+372 5430 1080
E - R: 10:00 - 18:00
info@modelforce.eu
Brand: DJI

Droon DJI Mini 2 Fly More Combo

599,00 

Laiendatud komplekt DJI Mini 2 Fly More Combo.

Kompaktne kokkupandav droon DJI Mavic Mini 2 4K kaamera ja 3-teljelise mehaanilise stabiliseerimisega. Mudeli peamised eelised: maksimaalne lennuaeg 31 minutit, maksimaalne videoedastuskaugus 720p – 10 km, mitmesugused lisa tarvikud loominguliseks pildistamiseks õhust, intelligentsed funktsioonid, sealhulgas kiire automaatne fototöötlus.

  Laost otsas

  Tootekood: CP.MA.00000307.01 Kategooria: Sildid: , ,
  Jaga:
  Купить Дрон DJI Mini 2 в Эстонии

  DJI Mini 2

  Jäädvusta lennu iga hetke!

  DJI Mini 2 on ideaalne droon algajatele. Võimas, produktiivne, suurepärase kaameraga varustatud kompaktne droon annab teile oma sisu ja kvaliteedi poolest palju luksuslikke videosid. Ja selleks on vaja vaid mõned puudutused ja häid ideid pildistamiseks.

  Osta Droon DJI Mini 2 Eestis

  Ultrakerge ja kokkupandav

  Osta Droon DJI Mini 2 Eestis

  Lennuaeg 31 min

  Osta Droon DJI Mini 2 Eestis

  10 km videoedastus

  Osta Droon DJI Mini 2 Eestis

  Tuulekindlus

  Osta Droon DJI Mini 2 Eestis

  Video 4K formaadis

  Osta Droon DJI Mini 2 Eestis

  Intelligentsed režiimid

  Купить Дрон DJI Mini 2 в Эстонии

  Lihtsust ja vabadust kõiges

  Kui palju kaalub Mini 2? Droon DJI Mini 2 kaalub 249g mis tähendab, et umbes sama palju kui õun – mahub peopessa! Kompaktne ja mugav Mini 2 on teie ideaalne reisikaaslane, muutes teie mälestuste jäädvustamise maagiliseks![1]

  Osta Droon DJI Mini 2 Eestis

  Suur võimsus

  Kompaktse suuruse ja kõrge jõudluse kombinatsioon võib teid üllatada. Uus Mini 2 on võimeline täislaadimisel veetma õhus kuni 31 minutit, mis on seda tüüpi drooni jaoks uskumatult palju. [2] Selle aja jooksul on teil aega luua oma täiuslik video- või fotoseeria. Samal ajal ei karda droon isegi 5 tugevus astmega tuult taseme ja võib tõusta kuni 4 km kõrgusele. Nii saate lennata peaaegu kõikjal.

  Osta Droon DJI Mini 2 Eestis

  OcuSync 2.0 süsteem

  Mini 2 sai endale teise põlvkonna videoedastussüsteemi OcuSync. See on end tõestanud DJI droonide uutel mudelitel ja võimaldanud paljudel pilootidel ületada piirangud, mis olid vanemate mudelite kaameratel. Pidage kohut ise. Nüüd on Mini 2 võimeline toetama video edastamist kõrge eraldusvõimega kuni 10 km kaugusel. Samal ajal tagab kvaliteetse ja selge andmeedastuse ka täiustatud häiretevastane tehnoloogia. [3]

  Osta Droon DJI Mini 2 Eestis

  Looge muljetavaldavaid kaadreid ja elavdage oma seikluste parimaid hetki.

  Muljetavaldav pildikvaliteet

  Droon on varustatud 12-megapikslise kaamera ja 3-teljelise stabiliseerimisega vedrustusega. See on suurepärane vahend kvaliteetse visuaalse sisu loomiseks. Stabiliseeritud video pildistamine 4K-s kiirusega 30 kaadrit sekundis pole kunagi olnud nii lihtne ja mugav. Ühe nupuvajutusega sukeldute täielikult kaunitesse mälestustesse.

  4x suumimisvõimalus

  4-kordne suum aitab teil teha ainulaadse pildi ilma kauge ja/või ohtliku objekti lähedale jõudmata. Saate hõlpsasti muuta kaugust, tulevase kaadri kompositsiooni, ilma et see ohustaks teie elu ja tervist.

  QuickShots kiiruseks

  Funktsioon QuickShots aitab teil hõlpsalt ja lühikese aja jooksul omandada aerofotograafia paljusid tarkusi. Vaid mõne puudutusega salvestab teie DJI Mini 2 automaatselt video või jäädvustab soovitud kaadri kõrgel tasemel. Teie teenistuses on ka spetsiaalsed pildistamisrežiimid: Dronie, Helix, Rocket, Circle, Boomerang.

  Kaks panoraamrežiimi

  Kas sulle meeldivad hämmastavad maastikud? Kas soovite oma sõpradele muljet avaldada ainulaadsete vaadetega? Kasutage 180° lainurkpanoraami või sfäärilise panoraami režiimi. Valige lihtsalt soovitud funktsioon, käivitage oma DJI Mini 2 taevasse ja see teeb kõike muud ise.

  Kõrge kvaliteediga foto

  Nüüd ei pea te kulutama palju aega, et valmistuda ainult kvaliteetsete fotode avaldamiseks. DJI Fly rakendusel on intelligentne sisseehitatud fotode optimeerimine. Rakendus suurendab pärast foto allalaadimist automaatselt pildikvaliteeti, mille tulemuseks on eredad värvid ja detailid. Lihtsustage oma loovust pilvede vahel ja jagage hämmastavaid kaadreid kiiresti.

  Lihtsustatud lend lummava sisu jaoks

  DJI Mini 2 optimeerib hoolikalt kasutajakogemust ja intelligentseid funktsioone. Tänu nutikale koju naasmisele, automaatsele õhkutõusmisele ja täpsele hõljumisele on töö sujuvam ja turvalisem kui kunagi varem. Kui mänguväljak on taevas, on võimalused lõputud.[4]

  Fly Spots

  Kas pole kindel, kuhu lennutada? Stardi välja mõtlemine ei pea enam peavalu tegema. Planeerige oma teekond DJI Fly rakendusega ette ja võite kohata isegi mõnda teist aerofotograafia harrastajat.[5]

  Osta Droon DJI Mini 2 Eestis

  QuickTransfer

  Nüüd on see veelgi lihtsam.

  Kiire ülekanne

  Kui Mini on teie nutitelefoni lähedal, avaneb DJI Fly rakendus automaatselt ning sünkroonige valitud fotod ja videod aadressil 20 MB/s. (Need andmed saavutatud 5,8 GHz sagedusalas. QuickTransfer-funktsiooni kasutamisel 2,4 GHz sagedusel maksimaalne allalaadimiskiirus on 6 MB/s.)

  Ettevalmistus kaadrilõike töötlemiseks

  Uus funktsioon aitab teil redigeerimiseks ja üleslaadimiseks hõlpsasti ettevalmistada kaadrilõike. Nüüd ei pea te muretsema parimate kaadrite ja ebapiisava vaba salvestusruumi pärast.

  Mustite ja mallide rikkalik valik

  Intuitiivne DJI Fly rakenduse redaktor sisaldab suurt hulka loovuse malle. Saate lennata, filmida õhust, redigeerida ja jagada kaadreid peaaegu liikvel olles.

  Osta Droon DJI Mini 2 Eestis

  Lai valik tarvikuid

  Parimad võimalused igaks juhuks

  Ohutus ja mugavus

  Saate osta tarvikute komplekti, mis aitab tagada drooni juhtimise ohutuse isegi siseruumides, kiirendada drooni ja muude seadmete akude laadimist, mugavalt transportida seadmeid ja sukelduda täielikult loovusse.

  Osta Droon DJI Mini 2 Eestis

  360° propelleri kaitse

  Paigaldage oma Mini 2-le propelleri kaitse ja parandage piloteerimise ohutust. Kaitse aitab drooni juhtida isegi siseruumides või takistustega ruumides. [7]

  Osta Droon DJI Mini 2 Eestis

  Kahe kanaliga laadimisjaam

  Selle väga praktilise lisaseadme abil saate järjestikku laadida kuni 3 akut. Jaama saab kasutada ka mobiilse toiteallikana kaugjuhtimisseadme, nutitelefoni ja muude seadmete laadimiseks. [8]

  Osta Droon DJI Mini 2 Eestis

  Kompaktne kott DJI Mini Bag +

  Selles väga mugavas kotis saate hoida Mavic Mini, Mini 2 ja lisavarustust. Kott on saadaval erinevates värvides. [9]

  Osta Droon DJI Mini 2 Eestis

  Laadimisalus

  See originaalne stiilne aksessuaar iseenesest köidab tähelepanu. Kuid see täidab ka väga praktilist funktsiooni: see laeb ja hoiustab Mini 2. [10]

  Osta Droon DJI Mini 2 Eestis

  DIY isetegemise komplekt

  Loominguline komplekt sisaldab kleebiseid ja käepidemeid mida saate ise kokku panna, et muuta Mini 2 korpus originaalsemaks.[11]

  Osta Droon DJI Mini 2 Eestis

  Adapter klambriga

  See lisavarustus aitab teil oma Mini 2 isikupärastada ja sellele huvitavaid ühilduvaid tarvikuid installida.[12]

  1. Drooni stardikaal sisaldab aku, propellerite ja microSD-kaardi kaalu. Enne drooni kasutamist uurige kõiki kohaldatavaid reegleid ja seadusi, et neid mitte rikkuda ja mitte ohustada teisi inimesi.
  2. Parameetrid saadi konstantsel kiirusel 14 km / h tuulevaikse ilmaga.
  3. Takistuste ja häirete puudumisel, samuti FCC nõuete raames. Maksimaalse lennuulatuse näitajad peegeldavad raadiosignaali stabiilsuse ja tugevuse astet. See kehtib ainult maksimaalse ühesuunalise lennuulatuse kohta, arvestamata koju naasmist. Järgige alati kohalikke reegleid ja eeskirju. Juhtige drooni vaateväljas, kui ei ole teisiti keelatud.
  4. Visuaalne positsioneerimine eeldab, et pinnal puudub peegelduvus, selge reljeef ja et see oleks normaalse valguse tingimustes. Funktsionaalsus on saadaval kõrgustel 0,5 kuni 30 meetrit. Vertikaalse ja horisontaalse positsioneerimise täpsus jääb vahemikku ±0,1 m.
  5. Praegu on Fly Spots (lennumarsruudid) saadaval ainult Hiinas.
  6. Kui kasutate funktsiooni QuickTransfer sagedusalas 2,4 GHz, on maksimaalne allalaadimiskiirus 6 MB/s.
  7. 360° propellerikaitse (360° Propeller Guard) müüakse eraldi. Teistel juhtumisel vältige ohutuse suurendamiseks drooni kokkupuudet oma keha ja teiste inimestega, kui UAV on sisse lülitatud.
  8. Kahe kanaliga laadimisjaama müüakse eraldi.
  9. DJI Mini Bag+ Kott müüakse eraldi.
  10. Laadimisalus müüakse eraldi.
  11. Komplekt DIY Creative Kit müüakse eraldi.
  12. Snap Adapter müüakse eraldi. Tarvikud ei tohi kaaluda üle 30 grammi. Enne lendamist veenduge, et Snap-adapter ja ühendatud seadmed on kindlalt kinnitatud.

  DROON

  Startimise kaal [1] <249 g
  Mõõdud Kokkuklapitud: 138 x 81 x 58 mm (P x L x K) Lahtiklapid: 159 x 203 x 56 mm (P x L x K)
  Lahtiklapitud (propelleritega): 245 x 289 x 56 mm (P x L x K)
  Diagonaalpikkus 213 mm
  Maks. stardikiirus S-režiimis: 5 m/s
  N-režiimis: 3 m/s
  C-režiimis: 2 m/s
  Maks. languskiirus S-režiimis: 3,5 m/s
  N-režiimis: 3 m/s
  C-režiimis: 1,5 m/s
  Maks. lennukiirus (merepinnst kõrgemal, ilma tuuleta) S-režiimis: 16 m/s
  N-režiimis: 10 m/s
  C-režiimis: 6 m/s
  Maks. leviulatus (merepinnast kõrgemal) 4000 m
  (2000 m paigaldatud propelleri kaitsega)
  Maks. lennuaeg 31 мин. (lennukiirusega 4,7 m/s ja ilma tuuleta)
  Maks. tuule vastupidavus 8,5-10,5 m/s
  Maks. kaldumiskalle S-režiimis: 40°
  N-režiimis: 25°*
  C-režiimis: 25°*
  *Tugeva tuulega kuni 40°
  Maks. nurkkiirus (vaikimisi)* S-režiimis: 130°/sek
  N-režiimis: 60°/sek
  C-režiimis: 30°/sek
  * saab DJI Fly rakenduses reguleerida kuni 250°/sek
  Töötamistemperatuur 0° kuni 40°C
  Töösagedusvahemik [2] 2.400-2.4835 GHz
  Saatja võimsus (EIRP) 2,400–2,4835 GHz:
  FCC ≤ 26 dBm
  CE ≤ 20 dBm
  SRRC ≤ 20 dBm
  MIC ≤ 20 dBm
  Globaalne positsioneerimissatelliitsüsteem (GNSS) GPS + GLONASS + GALILEO
  Hõljumise täpsusvahemik Vertikaalne: ±0,1 m (koos nägemissensoritega positsioneerimisel); ±0,5 m (koos GNSS-ga)
  Horisontaalne: ±0,3 m (koos nägemissensoritega positsioneerimisel); ±1,5 m (koos GNSS-ga)

  GIMBAL

  Mehaanilised vahemikud Tilt: -110° kuni 35°
  Roll: -35° kuni 35°
  Pan: -20° kuni 20°
  Kontrollitav vahemik Tilt: -90° kuni 0° (vaikimisi)
  -90° kuni +20° (laiendatud)
  Stabiliseerimine 3-teljeline (tilt, roll, pan)
  Maks. kiiruse juhtimine (Tilt) 100°/s
  Nurkvibratsiooni ulatus ±0,01°

  SENSORISÜSTEEM

  Alumised sensorid Hõljumisulatus: 0,5-10 m
  Töötamis keskkond Eristatavad pinnad ilma peegelduseta
  Hajus peegeldav pind hajutatud peegelduvusega (>20%, nt tsementkate)
  Selge mustriga ja piisava valgustusega pind (lux > 15, luminofoorlambi normaalne valgustuse tase ruumis)

  INTELLIKTNE LENNUAKU

  Aku mahutavus 2250 mAh
  Pinge 7,7 V
  Piirpinge laadimisel 8,8 V
  Aku tüüp LiPo 2S
  Energia 17,32 Wh
  Kaal 86,2 g
  Temperatuurivahemik laadimisel 5° kuni 40°C
  Maks. laadimisvõimsus 29 W

  SD-KAARDID

  Toetatud SD-kaardid UHS-I kiirusklass 3 või kõrgem. Soovitatavate microSD-kaartide loend on allpool.
  Soovitatavad microSD-kaardid 16 GB: SanDisk Extreme
  32 GB: Samsung Pro Endurance, Samsung Evo Plus, SanDisk Industrial, SanDisk Extreme V30 A1, SanDisk Extreme V30 A2, SanDisk Extreme Pro V30 A1, SanDisk Extreme Pro V30 A2, Lexar 633x, Lexar 667x
  64 GB: Samsung Pro Endurance, Samsung Evo Plus, SanDisk Extreme V30 A1, SanDisk Extreme V30 A2, Lexar 633x, Lexar 667x, Lexar 1000x, Lexar High Endurance, Toshiba EXCERIA M303 V30 A1, Netac Pro V30 A1
  128 GB: Samsung Pro Plus, Samsung Evo Plus, SanDisk Extreme V30 A1, SanDisk Extreme V30 A2, SanDisk Extreme Plus V30 A1, SanDisk Extreme Plus V30 A2, Lexar 633x, Lexar 667x, Lexar 1000x, Lexar High Endurance, Toshiba EXCERIA M303 V30 A1, Netac Pro V30 A1
  256 GB: SanDisk Extreme V30 A1, SanDisk Extreme V30 A2

  KAAMERA

  Sensor 1/2.3" CMOS
  Efektiivsed pikslid: 12 MP
  Lääts Vaatenurk: 83°
  35 mm, EGF: 24 mm
  Ava: f/2.8
  Fokuseerimine: 1 m kuni ∞
  ISO Video:
  100-3200 (Auto)
  100-3200 (Käsitsi)

  Foto:
  100-3200 (Auto)
  100-3200 (Käsitsi)
  Katiku kiirus Elektrooniline katik : 4-1/8000 s
  Maks. pildisuurus 4:3: 4000 x 3000
  16:9: 4000 x 2250
  Fotorežiimid Üksikvõte
  Ajastatud:
  JPEG: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s
  JPEG+RAW: 5/7/10/15/20/30/60 s
  Automaatne särikahvel (AEB): 3 kahvlit särikompensatsiooniga 2/3
  Panoraam: sfääriline, 180° ja lai
  Video resolutsioon 4K: 3840×2160 24/25/30p
  2.7K: 2720×1530 24/25/30/48/50/60fps
  FHD: 1920×1080, 24/25/30/48/50/60fps
  Maks. video bitikiirus 100 Mb/s
  Suumivahemik (suum) 4K: 2x
  2.7K: 3x
  FHD: 4x
  QuickShot režiimid Dronie, Helix, Rocket, Circle, Boomerang
  Toetatud failiformaat FAT32 (≤ 32 GB)
  exFAT (> 32 GB)
  Fotoformaat JPEG/DNG (RAW)
  Video formaat MP4 (H.264/MPEG-4 AVC)

  KAUGJUHTIMINE JA VIDEOEDASTUS

  Töötamise sagedus 2,400-2,4835 GHz
  Maks. signaali edastuskaugus (ilma takistuste ja häireteta) [3] 10 km (FCC)
  6 km (CE)
  6 km (SRRC)
  6 km (MIC)
  Signaali edastussagedused (FCC) [4] Tugevate takistuse korral (linnas, piiratud nähtavus, suured häired): ca 3 km
  Keskmise takistuse korral (äärlinnapiirkonnad, linnapargid jne): ca 6 km
  Väikeste takistuse korral (avatud ruumid, hea nähtavus, minimaalne segamine): umbes 10 km
  Töötamistemperatuur 10° kuni 40°C
  Saatja võimsus (EIRP) 2,400-2,4835 GHz:
  FCC ≤ 26 dBm
  CE ≤ 20 dBm
  SRRC ≤ 20 dBm
  MIC ≤ 20 dBm
  Aku mahutavus 5200 mAh
  Pinge 1200 mA 3,7 V (Android)
  700 mA 3,7 V (iOS)
  Mobiilseadme lubatud suurus Maks. pikkus: 92 mm
  Toetatud USB-pordi tüübid Lightning
  Micro USB (Type-B)
  USB-C
  Video ülekande süsteem OcuSync 2.0 süsteem
  Otseülekanne kvaliteet Kaugjuhtimispult: 720p/30fps
  Maks. bitikiirus 8 Mb/s
  Latentsus (erineb olenevalt keskkonnast ja mobiilseadmest) umbes 200 ms

  LAADIJA

  Sisendvool 100-240V, 50/60Hz, 0,5A
  Väljundvool 12V 1,5A / 9V 2A / 5V 3A
  Nimivõimsus 18 W

  MOBIILRAKENDUS

  Nimetus DJI Fly
  Ühilduv operatsioonisüsteem iOS v10.0 või uuem
  Android v6.0 või uuem

  1. Õhusõiduki standardkaal (koos aku, propellerite ja microSD-kaardiga) on 242 grammi. Toote tegelik kaal võib varieeruda. Mõned riigid ja piirkonnad ei vaja registreerimist. Enne kasutamist lugege palun oma kohalikke reegleid ja eeskirju. Need omadused määrati kindlaks uusima põhivara versiooniga läbi viidud testide käigus. Põhivara värskendused võivad parandada jõudlust, mistõttu on väga soovitatav seda värskendada uusimale versioonile.

  2. Nendes kohtades töötades kasutage sagedusala 2,4 GHz. Enne kasutamist kontrollige alati kohalikke reegleid ja eeskirju, kuna need võivad aja jooksul muutuda.

  3. Maksimaalse sõiduulatuse spetsifikatsioon on raadioside võimsuse ja stabiilsuse näitaja, mitte õhusõiduki aku maht. See viitab ainult maksimaalsele ühesuunalisele lennuulatusele. Andmeid mõõdeti avatud keskkonnas ilma häireteta. Pange tähele tagasipöördumistaotlust DJI Fly rakenduses lennu ajal. Vt. järgmised kehtivad standardid erinevates riikides ja piirkondades:

  FCC: USA, Austraalia, Kanada, Hongkong, Taiwan, Tšiili, Colombia, Puerto Rico ja teised piirkonnad;

  SRRC: Mandri-Hiina;

  CE: Inglismaa, Venemaa, Prantsusmaa, Saksamaa, Portugal, Hispaania, Šveits, Macau, Uus-Meremaa, AÜE ja teised piirkonnad;

  MIC: Jaapan.

  4. Andmeid kontrollitakse vastavalt erinevatele standarditele avatud alal ilma häireteta. See kehtib ainult maksimaalse ühesuunalise lennuulatuse kohta, arvestamata koju naasmist. Pöörake lennu ajal tähelepanu DJI Fly rakenduse RTH sõnumile.

  Kõik esitatud spetsifikatsioonid on saadud laboritingimustes ja neid võib kasutada ainult viitena.
  Osta Droon DJI Mini 2 Tallinnas

  Droon Mini 2 × 1

  Osta DJI droonile kaugjuhtimispult RC-N1 Tallinnas

  Kaugjuhtimispult × 1

  Osta Asendusjuhtkangid DJI droonikontrolleri jaoks Tallinnas

  Asenduskäepidemed (paar) × 1

  Osta USB - C-tüüpi kaabel drooni jaoks Tallinnas

  Kaugjuhtimispuldi kaabel (USB Type-C) × 1

  Osta Drooni Lightning kaabel Tallinnas

  Kaugjuhtimispuldi kaabel (Lightning) × 1

  Osta Drooni Standardne Micro USB kaabel Tallinnas

  Standardkaabel (Micro-USB) × 1

  Osta DJI Mini 2 drooni aku Tallinnas

  DJI Mini 2 nutilennu aku × 3

  Osta DJI Mini 2 drooni Propellerid Tallinnas

  Propellerid (paar) × 3

  Osta DJI Mini 2 drooni 18W USB-laadija Tallinnas

  DJI 18W USB-laadija × 1

  Osta DJI Mini 2 drooni propelleri kinnitus Tallinnas

  Propellerihoidja × 1

  Osta DJI Mini 2 drooni Type-C kaabel Tallinnas

  Type-C kaabel × 1

  Osta DJI Mini 2 drooni Aku HUB Tallinnas

  2-kanaliline laadimisjaam × 1

  Osta DJI Mini 2 drooni Õlakott Tallinnas

  Õlakott × 1

  Osta DJI Mini 2 drooni Gimbali kaitse Tallinnas

  Gimbali kaitse × 1

  Osta DJI Mini 2 drooni Varukruvid Eestis

  Asenduskruvid × 6

  Osta DJI Mini 2 drooni kruvikeeraja Eestis

  Kruvikeeraja × 1

  Ostukorv
  Autentiseerimine

  Kas teil pole veel kontot?

  Loo kasutaja
  Tootekategooriad
  Jälgi meid:
  Osta Droon DJI Mini 2 Fly More Combo Tallinnas

  Droon DJI Mini 2 Fly More Combo

  599,00 

  Laost otsas

  Cookies
  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
  Nõustun