+372 5430 1080
E - R: 10:00 - 18:00
info@modelforce.eu
DJI Mini 3 Pro 659,00 
Osta Võidusõidudroon DJI Avata Fly Smart Combo Tallinnas
Droon DJI Avata Fly Smart Combo 919,00 
Brand: DJI

Droon DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

799,00 

Miniatuurne DJI Mini 3 Pro on täielikult uuendatud aerodünaamiline korpusega ning täiustatud pildistamissüsteemi ja lennuohutusvõimalustega. Võimas ja kompaktne droon, mis kaalub alla 249 g.

  Saadaval järeltellimisel

  Tootekood: CP.MA.00000492.01 Kategooriad: , Sildid: , ,
  Jaga:
  Купить Дрон DJI Mini 3 Pro в Эстонии

  DJI MINI 3 PRO

  Vöike droon suurteks ülesanneteks

  Купить Дрон DJI Mini 3 Pro в Эстонии


  DJI MINI 3 PRO

  Vöike droon suurteks ülesanneteks

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Vähem kui 249 g [1]

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Pikem aku kestvus [2]

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Takistuste avastamine 3 suunas

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Vertikaalne pildistamine

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Video 4K HDR-is

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  FocusTrack

  Imeline Mini

  Väga väike, kuid ülivõimas DJI Mini 3 Pro ühendab endas nii võimsust kui kompaktseid mõõtusid. Kaalu juures vähem kui 249 grammi, parendatud ohutusparameetritega, vastab see mitte ainult kõikidele seadusandluste nõuetele, vaid on ka oma seerias kõige ohutum [1]. Omades kaamerat maatriksiga 1/1.3 tolli ja muid edendatud omadusi, lükkab droon ümber kõik teie ettekujutused sellest, mida tähendab lennata Mini´l.

  Kompaktne ja tootlik

  Mini 3 Pro välisilmet on oluliselt uuendatud ja optimiseeritud, et piloot saaks igast lennust maksimaalse tootluse. Tänu suurtele propelleritele, korpuse aerodünaamilisele kaldele ja takistuste avastamise võimsale süsteemile õnnestus suurendada lennu aega ja tõsta ohutust.

  Kaasajastatud vedrustus pakub laiemat pöörlemisulatust. See tagab mugava filmimise madala nurga all ja tõelise vertikaalvõtte, avades sellega loomingule lõputud võimalused. Uue drooni väljatöötamisel mõeldi läbi uue konstruktsiooni iga detail, viimaks Mini varem tundmata kõrgustele.

  Pane asjad kokku ja teele

  Blogijatele ja muudele, pidevas liikuvuses, sageli reisivatele loomeisiksustele, muutub Mini 3 Pro kasutamine õhuvõtete jaoks paljude probleemide lahenduseks. Kuna enamikes riikides ei nõua vähem kui 249 g kaaluv droon selle registreerimist ametlike võimude juures.[1] Kokkupandav ja kompaktne konstruktsioon võimaldab samuti võtta seda kaasa matkale, randa või nädalavahetusele. Olge valmis innustuse või sobiliku juhuse tekkimisel filmima hingerabavaid kaadreid.

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Imeline aeg lennus

  Filmi ja ava endale veelgi rohkem sind ümbritsevas maailmas. Selles aitab sind uus suurendatud lennuajaga droon. Nüüdsest moodustab see maksimaalselt tervelt 34 minutit. Intellektuaalne lennupatarei DJI Mini 3 Pro on nüüdsest veelgi kergem, kuid piisavalt võimas, rahuldamaks kõiki sinu vajadusi õhuvõtetel.

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Kui kuulute nende inimeste hulka, kes soovivad igas lennus ületada võimaluste piire, on DJI ette näinud ka selle. Uuendage intellektuaalse lennupatarei püsivara Plus tasemeni ja suurendage lennuaega 47 minutini.[2]

  Kas see on filmitud Mini´l?!

  Imeline aeg lennus

  Filmi ja ava endale veelgi rohkem sind ümbritsevas maailmas. Selles aitab sind uus suurendatud lennuajaga droon. Nüüdsest moodustab see maksimaalselt tervelt 34 minutit. Intellektuaalne lennupatarei DJI Mini 3 Pro on nüüdsest veelgi kergem, kuid piisavalt võimas, rahuldamaks kõiki sinu vajadusi õhuvõtetel.

  See on tõepoolest Pro!

  DJI Mini 3 Pro töötab suurepäraselt kõige erinevamates valgustuse tingimustes, seega olete alati valmis loominguks. CMOS-maatriks mõõtudega 1/1,3 tolli sai kahekordse isikliku ISO-tähenduse ja toetab otsest video väljundit HDR´i.[3] Igat kujutist on täiendatud laiendatud dünaamilise ulatusega, näitamaks rohkem detaile nii valguses kui varjus.

  Nautige aerofotovõtete parimaid standarte tänu suurte pikslitega maatriksile 2,4 mkm ja diafragmale f/1,7. Teie kaadrid paistavad veelgi reaalsematena, isegi kui filmite halvas valgustuses.

  Õigesti tehtud aerofotovõte

  Suudate tõsta teie poolt tehtud meediakontendi uuele tasemele, kui kasutate lausa rabavaid videoid 4K HDR[3] režiimis ja fotosid lahendusega 48 Mp RAW vormingus. Isegi juhul, kui teid ja teie vaatajaid suurendatakse, rabab iga kujutise enneolematu selgus. Samuti võite aeglustada sündmuste käiku, samal ajal kui maailm liigub endiselt dünaamiliselt edasi. Selles aitavad teid muljetavaldavad aeglustatud videod vormingus 1080p/120fps.

  Värvid väljaspool piirangute piire

  Režiim D-CinelikeColor aitab operaatoril saada rohkem visuaalset infot. Tänu sellele lahendusele näete rikkalike värvivõimalusi ja saavutate suuremat paindlikkust toimetamisel.

  Meelerahu kvadrokopteri juhtimisel

  Erineval kõrgusel lendamise ajal tegutsege drooni intellektile lootes. DJI Mini 3 Pro sai takistuste aktiivse avastamise integreeritud süsteemi ja video ülekande stabiilse edendatud tehnoloogia.

  Takistuste avastamine kolmes suunas

  Uut droonit DJI Mini 3 Pro võib käesoleval hetkel julgelt nimetada Mini seerias kõige ohutumaks. Sellele on ette, taha ja alla paigaldatud kahekordsed videoandurid. Sellel on täiesti uut vormi korpus, mis lubab anduritel töötada laiemas kauguste ulatuses ja tõsta lennu ohtust.

  APAS 4.0 uuendatud süsteem

  Neljanda põlvkonna edendatud süsteemid abiks piloodile (APAS 4.0)[4] suudavad avastada drooni lennutsoonis olevaid objekte reaalaja režiimis. Täiendavalt soodustab seda, et DJI Mini 3 Pro möödub kergusega takistustest, seda isegi keerulistes lennuoludes.

  Stabiilne ja kindel töö mistahes kohas

  DJI Mini 3 Pro võib uhkustada video edastamise lipulaeva süsteemiga DJI O3 režiimis. Tagab otseülekande 1080p/30fps kuni 12 km kaugusel [5] Filmige linnavaateid või loodusmaastikke. Kõikjal tagatakse teile selge ja kindel otsesaade.

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Nautige sujuvat lendu ja vastuvõtlikku juhtimissüsteemi tänu uutele DJI RC-N1 või DJI RC kaugjuhtimispultidele. Mõlemad mudelid pakuvad video edastamiskiirust 18 Mbps signaali ülimadala viivitusega 120 ms.

  Jagage momentaalselt suurepäraseid kaadreid

  Saate filmida unikaalseid kaadreid ja jagada neid sõna otseses mõttes käigu pealt. DJI Mini 3 Pro pakub intellektuaalfunktsioonide laialdast spektrit, mistõttu saate lisada efektseid detaile ja ilmutada loomingulist lähenemist mistahes videomaterjalile.

  Tõeline vertikaalvõte

  Samuti võite proovida filmida portreerežiimis. Ühe puudutusega võib ümber lülituda albumirežiimist portreerežiimi. Kaamera stabilisaatori parendatud konstruktsioon lubab vedrustusel pöörata 90° võrra, mistõttu ei tule teil otsida kompromissi kujutise kvaliteedis. Tõeline vertikaalvõte annab teile detailiseeritud fotod, mis on hetkega valmis sotsiaalvõrkudes avaldamiseks.

  MasterShots

  MasterShots - see on tõeline leid algavale piloodile, kes tahab pildistada õhust. Teil piisab vaid valida võtteobjekt ning Mini 3 Pro täidab järjestikku mitu toimingut ja manöövrit, loomaks kvaliteedi poolest kinematograafilised videokaadrid. Just seetõttu meeldib funktsioon paljudele ja seejuures mitte ainult algajatele.

  FocusTrack[6]

  Kasutage FocusTrack režiimi, loomaks üllatavaid kaadreid dünaamilistest süžeedest. Selles režiimis võib kasutada igaks juhtumiks sobilikke funktsioone: ActiveTrack 4.0, Spotlight 2.0 и PointofInterest 3.0. Need on loomenatuuri jaoks kolm kõige võimsamat töövahendit.

  Hyperlapse

  Vaid mõni puudutus lubab teil kiirendada ajakulgu ja luua rabavaid videokaadreid hüperlaps või timelaps režiimis. Salvestage sõidukite liikumist või liikuvaid pilvi. Lisage oma videoklippidele dramatismi elemente.

  Digital Zoom

  Kasutage 4-kordset digisuumimist, lähenemaks oma võtete objektile. See lubab teil probleemideta salvestada stseene sellest, keda filmite, häirimata looma erilise vajaduseta.

  Panorama

  Kasutage "Panoraam" režiimi funktsioone - "Lainurkkaamera", "180 kraadi", "Vertikaalne võte" ja "Sfäärpanoraam" - laiade maastike pildistamiseks ja panoraamkaardite loomiseks.

  Lainurkkaamera

  Andmete kiire edastamine

  Teie Mini 3 Pro on alati valmis teiega jagama oma loomesaavutusi, kuna selle süsteem toetab kõrgkiirusel laadimist Wi-Fi lülituse abil kiirusega kuni 30 Mbps.

  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Avardage oma Mini võimalusi

  Kasutage DJI aksessuaare, mis on spetsiaalselt loodud Mini 3 Pro lennu- ja võttevõimalusteks.

  Avardage oma Mini võimalusi

  Kasutage DJI aksessuaare, mis on spetsiaalselt loodud Mini 3 Pro lennu- ja võttevõimalusteks.

  * Enne lendu uurige kohalikku seadusandlust ja reguleerivaid norme. Järgige rangelt nende nõudeid.

  ** Kontrollitud ümbritsevas keskkonnas mudeli DJI Mini 3 Pro tootmise etapil. Reaalne kogemus võib erineda sõltuvalt ümbritsevatest tingimustest, kasutusest ja püsivara versioonist.

  *** Kõik leheküljel olevad videod ja fotod on loodud ranges vastavuses kohaliku seadusandluse ja reeglitega.

  **** DJI Mini 3 Pro tuleb enne lendu aktiveerida rakenduses DJI Fly.

  1. Drooni standardne kaal (sealhulgas intellektuaalne lennupatarei DJI Mini 3 Pro, microSD propellerid ja kaart). Reaalse toote kaal võib erineda sõltuvalt kasutavate materjalide erinevusest ja sõltuvalt välisfaktoritest. Mõnedes riikides ja regioonides drooni registreerimist ei nõuta. Enne kasutamist uurigekohalikku seadusandlust ja reegleid.

  2. Tähendus saadud alalisel kiirusel 21,6 km/h tuulevaiksetes tingimustes. Intellektuaalse lennupatarei kasutusel võib DJI Mini 3 Pro droon lennata kuni 34 minutit. Akuga Intelligent Flight Battery Plus (müüakse eraldi vaid mõnedes riikides) suureneb lennuaeg kuni 47 minutini, kuid drooni kaal suureneb sel juhul enam kui 249 g võrra.

  3. Video HDR ei toeta salvestust sagedusega enam kui 30 kaadrit sekundis.

  4. APAS 4.0 ei ole saadaval video salvestamiseks vormingutes: 4K/48fps, 4K/50fps, 4K/60fps, 2.7K/48fps, 2.7K/50fps, 2.7K/60fps ja 1080p/120fps.

  5. Kooskõlas FCC nõuetega takistusteta avatud ruumis.

  6. FocusTrack Režiim ei ole saadaval video salvestamiseks vormingutes: 4K/48fps, 4K/50fps, 4K/60fps, 2.7K/48fps, 2.7K/50fps, 2.7K/60fps, 1080p/48fps, 1080p/50fps, 1080p/60fps ja 1080p/120fps.

  ЛЕТАТЕЛЬНЫЙ АППАРАТ

  Взлетная масса <249 г
  * Стандартная масса дрона (с аккумулятором Intelligent Flight Battery, пропеллерами и картой microSD). Реальная масса продукта может отличаться в зависимости от материалов и других внешних факторов. Регистрация не требуется в некоторых странах и регионах. Перед использованием ознакомьтесь с местными законами. Данные характеристики были получены в результате тестирования с использованием последнего программного обеспечения (ПО). Обновления ПО улучшают работу устройства, поэтому пользователям рекомендуется регулярно обновлять прошивку.
  Размеры (Д×Ш×В) В сложенном состоянии (без пропеллеров):
  Длина: 145 мм, ширина: 90 мм, высота: 62 мм

  В раскрытом состоянии:
  Длина: 171 мм, ширина: 245 мм, высота: 62 мм

  В раскрытом состоянии (с пропеллерами):
  Длина: 251 мм, ширина: 362 мм, высота: 70 мм
  Размер по диагонали 247 мм
  Макс. скорость набора высоты 5 м/с (режим S)
  3 м/с (режим N)
  2 м/с (режим C)
  Макс. скорость снижения 5 м/с (режим S)
  3 м/с (режим N)
  1,5 м/с (режим C)
  Макс. скорость (на уровне моря в штиль) 16 м/с (режим S)
  10 м/с (режим N)
  6 м/с (режим C)
  * Макс. скорость полета зависит от изменяющихся местных правил. Соблюдайте местные законы и правила во время полета.
  Макс. высота полета над уровнем моря C аккумулятором Intelligent Flight Battery: 4000 м
  С аккумулятором Intelligent Flight Battery Plus: 3000 м
  * Увеличение массы дрона может сказаться на силовой установке дрона. При использовании аккумулятора Intelligent Flight Battery Plus не помещайте на дрон дополнительные полезные нагрузки, такие как защита для пропеллеров или аксессуары от других производителей, чтобы избежать проблем с силовой установкой.
  Макс. время полета (вперед) 34 мин. (с аккумулятором Intelligent Flight Battery и при полете со скоростью 21,6 км/ч в условиях отсутствия ветра)
  47 мин. (с аккумулятором Intelligent Flight Battery Plus и при полете со скоростью 21,6 км/ч в условиях отсутствия ветра)
  Макс. время зависания 30 мин. (с аккумулятором Intelligent Flight Battery в условиях отсутствия ветра)
  40 мин. (с аккумулятором Intelligent Flight Battery Plus в условиях отсутствия ветра)
  Макс. расстояние полета 18 км (с аккумулятором Intelligent Flight Battery при полете со скоростью 43,2 км/ч в условиях отсутствия ветра)
  25 км (с аккумулятором Intelligent Flight Battery Plus при полете со скоростью 43,2 км/ч в условиях отсутствия ветра)
  Макс. допустимая скорость ветра 8,5–10,5 м/ч (уровень 5)
  Макс. угол наклона Спереди: 40°, сзади 35° (режим S)
  25° (режим N)
  25° (режим C)
  Макс. угловая скорость (по умолчанию)* 130°/с (режим S)
  * Можно отрегулировать в диапазоне от 20°/с до 250°/с в приложении

  75°/с (режим N)
  * Можно отрегулировать в диапазоне от 20°/с до 120°/с в приложении

  30°/с (режим C)
  * Можно отрегулировать в диапазоне от 20°/с до 60°/с в приложении
  Диапазон рабочих температур От 0° до 40°C
  Глобальная навигационная спутниковая система (GNSS) GPS + Галилео + BeiDou
  Диапазон рабочих частот 2,400-2,4835 ГГц
  Согласно местным законам, частоту 5,8 ГГц запрещено использовать в некоторых странах, например, в России, Японии, Израиле, Украине и Казахстане. Для полетов в этих странах используйте частоту 2,4 ГГц. Всегда проверяйте местные законы перед полетом. Они могут меняться со временем.
  Мощность передатчика (ЭИИМ) 2,4 ГГц: <26 дБм (FCC), <20 дБм (CE/SRRC/MIC)
  Точность позиционирования В вертикальной плоскости:
  ±0,1 м (визуальное позиционирование)
  ±0,5 м (спутниковое позиционирование)

  В горизонтальной плоскости:
  ±0,3 м (визуальное позиционирование)
  ±1,0 м (высокоточная система позиционирования)

  СИСТЕМА СЕНСОРОВ

  Спереди Диапазон точного измерения: 0,39-25 м
  Скорость обнаружения препятствий:
  Скорость полета <10 м/сек
  Угол обзора: 106° (в горизонтальной плоскости),
  90° (в вертикальной плоскости)
  Сзади Диапазон точного измерения: 0,36-23,4 м
  Скорость обнаружения препятствий:
  Скорость полета <10 м/сек
  Угол обзора: 58° (в горизонтальной плоскости),
  73° (в вертикальной плоскости)
  Снизу Диапазон измерения ToF:
  0,1–8 м
  Диапазон точного позиционирования: 0,5–12 м
  Диапазон позиционирования видеодатчиков: 0,5–30 м
  Дополнительная нижняя подсветка Нет
  Условия функционирования Неотражающие различимые поверхности
  с четкой текстурой и диффузным отражением >20%
  (например, цементное покрытие)
  Достаточное освещение
  (>15 лк, нормальное освещение люминесцентной лампой)

  СТАБИЛИЗАТОР

  Механический диапазон углов вращения Наклон: -135°...80°
  Крен: -135°...45°
  Поворот: -30°...30°
  Рабочий диапазон углов вращения Наклон: −90°...60°
  Стабилизация 3-осевая механическая (наклон, крен, поворот)
  Макс. управляемая скорость (наклон) 100°/с
  Диапазон угловых вибраций ±0,01°

  КАРТЫ ПАМЯТИ

  Поддерживаемые карты памяти UHS-I Speed Class 3 или более поздняя версия. Ниже представлен список рекомендуемых карт памяти.
  Совместимые карты памяти microSD SanDisk Extreme 64 Гбайт V30 A1 microSDXC
  SanDisk Extreme 128 Гбайт V30 A2 microSDXC
  SanDisk Extreme 256 Гбайт V30 A2 microSDXC
  SanDisk Extreme 512 Гбайт V30 A2 microSDXC
  SanDisk Extreme Pro 64 Гбайт V30 A2 microSDXC
  SanDisk Extreme Pro 256 Гбайт V30 A2 microSDXC
  SanDisk Extreme Pro 400 Гбайт V30 A2 microSDXC
  SanDisk High Endurance 64 Гбайт V30 microSDXC
  SanDisk High Endurance 256 Гбайт V30 microSDXC
  SanDisk Max Endurance 32 Гбайт V30 microSDHC
  SanDisk Max Endurance 128 Гбайт V30 microSDXC
  SanDisk Max Endurance 256 Гбайт V30 microSDXC
  Kingston Canvas Go! Plus 64 Гбайт V30 A2 microSDXC
  Kingston Canvas Go! Plus 256 Гбайт V30 A2 microSDXC
  Lexar High Endurance 64 Гбайт V30 microSDXC
  Lexar High Endurance 128 Гбайт V30 microSDXC
  Lexar 667x 64 Гбайт V30 A1 microSDXC
  Lexar 633x 256 Гбайт V30 A1 microSDXC
  Lexar 1066x 64 Гбайт V30 A2 microSDXC
  Lexar 1066x 128 Гбайт V30 A2 microSDXC
  Lexar 1066x 256 Гбайт V30 A2 microSDXC
  Samsung Pro Plus 128 Гбайт V30 A2 microSDXC
  Samsung EVO Plus 512 Гбайт microSDXC

  ПУЛЬТ УПРАВЛЕНИЯ DJI RC-N1

  Мощность передатчика
  (ЭИИМ)
  2,400-2,4835 ГГц:
  <26 дБм (FCC),
  <20 дБм (CE/SRRC/MIC)
  Макс. размер
  совместимого
  мобильного устройства
  Длина: 180 мм, ширина: 86 мм, высота: 10 мм
  Поддерживаемые типы
  разъемов
  Lightning, Micro USB (Type-B), USB-C
  Система передачи
  видео O3 Pro
  Макс. время
  работы аккумулятора
  Без зарядки мобильного устройства: 6 ч.
  При зарядке мобильного устройства — 4 часа
  Диапазон
  рабочих температур
  От −10 до +40°C

  BLUETOOTH

  Протокол Bluetooth 4.2
  Мощность передатчика (ЭИИМ) 2,400-2,4835 ГГц: <10 дБм

  КАМЕРА

  Матрица CMOS 1/1,3 дюйма
  Число эффективных пикселей: 48 Мп
  Объектив Угол обзора: 82,1°
  Эквивалент формата 24 мм
  Диафрагма: f/1,7
  Фокус: от 1 м до ∞
  Диапазон ISO Видео:
  100-6400 (авто)
  100-6400 (ручная настройка)

  Фото:
  100-6400 (авто)
  100-6400 (ручная настройка)
  Скорость затвора Скорость электронного затвора: 2–1/8000 с
  Макс. размер изображения 4:3:
  8064×6048 (48 Мп)
  4032×3024 (12 Мп)

  16:9: 4032×2268 (12 Мп)
  Режимы статической фотосъемки Покадровая

  Интервальная:
  JPEG: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 с
  JPEG + RAW: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 с

  Автоматический брекетинг экспозиции (AEB):
  3/5/7 ступеней экспозиции с шагом 2/3 EV

  Панорама:
  вы можете выбрать сферическую панораму, 180°,
  широкоугольный или вертикальный формат.
  Фотоформат JPEG/DNG (RAW)
  Разрешение видео 4K: 3840×2160 при 24/25/30/48/50/60 кадрах/с
  2,7K: 2720×1530 при 24/25/30/48/50/60 кадрах/с
  FHD: 1920×1080 при 24/25/30/48/50/60 кадрах/с
  Замедленная съемка: 1920×1080 при 120 кадрах/с
  Видеоформат MP4/MOV (H.264/H.265)
  Макс. битрейт видео 150 Мбит/с
  Диапазон увеличения 4K: 2x
  2,7K: 3x
  FHD: 4x
  Режимы быстрой съемки Дрони, Круг, Спираль, Ракета, Бумеранг и Астероид
  Цветовые профили Обычный
  D-Cinelike
  Поддерживаемые файловые системы FAT32 (≤32 Гбайт)
  exFAT (>32 Гбайт)
  Система передачи видео DJI O3
  Качество трансляции 1080p/30 кадров/с
  Диапазон рабочих частот 2,400-2,4835 ГГц
  Согласно местным законам, частоту 5,8 ГГц запрещено использовать в некоторых странах, например, в России, Японии, Израиле, Украине и Казахстане. Для полетов в этих странах используйте частоту 2,4 ГГц. Всегда проверяйте местные законы перед полетом. Они могут меняться со временем.
  Пропускная способность связи 1,4 МГц ⁄ 3 МГц ⁄ 10 МГц ⁄ 20 МГц ⁄ 40 МГц
  Задержка сигнала (зависит от условий на месте и мобильного устройства) Дрон + пульт управления: Около 120 м/с
  Макс. битрейт видео Дрон + пульт управления: 18 Мбит/с
  Макс. битрейт загрузки DJI O3:
  Пульт управления DJI RC-N1 5,5 Мбайт/с
  DJI RC: 5,5 Мбайт/с

  Wi-Fi 5:
  Макс. 30 Мбайт/с
  * Измерено в лабораторных условиях с небольшими помехами в странах/регионах, поддерживающих как 2,4 ГГц, так и 5,8 ГГц. Отснятый материал сохранялся на встроенном твердотельном накопителе SSD или во внутренней памяти. Скорость загрузки может отличаться в зависимости от фактических условий.
  Диапазоны передачи сигнала (FCC) Сильные помехи (городская среда): Около 1-3 км
  Средние помехи (пригородные районы): Около 6 км
  Низкие помехи (пригородные/прибрежные районы): Около 12 км
  * Измерения получены в открытой среде без помех при выполнении стандарта FCC. Информация предоставлена в справочных целях и не дает никаких гарантий относительно фактического расстояния полета.

  * Максимальное расстояние односторонней связи DJI Mini 3 Pro в странах/регионах с разными стандартами:
  FCC:
  США, Австралия, Канада, Гонконг, Тайвань, Чили, Колумбия, Пуэрто-Рико и другие регионы.
  Макс. дальность передачи сигнала 12 км
  SRRC:
  Континентальный Китай.
  Макс. дальность передачи сигнала: 6 км
  CE:
  Великобритания, Россия, Франция, Германия, Португалия, Испания, Швейцария, Макао, Новая Зеландия, ОАЭ и другие регионы.
  Макс. дальность передачи сигнала 6 км
  MIC:
  Япония.
  Макс. дальность передачи сигнала: 6 км
  Антенны 2T4R с 4 антеннами
  Передача аудиосигнала Нет

  ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНАЯ ПОЛЕТНАЯ БАТАРЕЯ PLUS

  Емкость 2453 мА·ч
  Масса 80,5 г
  Напряжение 7,38 В
  Предел напряжения зарядки 8,5 В
  Тип аккумулятора Литий-полимерный 2S
  Энергетика 18,1 Вт/ч
  Макс. мощность зарядки 37 Вт
  Время зарядки 64 мин. (при использовании зарядного устройства 30 Вт)
  Диапазон температур зарядки От +5° до +40°C
  Рекомендуемое зарядное устройство Зарядное устройство DJI 30W USB-C
  или другое зарядное устройство,
  поддерживающее протокол передачи питания USB
  Емкость 3850 мАч
  Напряжение 7,38 В
  Предел напряжения зарядки 8,5 В
  Тип аккумулятора Литий-полимерный 2S
  Энергетика 28,4 Вт/ч
  Макс. мощность зарядки 58 Вт
  Время зарядки 101 мин. (при использовании зарядного устройства 30 Вт)
  Диапазон температур зарядки От +5° до +40°C
  Рекомендуемое зарядное устройство Зарядное устройство DJI 30W USB-C
  или устройство,
  поддерживающее протокол передачи питания USB

  DJI RC

  Модель RM330
  Система передачи видео DJI O3
  Мощность передатчика (ЭИИМ) 2,400–2,4835 ГГц:
  2,400-2,4835 ГГц:
  < 26 дБм (FCC),
  <20 дБм (CE/SRRC/MIC)
  Объем памяти Емкость памяти DJI RC можно увеличить, используя карту microSD.
  Пользователи могут сохранять изображения и видео на карте памяти
  и экспортировать их на компьютер или другие устройства.
  Порт видеовыхода Нет
  Макс. время работы аккумулятора Приблизительно 4 часа
  Диапазон рабочих температур От −10 до +40°C
  Совместимые карты памяти microSD SanDisk Ultra A1 U1 16 Гбайт
  SanDisk Extreme U3 16 Гбайт
  SanDisk Ultra A1 U1 32 Гбайт
  SanDisk Extreme A1 U3 32 Гбайт
  Kingston A2 V30 U3 64 Гбайт
  SanDisk Extreme A2 V30 U3 64 Гбайт
  SanDisk Extreme Pro A2 V30 U3 64 Гбайт
  SanDisk High Endurance V30 U3 64 Гбайт
  Kingston A2 V30 U3 128 Гбайт
  SanDisk Extreme A2 V30 U3 128 Гбайт
  SanDisk Ultra A1 U1 200 Гбайт
  Kingston A2 V30 U3 256 Гбайт
  SanDisk Extreme A2 V30 U3 256 Гбайт
  SanDisk Extreme PRO A2 V30 U3 256 Гбайт
  SanDisk Extreme A2 V30 U3 512 Гбайт

  WI-FI

  Протокол 802.11 a⁄b⁄g⁄n
  Мощность
  передатчика
  (ЭИИМ)
  2,400-2,4835 ГГц: <23 дБм (FCC), <20 дБм (CE/SRRC/MIC)
  5,150-5,250 ГГц: <23 дБм (FCC/CE/SRRC/MIC)

  ЗАРЯДНЫЙ КОНЦЕНТРАТОР

  Совместимое зарядное устройство DJI Зарядное устройство DJI 30W USB-C
  или другое устройство,
  поддерживающее протокол передачи питания USB
  Совместимые аккумуляторы DJI Аккумулятор Intelligent Flight Battery DJI Mini 3 Pro,
  аккумулятор Intelligent Battery Plus DJI Mini 3 Pro
  Вход 5 В, 3 А
  9 В, 3 А
  12 В, 3 А
  Выход (USB) Макс. напряжение: 5 В, макс. ток: 2 А
  Тип зарядки Три аккумулятора заряжаются последовательно

  ПРИЛОЖЕНИЕ

  Приложение для мобильного устройства DJI Fly
  Системные требования iOS 11.0 и более поздние версии
  Android 6.0 и более поздние версии
  Все приведенные характеристики получены в лабораторных условиях и могут использоваться только в качестве справочных данных.
  Osta Droon DJI Mini 3 Pro Eestis

  Droon DJI Mini 3 Pro × 1

  Osta DJI RC kaugjuhtimispult Eestis

  DJI RC kaugjuhtimispult × 1

  Osta DJI Mini 3 Pro drooni Aku Tallinnas

  DJI Mini 3 Pro nutikas lennuaku × 1

  Osta DJI Mini 3 Pro drooni Propellerid Eestis

  DJI Mini 3 Pro Asenduspropellerid (paar) × 1

  Osta DJI Mini 3 Pro drooni Gimbali Kaitse Eestis

  DJI Mini 3 Pro Gimbali kaitse × 1

  Osta DJI Mini 3 Pro drooni Type-C Type-C PD-kaabel Eestis

  Type-C Type-C PD-kaabel × 1

  Osta Kruvikeraja DJI Mini 3 Pro Droonile Eestis

  Kruvikeeraja × 1

  Osta Kruvide komplekt DJI Mini 3 Pro Droonile Eestis

  Kruvide komplekt × 6

  Ostukorv
  Autentiseerimine

  Kas teil pole veel kontot?

  Loo kasutaja
  Tootekategooriad
  Jälgi meid:
  Osta Droon DJI Mini 3 Pro (DJI RC) Tallinnas

  Droon DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

  799,00 

  Saadaval järeltellimisel

  Cookies
  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
  Nõustun