+372 5430 1080
10:00 - 18:00
info@modelforce.eu

DJI Air 3 avalikustas

Avaleht » Blog » DJI Air 3 avalikustas
ModelForce osta droon DJI Air 3 Tallinnas

Kaks 4K kaamerat, mis on võimelised pildistama samal ajal, mitmesuunaline takistuste vältimine ja 46 minutit lendu. DJI Air 3 avalikustas

Müügi juba alustanud

DJI on oma uue drooni ametlikult avalikustanud. DJI Air 3-l on mitmeid põnevaid uusi funktsioone, kuid peamine täiustus on kahe kaameraga süsteem, mis on muutunud Mavic 3 Pro populaarseks funktsiooniks.

ModelForce osta droon DJI Air 3 Tallinnas

Kaamera sensorid on identsed ja neil on samad võimalused, nii et kaadrid loomulikult sobivad, kuid need erinevad objektiivide fookuskauguse ja ava poolest.

ModelForce osta droon DJI Air 3 Eestis

Iga kaamera on varustatud 1/1,3-tollise CMOS-sensoriga. See toetab 4K video pildistamist 60 kaadrit sekundis HDR-iga või 4K-ga 100 kaadrit sekundis ilma HDR-ita, samuti 48-megapikslisi fotosid. Üks kaameratest sai lainurkobjektiivi fookuskaugusega 24 mm (35 mm equiv.), mille ava oli F1.7, teine - teleobjektiiv 70 mm ja F2.8.

ModelForce osta droon DJI Air 3 Eestis

DJI on lisanud uue režiimi kahe kaameraga korraga pildistamiseks - 2,7K vertikaalne video teleobjektiiviga ja teine video lainurkobjektiiviga. Tuleb märkida, et sellist videot saab jagada erinevates sotsiaalsetes võrgustikes ja platvormidel, mis on keskendunud erinevatele videovormingutele.

Ühest aku laetusest suudab droon lennata 46 minutit, mis on märgatavalt rohkem kui tema eelkäijate tulemused. Lisaks on seade võimeline edastama kõrglahutusega videot (1080p 60fps) kuni 20 km kaugusel. Samuti sai DJI Air 3 esimest korda seerias takistuste tuvastamise süsteemi kõigis suundades, mida seni kasutas ainult DJI Mavic 3.

Uut DJI Air 3 saab juba meie poest osta, hind algab 1099 eurost, link allpool.

Vanemad

Esindatud DJI Inspire 3 – maailma esimene 8K UHD toega droon

Uuem

DJI Osmo Mobile 6 Ülevaade

Ostukorv
Autentiseerimine

Kas teil pole veel kontot?

Loo kasutaja
Tootekategooriad
Jälgi meid:
Cookies
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
Nõustun