+372 5430 1080
10:00 - 18:00
info@modelforce.eu

DJI Osmo Mobile 6 Ülevaade

Avaleht » Blog » DJI Osmo Mobile 6 Ülevaade
Valmistume... Hakkame filmima!

Osmo Mobile 6 nutitelefoni stabilisaatorit, populaarse Osmo Mobile sarja uusimat täiendust on täiustatud seadme funktsioonide, tarkvarafunktsioonide ja redigeerimistarkvaraga, et anda kasutajatele iga päev kaasas olevate telefonikaamerate üle täielik loominguline kontroll. Lisaks täiustatud ergonoomikale ja ühilduvusele suuremate telefonidega on Osmo Mobile 6 varustatud DJI 3-teljelise stabiliseerimise, uue kiire käivituse ja ActiveTrack 5.0.-ga. «Olenemata sellest, kas olete perega vabas õhus telkimas või veedate kodus sõprade seltsis aega, soovib igaüks avaldada oma loomingulise potentsiaali ja jäädvustada hetke unikaalsel viisil,» ütles Paul Pen DJI sarja vanemtootejuht. «Stabilisaator DJI Osmo Mobile 6 on ideaalne kaaslane iga nutitelefoni kaamera võimaluste avardamiseks, Osmo Mobile 6 aga on parim, mille me kunagi loonud oleme.»

Portatiivne ja peopesa suurune

Osmo Mobile 6 tugineb OM 5 edule uue ergonoomilise käepideme ja suurema klambriga, et mahutada telefone isegi ümbristesse. See mahub hõlpsasti taskusse ja kaalub pisut üle 300 g. Osmo Mobile 6 on oma sisseehitatud pikendusega ideaalne kvaliteetsete selfide või proovivõtete tegemiseks tavalisest huvitavamate nurkade alt, näiteks madalal maa kohal.

Kolm võimsat mootorit ja DJI täiustatud algoritmid hoiavad nutitelefonid fotode ja videote tegemisel stabiilsena. Tänu aktiivsele stabiliseerimisele on Osmo Mobile 6 võrreldamatu teie ees toimuva jäädvustamisel, olgu selleks siis reis sõpradega, linnas jalutamine või lapse esimese spordivõistluse vaatamine. Nutitelefonide elektrooniline pildistabilisaator võib dünaamilisema liikumise ajal ja vähese valguse korral hakkida või video kvaliteet halveneda, kuid Osmo Mobile 6 motoriseeritud stabiliseerimine on igal ajal omal kohal.

Vanemad

DJI Air 3 avalikustas

Uuem

ClicBot: suurepärane õppedroon nii väikestele kui suurtele

Ostukorv
Autentiseerimine

Kas teil pole veel kontot?

Loo kasutaja
Tootekategooriad
Jälgi meid:
Cookies
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
Nõustun