljatöötamisel mõeldi läbi uue konstruktsiooni iga detail, viimaks Mini varem tundmata kõrgustele.

  Pane asjad kokku ja teele

  Blogijatele ja muudele, pidevas liikuvuses, sageli reisivatele loomeisiksustele, muutub Mini 3 Pro kasutamine õhuvõtete jaoks paljude probleemide lahenduseks. Kuna enamikes riikides ei nõua vähem kui 249 g kaaluv droon selle registreerimist ametlike võimude juures.[1] Kokkupandav ja kompaktne konstruktsioon võimaldab samuti võtta seda kaasa matkale, randa või nädalavahetusele. Olge valmis innustuse või sobiliku juhuse tekkimisel filmima hingerabavaid kaadreid.

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Imeline aeg lennus

  Filmi ja ava endale veelgi rohkem sind ümbritsevas maailmas. Selles aitab sind uus suurendatud lennuajaga droon. Nüüdsest moodustab see maksimaalselt tervelt 34 minutit. Intellektuaalne lennupatarei DJI Mini 3 Pro on nüüdsest veelgi kergem, kuid piisavalt võimas, rahuldamaks kõiki sinu vajadusi õhuvõtetel.

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Kui kuulute nende inimeste hulka, kes soovivad igas lennus ületada võimaluste piire, on DJI ette näinud ka selle. Uuendage intellektuaalse lennupatarei püsivara Plus tasemeni ja suurendage lennuaega 47 minutini.[2]

  Kas see on filmitud Mini´l?!

  Imeline aeg lennus

  Filmi ja ava endale veelgi rohkem sind ümbritsevas maailmas. Selles aitab sind uus suurendatud lennuajaga droon. Nüüdsest moodustab see maksimaalselt tervelt 34 minutit. Intellektuaalne lennupatarei DJI Mini 3 Pro on nüüdsest veelgi kergem, kuid piisavalt võimas, rahuldamaks kõiki sinu vajadusi õhuvõtetel.

  See on tõepoolest Pro!

  DJI Mini 3 Pro töötab suurepäraselt kõige erinevamates valgustuse tingimustes, seega olete alati valmis loominguks. CMOS-maatriks mõõtudega 1/1,3 tolli sai kahekordse isikliku ISO-tähenduse ja toetab otsest video väljundit HDR´i.[3] Igat kujutist on täiendatud laiendatud dünaamilise ulatusega, näitamaks rohkem detaile nii valguses kui varjus.

  Nautige aerofotovõtete parimaid standarte tänu suurte pikslitega maatriksile 2,4 mkm ja diafragmale f/1,7. Teie kaadrid paistavad veelgi reaalsematena, isegi kui filmite halvas valgustuses.

  Õigesti tehtud aerofotovõte

  Suudate tõsta teie poolt tehtud meediakontendi uuele tasemele, kui kasutate lausa rabavaid videoid 4K HDR[3] režiimis ja fotosid lahendusega 48 Mp RAW vormingus. Isegi juhul, kui teid ja teie vaatajaid suurendatakse, rabab iga kujutise enneolematu selgus. Samuti võite aeglustada sündmuste käiku, samal ajal kui maailm liigub endiselt dünaamiliselt edasi. Selles aitavad teid muljetavaldavad aeglustatud videod vormingus 1080p/120fps.

  Värvid väljaspool piirangute piire

  Režiim D-CinelikeColor aitab operaatoril saada rohkem visuaalset infot. Tänu sellele lahendusele näete rikkalike värvivõimalusi ja saavutate suuremat paindlikkust toimetamisel.

  Meelerahu kvadrokopteri juhtimisel

  Erineval kõrgusel lendamise ajal tegutsege drooni intellektile lootes. DJI Mini 3 Pro sai takistuste aktiivse avastamise integreeritud süsteemi ja video ülekande stabiilse edendatud tehnoloogia.

  Takistuste avastamine kolmes suunas

  Uut droonit DJI Mini 3 Pro võib käesoleval hetkel julgelt nimetada Mini seerias kõige ohutumaks. Sellele on ette, taha ja alla paigaldatud kahekordsed videoandurid. Sellel on täiesti uut vormi korpus, mis lubab anduritel töötada laiemas kauguste ulatuses ja tõsta lennu ohtust.

  APAS 4.0 uuendatud süsteem

  Neljanda põlvkonna edendatud süsteemid abiks piloodile (APAS 4.0)[4] suudavad avastada drooni lennutsoonis olevaid objekte reaalaja režiimis. Täiendavalt soodustab seda, et DJI Mini 3 Pro möödub kergusega takistustest, seda isegi keerulistes lennuoludes.

  Stabiilne ja kindel töö mistahes kohas

  DJI Mini 3 Pro võib uhkustada video edastamise lipulaeva süsteemiga DJI O3 režiimis. Tagab otseülekande 1080p/30fps kuni 12 km kaugusel [5] Filmige linnavaateid või loodusmaastikke. Kõikjal tagatakse teile selge ja kindel otsesaade.

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Nautige sujuvat lendu ja vastuvõtlikku juhtimissüsteemi tänu uutele DJI RC-N1 või DJI RC kaugjuhtimispultidele. Mõlemad mudelid pakuvad video edastamiskiirust 18 Mbps signaali ülimadala viivitusega 120 ms.

  Jagage momentaalselt suurepäraseid kaadreid

  Saate filmida unikaalseid kaadreid ja jagada neid sõna otseses mõttes käigu pealt. DJI Mini 3 Pro pakub intellektuaalfunktsioonide laialdast spektrit, mistõttu saate lisada efektseid detaile ja ilmutada loomingulist lähenemist mistahes videomaterjalile.

  Tõeline vertikaalvõte

  Samuti võite proovida filmida portreerežiimis. Ühe puudutusega võib ümber lülituda albumirežiimist portreerežiimi. Kaamera stabilisaatori parendatud konstruktsioon lubab vedrustusel pöörata 90° võrra, mistõttu ei tule teil otsida kompromissi kujutise kvaliteedis. Tõeline vertikaalvõte annab teile detailiseeritud fotod, mis on hetkega valmis sotsiaalvõrkudes avaldamiseks.

  MasterShots

  MasterShots - see on tõeline leid algavale piloodile, kes tahab pildistada õhust. Teil piisab vaid valida võtteobjekt ning Mini 3 Pro täidab järjestikku mitu toimingut ja manöövrit, loomaks kvaliteedi poolest kinematograafilised videokaadrid. Just seetõttu meeldib funktsioon paljudele ja seejuures mitte ainult algajatele.

  FocusTrack[6]

  Kasutage FocusTrack režiimi, loomaks üllatavaid kaadreid dünaamilistest süžeedest. Selles režiimis võib kasutada igaks juhtumiks sobilikke funktsioone: ActiveTrack 4.0, Spotlight 2.0 и PointofInterest 3.0. Need on loomenatuuri jaoks kolm kõige võimsamat töövahendit.

  Hyperlapse

  Vaid mõni puudutus lubab teil kiirendada ajakulgu ja luua rabavaid videokaadreid hüperlaps või timelaps režiimis. Salvestage sõidukite liikumist või liikuvaid pilvi. Lisage oma videoklippidele dramatismi elemente.

  Digital Zoom

  Kasutage 4-kordset digisuumimist, lähenemaks oma võtete objektile. See lubab teil probleemideta salvestada stseene sellest, keda filmite, häirimata looma erilise vajaduseta.

  Panorama

  Kasutage "Panoraam" režiimi funktsioone - "Lainurkkaamera", "180 kraadi", "Vertikaalne võte" ja "Sfäärpanoraam" - laiade maastike pildistamiseks ja panoraamkaardite loomiseks.

  Lainurkkaamera

  Andmete kiire edastamine

  Teie Mini 3 Pro on alati valmis teiega jagama oma loomesaavutusi, kuna selle süsteem toetab kõrgkiirusel laadimist Wi-Fi lülituse abil kiirusega kuni 30 Mbps.

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Avardage oma Mini võimalusi

  Kasutage DJI aksessuaare, mis on spetsiaalselt loodud Mini 3 Pro lennu- ja võttevõimalusteks.

  Avardage oma Mini võimalusi

  Kasutage DJI aksessuaare, mis on spetsiaalselt loodud Mini 3 Pro lennu- ja võttevõimalusteks.

  * Enne lendu uurige kohalikku seadusandlust ja reguleerivaid norme. Järgige rangelt nende nõudeid.

  ** Kontrollitud ümbritsevas keskkonnas mudeli DJI Mini 3 Pro tootmise etapil. Reaalne kogemus võib erineda sõltuvalt ümbritsevatest tingimustest, kasutusest ja püsivara versioonist.

  *** Kõik leheküljel olevad videod ja fotod on loodud ranges vastavuses kohaliku seadusandluse ja reeglitega.

  **** DJI Mini 3 Pro tuleb enne lendu aktiveerida rakenduses DJI Fly.

  1. Drooni standardne kaal (sealhulgas intellektuaalne lennupatarei DJI Mini 3 Pro, microSD propellerid ja kaart). Reaalse toote kaal võib erineda sõltuvalt kasutavate materjalide erinevusest ja sõltuvalt välisfaktoritest. Mõnedes riikides ja regioonides drooni registreerimist ei nõuta. Enne kasutamist uurigekohalikku seadusandlust ja reegleid.

  2. Tähendus saadud alalisel kiirusel 21,6 km/h tuulevaiksetes tingimustes. Intellektuaalse lennupatarei kasutusel võib DJI Mini 3 Pro droon lennata kuni 34 minutit. Akuga Intelligent Flight Battery Plus (müüakse eraldi vaid mõnedes riikides) suureneb lennuaeg kuni 47 minutini, kuid drooni kaal suureneb sel juhul enam kui 249 g võrra.

  3. Video HDR ei toeta salvestust sagedusega enam kui 30 kaadrit sekundis.

  4. APAS 4.0 ei ole saadaval video salvestamiseks vormingutes: 4K/48fps, 4K/50fps, 4K/60fps, 2.7K/48fps, 2.7K/50fps, 2.7K/60fps ja 1080p/120fps.

  5. Kooskõlas FCC nõuetega takistusteta avatud ruumis.

  6. FocusTrack Režiim ei ole saadaval video salvestamiseks vormingutes: 4K/48fps, 4K/50fps, 4K/60fps, 2.7K/48fps, 2.7K/50fps, 2.7K/60fps, 1080p/48fps, 1080p/50fps, 1080p/60fps ja 1080p/120fps.

  DROON

  Õhkutõusu kaal <249 g
  * Standardne drooni kaal (Intelligent Flight Battery akuga, propellerite ja microSD-kaardiga). Reaalse toote kaal võib erineda sõltuvalt kasutavate materjalide erinevusest ja sõltuvalt välisfaktoritest. Mõnedes riikides ja regioonides drooni registreerimist ei nõuta. Enne kasutamist uurige kohalikku seadusandlust ja reegleid. Antud omadused on saatud uusima tarkvara mis on testitud laboris. Tarkvarauuendused parandavad seadme jõudlust, seetõttu soovitatakse kasutajatel põhiriistvara regulaarselt värskendada.
  Mõõdud (P × L × K) Kokkuklapitud (ilma propelleriteta)
  Pikkus: 145 mm, laius: 90 mm, kõrgus: 62 mm

  Lahtiklapitult:
  Pikkus: 171 mm, laius: 245 mm, kõrgus: 62 mm

  Lahtiklapitult (koos propelleritega):
  Pikkus: 251 mm, laius: 362 mm, kõrgus: 70 mm
  Diagonaalpikkus 247 mm
  Maks. kõrguskiirus 5 m/s (S-režiim)
  3 m/s (N-režiim)
  2 m/s (C-režiim)
  Maks. languskiirus 5 m/s (S-režiim)
  3 m/s (N-režiim)
  1,5 m/s (C-režiim)
  Maks. kiirus (merekõrgusel, ilma tuuleta) 16 m/s (S-režiim)
  10 m/s (N-režiim)
  6 m/s (C-režiim)
  * Maks. lennukiirus sõltub kohalike eeskirjade muutumisest. Järgige lennu ajal kohalikke seadusi ja määrusi.
  Maks. kiirus merepinnast kõrgemal Koos intelligentse lennuakuga: 4000m
  Koos intelligentse Plus lennuakuga: 3000 m
  * Drooni massi suurenemine võib mõjutada drooni jõujaama. Intelligent Flight Battery Plus aku kasutamisel ärge asetage droonile täiendavaid koormusi, näiteks propelleri kaitset või teiste tootjate tarvikuid, et vältida probleeme jõujaamaga.
  Maks. lennuaeg (edasi) 34 minutit (koos intelligentgse lennuakuga ja lennutates tuulevaiksetes tingimustes kiirusega 21.6 km/h)
  47 minutit (koos intelligentse Plus lennuakuga ja lennutates tuulevaiksetes tingimustes kiirusega 43.2 km/h. Ainult saadaval valitud riikides.)
  Maks. hõljumisaeg 30 minutit (koos intelligentse lennuakuga, ilma tuuleta)
  40 minutit (koos intelligentse Plus lennuakuga, ilma tuuleta)
  Maks. lennukaugus 18 km (koos intelligentgse lennuakuga ja lennutates tuulevaiksetes tingimustes kiirusega 43.2 km/h)
  25 km (koos intelligentgse Plus lennuakuga ja lennutates tuulevaiksetes tingimustes kiirusega 43.2 km/h)
  Maks. tuule vastupidavus 8,5–10,5 (Level 5)
  Maks. kaldumiskalle Ees: 40°, taga 35° (S-režiim)
  25° (N-režiim)
  25° (C-režiim)
  Maks. nurkkiirus (vaikimisi)* 130°/s (S-režiim)
  * Saab reguleerida rakenduses vahemikus 20°/s kuni 250°/s

  75°/s (N-režiim)
  * Saab reguleerida rakenduses vahemikus 20°/s kuni 120°/s

  30°/s (C-režiim)
  * Saab reguleerida rakenduses vahemikus 20°/s kuni 60°/s
  Töötamistemperatuur 0° kuni 40°C
  Ülemaailmne satelliitnavigatsioonisüsteem (GNSS) GPS + Galileo + BeiDou
  Töötamise sagedus 2,400-2,4835 GHz
  Kohalike seaduste kohaselt on 5,8 GHz sagedust keelatud kasutada mõnes riigis, näiteks Venemaal, Jaapanis, Iisraelis, Ukrainas ja Kasahstanis. Nendes riikides lendude puhul kasutage sagedust 2,4 GHz. Enne lendamist kontrollige alati kohalikke seadusi. Need võivad aja jooksul muutuda.
  Saatja võimsus (EIRP) 2,4 GHz: <26 dBm (FCC), <20 dBm (CE/SRRC/MIC)
  Hõljumise täpsusvahemik Vertikaalne:
  ±0,1 m (visuaalne positsioneerimine)
  ±0,5 m (GNSS positsioneerimine)

  Horisontaalne:
  ±0,3 m (visuaalne positsioneerimine)
  ±1,0 m (kõrge täpsusega positsioneerimissüsteem)

  TUVASTUSSÜSTEEM

  Eesmine Täpne mõõtmisulatus: 0,39-25m
  Takistuste tuvastamise kiirus:
  Lennukiirus <10 m/s
  Vaatenurk: 106° (horisontaalne),
  90° (vertikaalne)
  Tagumine Täpne mõõtmisulatus: 0,36-23,4m
  Takistuste tuvastamise kiirus:
  Lennukiirus <10 m/s
  Vaatenurk: 58° (horisontaalne),
  73° (vertikaalne)
  Alumine Mõõtevahemik ToF:
  0,1–8 m
  Täpne positsioneerimisulatus: 0,5-12m
  Videosensorite positsioneerimisulatus: 0,5–30 m
  Alumine lisavalgusti Ei
  Tegevuskeskkond Mittepeegeldavad nähtavad pinnad
  karge tekstuuri ja hajutatud peegeldusega >20%
  (nt. tsementkate)
  Piisav valgustus
  (>15 luksi, tavaline luminofoorlamp)

  STABILISAATOR

  Pöörlemisnurkade mehaaniline vahemik Tilt: -135° kuni 80°
  Roll: -135° kuni 45°
  Pan: -30° kuni 30°
  Kontrollitav vahemik Tilt: -90° kuni 60°
  Stabiliseerimine 3-teljeline mehaaniline (tilt, roll, pan)
  Maks. kontrollitav kiirus (Tilt) 100°/s
  Nurkvibratsiooni ulatus ±0,01°

  MÄLUKAARDID

  Toetatud SD kaardid UHS-I kiirusklass 3 või uuem. Soovitatavate microSD-kaartide loend on allpool.
  Toetatud microSD kaardid SanDisk Extreme 64GB V30 A1 microSDXC
  SanDisk Extreme 128GB V30 A2 microSDXC
  SanDisk Extreme 256GB V30 A2 microSDXC
  SanDisk Extreme 512GB V30 A2 microSDXC
  SanDisk Extreme Pro 64GB V30 A2 microSDXC
  SanDisk Extreme Pro 256GB V30 A2 microSDXC
  SanDisk Extreme Pro 400GB V30 A2 microSDXC
  SanDisk High Endurance 64GB V30 microSDXC
  SanDisk High Endurance 256GB V30 microSDXC
  SanDisk Max Endurance 32GB V30 microSDHC
  SanDisk Max Endurance 128GB V30 microSDXC
  SanDisk Max Endurance 256GB V30 microSDXC
  Kingston Canvas Go! Plus 64GB V30 A2 microSDXC
  Kingston Canvas Go! Plus 256GB V30 A2 microSDXC
  Lexar High Endurance 64GB V30 microSDXC
  Lexar High Endurance 128GB V30 microSDXC
  Lexar 667x 64GB V30 A1 microSDXC
  Lexar 633x 256GB V30 A1 microSDXC
  Lexar 1066x 64GB V30 A2 microSDXC
  Lexar 1066x 128GB V30 A2 microSDXC
  Lexar 1066x 256GB V30 A2 microSDXC
  Samsung Pro Plus 128GB V30 A2 microSDXC
  Samsung EVO Plus 512GB microSDXC

  DJI RC-N1 JUHTPULT

  Saatja võimsus
  (EIRP)
  2,400-2,4835 GHz:
  <26 dBm (FCC),
  <20 dBm (CE/SRRC/MIC)
  Maks. suurus
  ühilduva
  mobiilseadme
  Pikkus: 180 mm, laius: 86 mm, kõrgus: 10 mm
  Toetatud tüübid
  (pistikud)
  Lightning, Micro USB (Type-B), USB-C
  Video ülekande süsteem O3 Pro
  Maks. aeg
  aku tööiga
  Ilma mobiilseadme laadimiseta: 6 tundi
  Mobiilseadme laadimisel - 4 tundi
  Vahemik
  töötemperatuuri
  -10 kuni +40°C

  BLUETOOTH

  Protokoll Bluetooth 4.2
  Saatja võimsus (EIRP) 2,400-2,4835 GHz: <10 dBm

  KAAMERA

  Sensor CMOS 1/1,3"
  Efektiivsete pikslite arv: 48 MP
  Lääts Vaatenurk: 82,1°
  EGF: 24mm
  Ava: f/1,7
  Fokuseerimine: 1m kuni ∞
  ISO vahemik Video:
  100-6400 (auto)
  100-6400 (käsitsi)

  Foto:
  100-6400 (auto)
  100-6400 (käsitsi)
  Katiku kiirus Elektrooniline katik: 2–1/8000 с
  Maks. pildisuurus 4:3:
  8064×6048 (48 MP)
  4032×3024 (12 MP)

  16:9: 4032×2268 (12 MP)
  Staatilised pildistamisrežiimid Üksikvõte

  Ajastatud:
  JPEG: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s
  JPEG + RAW: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s

  Automaatne särikahvel (AEB):
  3/5/7 särituse etapid 2/3 EV sammudes

  Panoraam:
  saab valida sfäärilise panoraami, 180°,
  lainurk- või vertikaalformaat.
  Fotoformaat JPEG/DNG (RAW)
  Video resolutsioon 4K: 3840 × 2160 @ 24/25/30/48/50/60 fps
  2,7K: 2720 × 1530 @ 24/25/30/48/50/60 fps
  FHD: 1920 × 1080 @ 24/25/30/48/50/60 fps
  Slow Motion: 1920 × 1080 kiirusega 120 fps
  Video formaat MP4/MOV (H.264/H.265)
  Maks. video bitrate 150 Mbps
  Suumivahemik 4K: 2x
  2,7K: 3x
  FHD: 4x
  Kiire pildistamise režiimid Dronie, Helix, Rocket, Circle, Boomerang ja Asteroid
  Värviprofiilid Tavaline
  D-Cinelike
  Toetatud faili formaadid FAT32 (≤32 GB)
  exFAT (>32 GB)
  Video ülekande süsteem DJI O3
  Ülekandekvaliteet 1080p/30 fps
  Töötamise sagedus 2,400-2,4835 GHz
  Kohalike seaduste kohaselt on 5,8 GHz sagedust keelatud kasutada mõnes riigis, näiteks Venemaal, Jaapanis, Iisraelis, Ukrainas ja Kasahstanis. Nendes riikides lendude puhul kasutage sagedust 2,4 GHz. Enne lendamist kontrollige alati kohalikke seadusi. Need võivad aja jooksul muutuda.
  Kommunikatsiooni ribalaius 1,4 MHz ⁄ 3 MHz ⁄ 10 MHz ⁄ 20 MHz ⁄ 40 MHz
  Signaali latentsusaeg (sõltub kohapealsete ja mobiilseadmete tingimustest) Droon + kaugjuhtimispult: umbes 120 m/s
  Maks. video bitrate Droon + kaugjuhtimispult: 18 Mbps
  Maks. bitrate DJI O3:
  DJI kaugjuhtimispult RC-N1 5,5 MB/s
  DJI RC: 5,5 MB/s

  Wi-Fi 5:
  Maks. 30 MB/s
  * Mõõdetud laboritingimustes vähese interferentsiga riikides/piirkondades, mis toetavad nii 2,4 GHz kui ka 5,8 GHz. Kaadrid salvestati sisseehitatud SSD-le või sisemällu. Allalaadimiskiirused võivad varieeruda sõltuvalt tegelikest tingimustest.
  Signaali edastuskaugus (FCC) Tugevate takistuse korral (sagedane linnaarendus ja muud elamupiirkonnad): umbes 1-3km
  Keskmise takistuse korral (äärlinnapiirkonnad, linnapargid jne): umbes 6km
  Väikeste takistuse korral (avatud ruumid, kauged alad jne): umbes 12km
  * Mõõtmised on saavutatud avatud keskkonnas ilma häireteta, järgides FCC standardit. Teave on esitatud informatiivsed ja see ei anna mingeid garantiisid tegeliku lennudistantsi kohta.

  * DJI Mini 3 Pro maksimaalne ühesuunaline suhtluskaugus erinevate standarditega riikides/regioonides:
  FCC:
  USA, Austraalia, Kanada, Hongkong, Taiwan, Tšiili, Colombia, Puerto Rico ja teised piirkonnad.
  Maks. signaali edastuskaugus 12 km
  SRRC:
  Mandri-Hiina.
  Maks. signaali edastuskaugus: 6 km
  CE:
  Inglismaa, Venemaa, Prantsusmaa, Saksamaa, Portugal, Hispaania, Šveits, Macau, Uus-Meremaa, AÜE ja teised piirkonnad.
  Maks. signaali edastuskaugus 6 km
  MIC:
  Jaapan.
  Maks. signaali edastuskaugus: 6 km
  Antennid 2T4R 4 antenniga
  Helisignaali edastamine Ei

  INTELLIKTNE LENNUAKU

  Mahutavus 2453 mAh
  Kaal 80,5 g
  Pinge 7,38 V
  Laadimispinge piirang 8,5 V
  Aku tüüp LiPo 2S
  Energia 18,1 Wh
  Maks. laadimisvõimsus 37 W
  Laadimisaeg 64 min. (30 W laadija kasutamisel)
  Laadmistemperatuur +5° kuni +40°C
  Soovitatav laadija DJI 30 W USB-C laadija
  või muu laadija
  mis toetab USB-toiteedastusprotokolli
  Mahutavus 3850 mAh
  Pinge 7,38 V
  Laadimispinge piirang 8,5 V
  Aku tüüp LiPo 2S
  Energia 28,4 Wh
  Maks. laadimisvõimsus 58 W
  Laadimisaeg 101 min. (30 W laadija kasutamisel)
  Laadmistemperatuur +5° kuni +40°C
  Soovitatav laadija DJI 30 W USB-C laadija
  või seade
  mis toetab USB-toiteedastusprotokolli

  DJI RC

  Mudel RM330
  Video ülekande süsteem DJI O3
  Saatja võimsus (EIRP) 2,400–2,4835 GHz:
  2,400-2,4835 GHz:
  < 26 dBm (FCC),
  <20 dBm (CE/SRRC/MIC)
  Mälumaht DJI RC mälumahtu saab microSD-kaardi abil laiendada.
  Kasutajad saavad pilte ja videoid mälukaardile salvestada
  ning eksportida need arvutisse või muudesse seadmetesse.
  Video väljundport Ei
  Maks. aku kestvus Umbes 4 tundi
  Töötamistemperatuur -10 kuni +40°C
  Toetatud microSD kaardid SanDisk Ultra A1 U1 16 GB
  SanDisk Extreme U3 16 GB
  SanDisk Ultra A1 U1 32 GB
  SanDisk Extreme A1 U3 32 GB
  Kingston A2 V30 U3 64 GB
  SanDisk Extreme A2 V30 U3 64 GB
  SanDisk Extreme Pro A2 V30 U3 64 GB
  SanDisk High Endurance V30 U3 64 GB
  Kingston A2 V30 U3 128 GB
  SanDisk Extreme A2 V30 U3 128 GB
  SanDisk Ultra A1 U1 200 GB
  Kingston A2 V30 U3 256 GB
  SanDisk Extreme A2 V30 U3 256 GB
  SanDisk Extreme PRO A2 V30 U3 256 GB
  SanDisk Extreme A2 V30 U3 512 GB

  WI-FI

  Protokoll 802.11 a⁄b⁄g⁄n
  Võimsus
  saatja
  (EIRP)
  2,400-2,4835 GHz: <23 dBm (FCC), <20 dBm (CE/SRRC/MIC)
  5,150-5,250 GHz: <23 dBm (FCC/CE/SRRC/MIC)

  AKU-HUB

  Ühilduv DJI laadija DJI 30 W USB-C laadija
  või muu seade
  mis toetab USB-toiteedastusprotokolli
  Ühilduvad DJI akud DJI Mini 3 Pro intelligentne lennuaku,
  DJI Mini 3 Pro intelligentne Plus lennuaku
  Sisend 5 V, 3 A
  9 V, 3 A
  12 V, 3 A
  Väljund (USB) Maks. pinge: 5V, max. vool: 2 A
  Laadimise tüüp Kolm akut laetakse järjestikku

  APP

  Rakendus mobiilseadme jaoks DJI Fly
  Nõuded süsteemile iOS 11.0 ja uuemad
  Android 6.0 ja uuemad
  Kõik esitatud spetsifikatsioonid on saadud laboritingimustes ja neid võib kasutada ainult viitena.
  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Droon DJI Mini 3 Pro × 1

  Osta DJI droonile kaugjuhtimispult RC-N1 Tallinnas

  DJI RC kaugjuhtimispult × 1

  Osta Drooni Lightning kaabel Tallinnas

  Kaugjuhtimispuldi kaabel (Lightning) × 1

  Osta USB - C-tüüpi kaabel drooni jaoks Tallinnas

  Kaugjuhtimispuldi kaabel (USB Type-C) × 1

  Osta Drooni Standardne Micro USB kaabel Tallinnas

  Standardkaabel (Micro-USB) × 1

  Osta DJI Mini 3 Pro drooni Aku Tallinnas

  DJI Mini 3 Pro nutikas lennuaku × 1

  Osta DJI Mini 3 Pro drooni Propellerid Eestis

  DJI Mini 3 Pro Asenduspropellerid (paar) × 1

  Osta DJI Mini 3 Pro drooni Gimbali Kaitse Eestis

  DJI Mini 3 Pro Gimbali kaitse × 1

  Osta DJI Mini 3 Pro drooni Type-C Type-C PD-kaabel Eestis

  Type-C Type-C PD-kaabel × 1

  Osta Kruvikeraja DJI Mini 3 Pro Droonile Eestis

  Kruvikeeraja × 1

  Osta Kruvide komplekt DJI Mini 3 Pro Droonile Eestis

  Kruvide komplekt × 6

  Ostukorv
  Autentiseerimine

  Kas teil pole veel kontot?

  Loo kasutaja
  Tootekategooriad
  Jälgi meid:

  DJI Mini 3 Pro

  659,00 

  Saadaval järeltellimisel

  Cookies
  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
  Nõustun