+372 5430 1080
E - R: 10:00 - 18:00
info@modelforce.eu
Brand: DJI

Droon DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2)

999,00 

Droon DJI Mini 4 Pro koos DJI RC 2 kaugjuhtimispuldiga

Mudeli omadused:

 • Kaal alla 249 grammi
 • 4K / 60fps videosalvestus, HDR-tehnoloogia, tõeline vertikaalne pildistamine
 • Takistuste tuvastamine igas suunas
 • Pikendatud aku tööiga
 • FHD videoedastus maksimaalselt 20 km
 • ActiveTrack 360° fuktsioon

  Ainult 2 laos

  Tootekood: CP.MA.00000732.01 Kategooriad: , Sildid: , , , ,
  Jaga:

  DJI MINI 4 PRO

  Väike droon suurteks ülesanneteks

  ModelForce osta DJI Mini 4 Pro droon Tallinnas

  Vähem kui 249 g [1]

  ModelForce osta DJI Mini 4 Pro droon Tallinnas

  4K / 60fps, HDR ja vertikaalne pildistamine

  ModelForce osta DJI Mini 4 Pro droon Tallinnas

  Takistuste tuvastamine igas suunas

  ModelForce osta DJI Mini 4 Pro droon Tallinnas

  Pikendatud aku tööiga [2]

  ModelForce osta DJI Mini 4 Pro droon Tallinnas

  Maks. FHD videoedastus kuni 20 km [3]

  ModelForce osta DJI Mini 4 Pro droon Tallinnas

  ActiveTrack 360° fuktsioon

  Tee rohkem koos Mini´ga

  Hetkel on DJI Mini 4 Pro DJI kõige arenenum kaameraga minidroon [4]. See ühendab endas võimsa pildindussüsteemi, takistuste tuvastamise tehnoloogia igas suunas, ActiveTrack 360° jälgimise, uuendatud Trace Mode režiimiga ja võime edastada videot maksimaalselt 20 km kaugusele. Mini 4 Pro on veelgi laiendanud professionaalide loomingulist silmaringi, sama kehtib ka algajate pilootide kohta.

  Lõõgastu!

  Startige, kui inspiratsioon tabab. Alla 249 grammi kaaluv Mini 4 Pro on loodud teie loominguliste ideede ja mugavuse jaoks igas keskkonnas [1]. Lisaks tähendab see drooni kaal, et paljudes riikides ei pea te selle kopteri lendamiseks läbima koolitust ega läbima spetsiaalseid teste.

  ModelForce osta DJI RC-N2 kaugjuhtimispuldi Eestis

  Uskumatu kaamera jõudlus

  Mini 4 Pro kaamera aitab teil jäädvustada veelgi keerukamaid detaile. Lõppude lõpuks on see varustatud 1/1.3-tollise CMOS-anduriga, millel on kahekordne natiivne ISO Fusion tehnoloogia, ava f/1.7 ja 2.4 μm 4-in-1 pikslit. [5] Rohkem detaile suure dünaamilise ulatusega esiletõstmistes ja varjudes - vähem kompromisse igas kaadris.

  Maksimaalne visuaalne mõju

  Andke erksatele stseenidele võimalikult palju detaile. Kasutage 4K/60fps HDR-i ja 4K/100fps videosalvestust. Ja 10-bitine D-Log M ja HLG aitavad teil saada vapustava värvivaliku ja annavad teile redigeerimisel ja avaldamisel rohkem paindlikkust.

  4K/60fps HDR

  Jäädvustage iga hetke loomulikud värvid. 4K/60fps HDR-režiim võimaldab teil jäädvustada kõik päikeseloojangu või päikesetõusu toonid realistlikes värvides.

  Aegluubis filmimine 4K / 100fps

  Kaasake vaataja igasse kaadrisse, mida teete! Kasutage 4K aegluubis liikumist kiirusega 100fps, et jäädvustada huvitavaid sündmusi mägirajal, rannas või õues.

  Valgustage ööd!

  Täiustatud müra vähendamise algoritm öiste videovõtete salvestamiseks Mini 4 Pro summutab tõhusalt müra ja edastab kaamera pildistamise ajal teravamaid ja selgemaid kaadreid.

  1,07 miljonit värvi

  Salvestage 10-bitises D-Log M-is. Mini 4 Pro loomulikud värvigradatsioonid ja täisspektriga detailide delikaatsus annavad teile professionaalse tootmisjärgse kontrolli ja eksperditasemel loomingulise redigeerimise paindlikkuse.

  Dünaamilisus mis tahes platvormil

  Ei ole mingit tähtsust, kus te otsustate oma sisu postitada. HLG-vorming tagab loomulikud värvid ja heleduse, mis vastavad realistlikule kuvamisele. Tänu laiale dünaamilisele ulatusele pole vaja teise vormingusse teisendama

  RAW-vorming mõne foto jaoks

  Sageli on pisiasjad palju olulisemad, kui inimesed arvavad. Igal juhul kasutatakse seda lähenemist fotograafias väga laialdaselt. Tänu RAW 48-le Uusima põlvkonna SmartPhoto tehnoloogiale [6] saate jäädvustada kaadrisse igat detaili. SmartPhoto tehnoloogia ühendab mitmeid eeliseid: HDR-pildid, stseenituvastus ja palju muud. See aitab teil luua vapustavaid pilte.

  Rohkem võimalusi ümbritseva maailma nägemiseks

  Digitaalne suum

  Võimaldab luua 2x suumiga fotosid ja 4x suumiga videoid.

  Intuitiivsed funktsioonid, täiustatud lennujõudlus

  Tunnetage rohkem, lennake turvalisemalt

  Mini 4 Pro mitmesuunaline takistuste tuvastamise süsteem muudab sõidu veelgi ohutumaks. Neli lainurk-visuaalset andurit ja kaks visuaalset andurit allosas aitavad tuvastada ohtlikke objekte igas suunas. Täiendava ohutuse tagab täiustatud piloodiabisüsteem Piloodiabisüsteemid (Pilot Assistance Systems, APAS), mis käivitavad lennu ajal automaatpidurduse ja väldib takisusi.

  Lenda kauem - loo rohkem

  Jätke akudega seotud mured seljataha ja keskenduge loovusele. Standardne Mini 4 Pro intelligentne lennuaku annab teile 34 minutit lennuaega. Siiski saate oma lennuaega pikendada täiustatud Intelligent Flight Battery Plus akuga [2] ja nautida loovust 45-minutilise lennu ajal.

  ModelForce osta DJI Mini 4 Pro droon Tallinnas

  Maksimaalne videoedastuskaugus 20km

  Mini 4 Pro droom on varustatud uusima DJI O4 videoülekandetehnoloogiaga. Nautige väga tundlikku juhtimissüsteemi ja sujuvat videoülekannet formaadis 1080p / 60fps kuni 20 km kaugusel. [3]

  ModelForce osta DJI Mini 4 Pro droon Tallinnas

  Tundke kinokunsti puudutust

  Mini 4 Pro annab teile 3 lihtsat viisi soovitud võtete saamiseks: Spotlight, Point of Interest ja revolutsiooniline uus ActiveTrack 360° koos täiustatud objekti jälgimise funktsiooniga. Kvaliteetse pideva pildistamise alustamiseks puuduta trassi ratta pinda. Mitmesuunaline takistuste tuvastamine aitab teil vältida takistusi ja jälgida oma objekti sujuvamalt ja järjepidevamalt. See võimaldab teil saavutada videosalvestuse kõrgeim kvaliteet.

  Liituge SkyPixeliga

  Täielikult uuendatud - SkyPixelil on teile pakkuda palju kasulikke asju. Õhutage oma loomingulist inspiratsiooni ühe puudutusega ja tehke südamerahuga hämmastavaid võtteid!

  Lennake enesekindlalt ja turvaliselt

  Olge kursis lähimate lennukohtade ja kohalike piirangutega

  Lennake enesekindlalt ja turvaliselt

  Olge kursis lähimate lennukohtade ja kohalike piirangutega

  Previous slide
  Next slide

  * Kõik andmed saadi DJI Mini 4 Pro kasutamisel kontrollitud keskonna tingimustes. Tegelikud andmed võivad varieeruda sõltuvalt keskkonnatingimustest, kasutusest ja püsivara versioonist.

  ** Kõik sellel lehel olevad videod ja fotod on saadud rangelt kooskõlas kohalike seaduste ja määrustega. Demoversioone saab kasutada ainult viitamiseks. Soovitame tungivalt alati järgida kohalikke seadusi ja määrusi ning hankida vajadusel lennusertifikaat.

  1. Õhusõiduki tegelik kaal võib varieeruda sõltuvalt tootmises kasutatavate materjalide erinevustest ja välistest teguritest. Mõnes riigis ei pea te kopterit registreerima. Kui paigaldate kvadrokopterile Flight Battery Plus aku, kaalub drone üle 249 grammi. Enne drooni kasutamist kontrollige alati oma kohalikke seadusi ja lennueeskirju.

  2. Andmed saadi lennates põsikiirusega 21,6 km/h rahulikes tingimustes. Standardse intelligentse lennuakuga suudab DJI Mini 4 Pro lennata kuni 34 minutit. Intelligent Flight Battery Plus akucpaigaldamine suurendab lennuaega 45 minutini. Kuid seda akut Euroopas ei müüda. Soovitame tungivalt enne drooni kasutamist alati kontrollida oma kohalikke seadusi ja lennueeskirju.

  3. Andmed, mis on saadud välitingimustes takistusteta lendamisel vastavalt USA Föderaalse Sidekomisjoni nõuetele. Andmed näitavad pikimat vahemaad ühesuunalise lennu jaoks ilma baasi naasemata. Lennates olge alati tähelepanelik DJI Fly rakenduse RTH-režiimi sõnumite suhtes.

  4. 2023. aasta septembriks

  5. Saadud QBC (Quad Bayer Coding) tehnoloogiate abil, mis ühendavad 4 pikslit üheks. Ei toetata 48MP fotograafiat.

  6.Toetatakse ainult 12MP fotograafia puhul. Ei toetata 48MP fotograafiat.

  DROON

  Õhkutõusu kaal <249 g
  * Drooni standardkaal (sh standardne Intelligent Flight Battery aku, propellerid ja microSD-kaart). Drooni tegelik kaal võib varieeruda kasutatud materjalide erinevuste ja väliste tegurite tõttu. Mõnes riigis ja piirkonnas pole drooni registreerimine vajalik.
  Enne nende kasutamist kontrollige alati droonilende puudutavaid seadusi ja määrusi.
  Kui intelligentne lennuaku Plus* on paigaldatud, kaalub lennuk üle 249 grammi. Kontrollige alati kohalike seaduste nõudeid ja järgige rangelt nende eeskirju.
  ** Intelligent Flight Battery Plus aku Euroopas ei müüda.
  Mõõdud (P × L × K) Kokkuklapitud (ilma propelleriteta)
  148 × 94 × 64 mm (P × L × K)
  Lahtiklapitult (koos propelleritega):
  298 × 373 × 101 mm (P × L × K)
  Maks. kõrguskiirus 5 m/s (S-režiim)
  5 m/s (N-režiim)
  3 m/s (C-režiim)
  Maks. languskiirus 5 m/s (S-režiim)
  5 m/s (N-režiim)
  3 m/s (C-režiim)
  Maks. kiirus (merekõrgusel, ilma tuuleta) 16 m/s (S-režiim)
  12 m/s (N-režiim)
  12 m/s (C-režiim)
  * Maksimaalne horisontaalkiirus sõltub kohalikest eeskirjadest ja piirangutest. Lennates järgige alati kohalikke seadusi.
  Maks. kiirus merepinnast kõrgemal Intelligent Flight Battery standardse akuga mõeldu Mini 4 Pro´le: 4000m
  Intelligent Flight Battery Plus* lennuakuga mõeldu Mini 3´le: 3000m
  Drooni kaalu suurendamine võib mõjutada tõukejõusüsteemi lennu ajal.
  Kui kasutate Intelligent Flight Battery Plus akut, ärge paigaldage täiendavaid kasulikke koormusi, nagu propelleri kaitsed või kolmanda osapoole tarvikud.
  * Intelligent Flight Battery Plus akut Euroopas ei müüda.
  Maks. lennuaeg 34 minutit (koos standardse Intelligent Flight Battery akuga)
  45 minutit (koos Intelligent Flight Battery Plus akuga)*
  Parameetrid saadakse kontrollitud tingimustes. Testimistingimused: otse lend püsikiirusega 21,6 km/h laborikeskkonnas ilma tuuleta 20 meetri kõrgusel merepinnast, fotorežiim on sisse lülitatud (ilma lennu ajal pildistamata), takistuste vältimise süsteem on välja lülitatud ja lennuga täislaetud akult täielikult tühjenenud akule.
  Tulemused võivad erineda sõltuvalt lennutingimustest, aktuaalsest kasutusest ja püsivara versioonist.
  * Intelligent Flight Battery Plus akut Euroopas ei müüda.
  Maks. hõljumisaeg 30 minutit (koos standardse Intelligent Flight Battery akuga)
  39 minutit (koos Intelligent Flight Battery Plus akuga)*
  Parameetrid saadakse kontrollitud tingimustes. Testimistingimused: hõljumine laborikeskkonnas ilma tuuleta 20 meetri kõrgusel merepinnast, fotorežiimis (ilma lennu ajal pildistamata), kui takistuste vältimise süsteem on välja lülitatud, ja lennuga täislaetud akult täielikult tühjenenud akule.
  Tulemused võivad erineda sõltuvalt lennutingimustest, aktuaalsest kasutusest ja püsivara versioonist.
  * Intelligent Flight Battery Plus akut Euroopas ei müüda.
  Maks. lennukaugus 18 km (koos standardse Intelligent Flight Battery akuga, lennutates tuulevaiksetes tingimustes kiirusega 40.7 km/h ja 20 meetri kõrgusel merepinnast)
  25 km (koos Intelligent Flight Battery Plus akuga*, lennutates tuulevaiksetes tingimustes kiirusega 44.3 km/h ja 20 meetri kõrgusel merepinnast)
  * Intelligent Flight Battery Plus akut Euroopas ei müüda.
  Maks. tuule vastupidavus 10,7 m/sek
  Maks. kaldumiskalle 35°
  Töötamistemperatuur -10° kuni 40°C
  Ülemaailmne satelliitnavigatsioonisüsteem (GNSS) GPS + Galileo + BeiDou
  Hõljumise täpsusvahemik Vertikaalne:
  ±0,1 m (visuaalne positsioneerimine)
  ±0,5 m (GNSS positsioneerimine)

  Horisontaalne:
  ±0,1 m (visuaalne positsioneerimine)
  ±0,5 m (kõrge täpsusega positsioneerimissüsteem)
  Sisemälu 2 GB

  TUVASTUSSÜSTEEM

  Tuvastamise tüüp Binokulaarne visuaalne süsteem igas suunas ja täiendatud infrapunaanduriga õhusõiduki allosas
  Eesmine Mõõtmisvahemik: 0.5-18 m
  Tuvastusvahemik: 0.5-200 m
  Efektiivne tuvastuskiirus: lennukiirus ≤ 12m/s
  FOV: Horisontaalne 90°, Vertikaalne 72°
  Tagumine Mõõtmisvahemik: 0,5–15 m
  Efektiivne tuvastuskiirus: lennukiirus ≤ 12m/s
  FOV: Horisontaalne 90°, Vertikaalne 72°
  Külgandurid Mõõtmisvahemik: 0.5-12 m
  Efektiivne tuvastuskiirus: lennukiirus ≤ 12m/s
  FOV: Horisontaalne 90°, Vertikaalne 72°
  Ülemised Mõõtmisvahemik: 0,5–15 m
  Efektiivne tuvastuskiirus: lennukiirus ≤ 5m/s
  FOV: ees ja taga 72°, vasakul ja paremal 90°
  Alumine Mõõtmisvahemik: 0.3-12 m
  Efektiivne tuvastuskiirus: lennukiirus ≤ 5m/s
  FOV: ees ja taga 106°, vasakul ja paremal 90°
  Tegevuskeskkond Eesmine, tagumine, vasakul, paremal ja üleval:
  Selge mustriga ja piisava valgustusega pind (lux > 15)

  Alumised:
  Hajus peegeldav pind hajutatud peegelduvusega > 20% (nt sein, puu, inimene) ja piisava valgustusega pind (lux > 15)
  3D Infrapuna andur Mõõtmisvahemik: 0.1-18 m (peegeldus > 10%)
  FOV: ees ja taga 60°, vasakul ja paremal 60°

  STABILISAATOR

  Stabiliseerimine 3-teljeline mehaaniline gimbal (tilt, roll, pan)
  (Tilt, Roll, Pan)
  Mehaanilised vahemikud Tilt: -135° kuni 80°
  Roll: -135° kuni 45°
  Pan: -30° kuni 30°
  Kontrollitav vahemik Tilt: -90° kuni 60°
  Pan: -90° kuni 0°
  Maks. kontrollitav kiirus (Tilt) 100°/s
  Nurkvibratsiooni ulatus ±0,01°

  MÄLUKAARDID

  Toetatud SD kaardid UHS-I kiirusklass 3 või uuem. Soovitatavate microSD-kaartide loend on allpool.
  Toetatud microSD kaardid SanDisk Extreme PRO 32GB V30 U3 A1 microSDHC
  Lexar 1066x 64 GB V30 U3 A2 microSDXC
  Lexar 1066x 128 GB V30 U3 A2 microSDXC
  Lexar 1066x 256 GB V30 U3 A2 microSDXC
  Lexar 1066x 512 GB V30 U3 A2 microSDXC
  Kingston Canvas GO! Plus 64 GB V30 U3 A2 microSDXC
  Kingston Canvas GO! Plus 128 GB V30 U3 A2 microSDXC
  Kingston Canvas React Plus 64 GB V90 U3 A1 microSDXC
  Kingston Canvas React Plus 128 GB V90 U3 A1 microSDXC
  Kingston Canvas React Plus 256 GB V90 U3 A1 microSDXC
  Samsung EVO Plus 512 GB V30 U3 A2 microSDXC

  DJI RC-N2 KAUGJUHTIMISPULT

  Maksimaalne tööaeg Ilma mobiilseadme laadimiseta: 6 tundi
  Mobiilseadme laadimisel - 3.5 tundi
  Maks. toetatud nutiseadme mõõdud 180×86×10 mm
  (P × L × K)
  Töötamistemperatuur -10° kuni 40°C
  Laadimistemperatuuri vahemik 5° kuni 40°C
  Laadimisaeg 2,5 tundi (5V/2A laadijaga)
  Laadimisviis Soovitatav on kasutada 5V/2A laadija.
  Aku mahutavus 18,72 Wh (3,6 V, 2600 mAh × 2)
  Toetatud USB pistiku tüübid Lightning, Micro USB, USB-C
  Töötamise sagedus 2.4000-2.4835 GHz
  5.170-5.250 GHz
  5.725-5.850 GHz
  Video edastusvõimsus (EIRP) 2.4 GHz:
  < 33 dBm (FCC)
  < 20 dBm (CE/SRRC/MIC)

  5.1 GHz:
  < 23 dBm (CE)

  5.8 GHz:
  < 33 dBm (FCC)
  < 14 dBm (CE)
  < 30 dBm (SRRC)

  KAAMERA

  Sensor CMOS 1/1,3"
  Efektiivsete pikslite arv: 48 MP
  Lääts Vaatenurk: 82,1°
  EGF: 24mm
  Ava: f/1,7
  Fokuseerimine: 1m kuni ∞
  ISO vahemik Video
  Normal ja Slow Motion:
  100-6400 (Normal)
  100-1600 (D-Log M)
  100-1600 (HLG)

  Öö:
  100-12800 (Normal)

  Foto
  12 MP: 100-6400
  48 MP: 100-3200
  Katiku kiirus Foto
  12 MP:
  1/16000-2s (2,5-8 s pika särituse simuleerimiseks)

  48 MP Foto:
  1/8000-2s
  Maks. pildisuurus 8064 × 6048
  Staatilised pildistamisrežiimid Üksikvõte:
  12 MP ja 48 MP

  Sarivõte:
  12 MP, 3/5/7 kaadrit; 48 MP, 3 kaadrit

  Automaatne särikahvel (AEB):
  12 MP, 3/5/7 säritud kaadrid säritud kaadrid 0.7 EV ; 48 MP, 3 säritud kaadrid 0.7 EV

  Ajastatud:
  12 MP, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s
  48 MP, 5/7/10/15/20/30/60 s
  Fotoformaat JPEG/DNG (RAW)
  Video resolutsioon H.264/H.265 4K:
  3840×2160@24/25/30/48/50/60/100*fps

  FHD:
  1920×1080@24/25/30/48/50/60/100*/200*fps

  * Salvestatavate kaadrite sagedus. Vastavat videot vaadatakse režiimis slow-motion.
  4K/100fps ja HLG/D-Log M sekundis toetab ainult H.265.
  Video formaat MP4 (MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265)
  Maks. video bitrate H.264/H.265: 150 Mbps
  Toetatud failisüsteem exFAT
  Värvirežiim ja proovivõtumeetod Normal:
  8-bit 4:2:0 (H.264/H.265)
  HLG/D-Log M: 10-bit 4:2:0 (H.265)
  Digitaalne suum Foto 12 MP: 1-2x
  4K: 1-3x
  FHD: 1-4x

  INTELLIKTNE LENNUAKU

  Ühilduvad akud DJI Mini 4 Pro standardne Intelligent Flight Battery aku
  Intelligentne Flight Battery Plus DJI Mini 3 seeria jaoks*
  * Intelligent Flight Battery Plus akut Euroopas ei müüda.
  Mahutavus Standardne intelligentne lennuaku: 2590 mAh
  Intelligentne lennuaku Plus*: 3850 mAh
  * Intelligent Flight Battery Plus akut Euroopas ei müüda.
  Kaal Standardne intelligentne lennuaku: umbes 77,9 grammi
  Intelligentne lennuaku Plus*: umbes 121 grammi
  * Intelligent Flight Battery Plus akut Euroopas ei müüda.
  Aku pinge Standardne intelligentne lennuaku: 7,32 V
  Intelligentne lennuaku Plus*: 7,38 V
  * Intelligent Flight Battery Plus akut Euroopas ei müüda.
  Maks. laadimispinge Standardne intelligentne lennuaku: 8,6 V
  Intelligentne lennuaku Plus*: 8,5 V
  * Intelligent Flight Battery Plus akut Euroopas ei müüda.
  Aku tüüp Li-ion
  Energia Standardne intelligentne lennuaku: 18,96 Wh
  Intelligentne lennuaku Plus*: 28,4 Wh
  * Intelligent Flight Battery Plus akut Euroopas ei müüda.
  Laadmistemperatuur 5° kuni 40°C
  Laadimisaeg Standardne intelligentne lennuaku:
  70 minutit (kasutades DJI 30W USB-C laadijat ja lennukisse paigaldatud akut)
  58 minutit (kasutades DJI 30 W USB-C laadijat ja akut, mis on paigaldatud kahe kanaliga laadimisjaama)

  Intelligentne lennuaku Plus*:
  101 minutit (kasutades DJI 30W USB-C laadijat ja lennukisse paigaldatud akut)
  78 minutit (kasutades DJI 30 W USB-C laadijat ja akut, mis on paigaldatud kahe kanaliga laadimisjaama)
  * Intelligent Flight Battery Plus akut Euroopas ei müüda.

  VIDEO ÜLEKANNE

  Video ülekande süsteem O4
  Otseülekande kvaliteet Kaugjuhtimispult:
  Kuni 1080p/60 kaadrit sekundis (saadaval, kui droon on lennu ajal pildistamis- või videorežiimis)
  Kuni 1080p/30 kaadrit sekundis (saadaval, kui droon on lennu ajal pildistamis- või videorežiimis)
  Kuni 1080p/24 kaadrit sekundis (saadaval, kui droon on maapinnal ooterežiimis)
  Töösagedused 2.4000-2.4835 GHz
  5.170-5.250 GHz
  5.725-5.850 GHz
  Saatja võimsus (EIRP) 2.4 GHz:
  < 33 dBm (FCC)
  < 20 dBm (CE/SRRC/MIC)

  5.1 GHz:
  < 23 dBm (CE)

  5.8 GHz:
  < 33 dBm (FCC)
  < 30 dBm (SRRC)
  < 14 dBm (CE)
  Maks. signaali edastuskaugus (ilma häireteta) FCC: 20 km
  CE: 10 km
  SRRC: 10 km
  MIC: 10 km
  Andmed saadakse väljaspool siseruume, kus ei ole takistusi ega häireid.
  Ülaltoodud teave näitab iga sidestandardi suurimat signaaliedastusvahemikku ühesuunalisel lennul ilma baasi naasmata.
  Lennates pöörake alati tähelepanu DJI Fly rakenduses olevatele automaatsetele baasi naasmise (RTH) meeldetuletustele.
  Maks. signaali edastuskaugus (takistuseta ja häiretega) Tugevate takistuse korral (sagedane linnaarendus): umbes 1.5-4km
  Keskmise takistuse korral (äärlinnapiirkonnad): umbes 4-10km
  Väikeste takistuse korral (äärlinnapiirkonnad/mereäärne): umbes 10-20km
  Andmed on saadud Ameerika Ühendriikide Föderaalse Sidekomisjoni (FCC) nõuete kohaselt, häirete puudumisel või tavaliste häirete korral.
  Teave on esitatud informatiivsed ja see ei anna mingeid garantiisid tegeliku lennudistantsi kohta.
  Maks. signaali edastuskaugus (takistusega ja häiretega) Madalad häired ja takistused hoonete kujul: umbes 0-0,5 km
  Madalad häired ja takistused puude kujul: umbes 0,5-3 km
  Andmed on saadud Ameerika Ühendriikide Föderaalse Sidekomisjoni (FCC) nõuete kohaselt, häirete puudumisel või tavaliste häirete korral.
  Teave on esitatud informatiivsed ja see ei anna mingeid garantiisid tegeliku lennudistantsi kohta.
  Maks. bitrate O4:
  10 Mbps (koos DJI RC-N2-ga)
  10 Mbps (koos DJI RC 2-ga)

  Wi-Fi 5: 30 Mbps*
  * Mõõdetud laboritingimustes vähese interferentsiga riikides/piirkondades, mis toetavad nii 2,4 GHz kui ka 5,8 GHz, videod salvestati sissemälu.
  Allalaadimiskiirused võivad varieeruda sõltuvalt tegelikest tingimustest.
  Madalaim signaali latentsusaeg Droon + Kaugjuhtimispult: umbes 120 ms
  Sõltub kohapealsete ja mobiilseadmete tingimustest.
  Antennid 4 atenni, 2T4R

  AKU-HUB

  Ühilduvad DJI akud DJI Mini 4 Pro Intelligentne lennuaku
  DJI Mini 3/Intelligent Flight Battery Plus*
  * Intelligent Flight Battery Plus akut Euroopas ei müüda.
  Sisend 5 V, 3 A
  9 V, 3 A
  12 V, 3 A
  Väljund (USB) Maks. pinge: 5V, max. vool: 2 A
  Laadimise tüüp Kolm akut laetakse järjestikku

  APP

  Rakendus mobiilseadme jaoks DJI Fly
  Nõuded süsteemile iOS 11.0 ja uuemad
  Android 6.0 ja uuemad
  Kõik esitatud spetsifikatsioonid on saadud laboritingimustes ja neid võib kasutada ainult viitena.
  ModelForce osta DJI Mini 4 Pro Droon Eestis

  Droon DJI Mini 4 Pro × 1

  ModelForce osta DJI RC 2 kaugjuhtimispult Eestis

  Juhtimispult DJI RC 2 × 1

  ModelForce osta intelligentse lennuaku Eestis

  Intelligentne lennuaku × 1

  ModelForce osta varupropellerid (paar) Eestis

  Propellerid (paar) × 1

  ModelForce osta kruvid Eestis

  Kruvide komplekt × 6

  ModelForce osta kruvikeeraja Eestis

  Kruvikeeraja × 1

  ModelForce osta Type-C to Type-C laadimiskaabel Eestis

  Type-C Type-C PD-kaabel × 1

  ModelForce osta gimbali kaitse Eestis

  Gimbali kaitse × 1

  ModelForce osta Propeller hoidja Eestis

  Propellerihoidja × 1

  Drooni üldine teave

  Mida on DJI Mini 4 Pro võrreldes eelkäija DJI Mini 3 Pro-ga täiustatud?

  DJI Mini 4 Pro eripära on selle visuaalse andurisüsteemi, filmimissüsteemi, videoülekandesüsteemi ja erinevate intelligentsete funktsioonide täielikku uuendamine. Täpsemalt tuleb märkida, et 249 grammise kergekaaluga DJI Mini 4 Pro-l on mitmesuunaline visuaalne andurisüsteem takistuste tuvastamiseks kõigis suundades. See süsteem kasutab uut pilditöötlusplatvormi ja toetab HDR-videosalvestust 4K / 60fps koos võimalusega kasutada 10-bitised D-Log M ja HLG värvirežiimid, et rahuldada mitme pildistamise suurenenud nõudmisi. Droon on varustatud ka DJI O4 FHD videoedastussüsteemiga, mis tagab signaali edastamise maksimaalselt kuni 20 km kaugusel*. Lisaks droonil on nüüd täielikult uuendatud ActiveTrack 360° jälgimistehnoloogia, samuti intelligentsed režiimid nagu Waypoint Flight, Advanced RTH, Cruise Control ja palju muud.

  * Andmed on saadud testimise käigus vastavalt USA Föderaalse Sidekomisjoni nõuetele takistuste ja häirete puudumise tingimustes. Teavet võib kasutada ainult viitamiseks. See ei taga samu tulemusi reaalsetes lennutingimustes.

  Kuidas ma saan oma DJI Mini 4 Pro drooni pärast lahtipakkimist sisse lülitada?

  Ohutuse tagamiseks seatakse DJI Mini 4 Pro akud enne klientidele saatmist “puhkerežiimi”. Enne drooni kasutamist paigaldage aku drooni või laadimisjaama ning seejärel ühendage aku laadimiseks ja aktiveerimiseks. Pärast aku aktiveerimist vajutage üks kord toitenuppu, seejärel vajutage seda veel kord ja hoidke 2 sekundit all drooni sisselülitamiseks.

  Kuidas aktiveerida DJI Mini 4 Pro droon?

  DJI RC-N2 kaugjuhtimispuldiga:

  Ühendage oma interneti-toega mobiilseade kaugjuhtimispuldiga ja seejärel ühendage see DJI Mini 4 Pro-ga, kasutades rakendust DJI Fly. Järgige DJI Mini 4 Pro aktiveerimisrakenduses olevaid juhiseid.

  DJI RC 2 kaugjuhtimispuldiga:

  Kui kasutate DJI RC 2 esimest korda, looge side Wi-Fi või mobiilseadme leviala kaudu ja järgige seadme aktiveerimiseks DJI Fly rakenduses olevaid juhiseid. Kui DJI RC 2 on aktiveeritud, ühendage see DJI Fly rakenduse kaudu DJI Mini 4 Pro-ga ja järgige seejärel lennuki aktiveerimiseks rakenduses olevaid juhiseid.

  Milline on tuulejõud, mida DJI Mini 4 Pro talub?

  DJI Mini 4 Pro maksimaalne lubatud tuulekiirus on 10,7 m/s. Tuuletakistuse aste sõltub jõujaamast. Tugeva tuule korral võite oodata drooni kerget vibratsiooni selle kerge kaalu tõttu. Võimas jõujaam tagab, et droon hõljub stabiilselt või naaseb turvaliselt koju. DJI Mini 4 Pro töötab automaatse stabilisaatori juhtimisega.

  Kas DJI Mini 4 Pro on veekindlel?

  Ei. Lendamisel on tungivalt soovitatav vältida kokkupuudet veega, vastasel juhul võib see seadet kahjustada. Kui lendude ajal sajab vihma, tagastage lennuk võimalikult kiiresti baasi ja oodake, kuni lennuk seest ja väljast täielikult kuivab. Alles siis saate selle õhku tagasi lasta.

  Millise rakenduse pean enne DJI Mini 4 Pro kasutamist paidaldama?

  DJI Mini 4 Pro kasutamiseks saab kasutada ainult DJI Fly rakendust. DJI Fly uusima versiooni saate alla laadida DJI Mini 4 Pro allalaadimislehelt ametlikul DJI kodulehel.

  * Kui kasutate DJI RC 2 kaugjuhtimispulti, on sellega kaasas juba eelinstallitud DJI Fly rakendus.

  Kaamera

  Milliseid täiustusi on DJI Mini 4 Pro kaamerale tehtud võrreldes DJI Mini 3 Pro-ga?

  Võrreldes DJI Mini 3 Pro kaameraga on DJI Mini 4 Pro-l järgmised värskendused:

  1. Üldise jõudluse parandamiseks on uuendatud pilditöötlusplatvormi.
  2. HDR-video jõudlust on täiustatud 4K/30fps-lt 4K/60fps-le.
  3. Aegluubis spetsifikatsioone on täiustatud 1080p-lt 4K-le.
  4. Täiustatud 10-bitised D-Log M ja HLG režiimid võimaldavad salvestada värve ja detaile laiemas dünaamilises vahemikus.
  5. Uus öise pildistamise režiim (Night Shots) parandab jõudlust ja selle kvaliteedi hämaras.
  6. Pseudo pikk säritus (säriaeg kuni 8 sekundit) pakub loomingulisemaid võimalusi.
  7. Fotode kvaliteedi tõhusaks parandamiseks on kasutusele võetud uue põlvkonna SmartPhoto algoritm.
  8. Suurendati panoraamfotode eraldusvõimet.
  Kas DJI Mini 4 Pro toetab käsitsi foto- ja videorežiimi?

  Jah. DJI Fly rakenduses saate kaamera seadeid ise reguleerida: säriaeg, ISO vahemik ja valge tasakaal.

  Kuidas ma saan DJI Mini 4 Pro-s HDR-režiimi lubada?

  Video salvestamisel kiirusega 60fsp või vähem lubab DJI Mini 4 Pro vaikimisi HDR-režiimi.

  Kuidas töötab DJI Mini 4 Pro peal Dual Native ISO Fusion?

  Foto- ja videorežiimis (60fsp) kasutab andur algoritme kahe analoogvõimendi komplekti kaadrite ühendamiseks, et parandada tegeliku pildi dünaamilist ulatust.

  Jõujaam ja aku

  Kui tihti peaksin oma DJI Mini 4 Pro drooni propellereid vahetama? Kuidas neid üigesti vahetada?

  Enne igat lendu on vaja kontrollida drooni propellereid kahjustuste, pragude, kulumise, kruvide kadumise jms suhtes. Kui on mõni ülaltoodud probleemidest, tuleb propellerid välja vahetada. Propellerite asendamiseks järgige “Kasutusjuhendis” toodud juhiseid. Propellerite asendamiseks kasutage kruvikeerajat vastavalt juhistele. Eemaldage mootorilt kaks laba ja propellerit ning asendage need uutega. Paigaldage märgistatud propellerid märgistatud mootoritele ja märgistamata propellerid märgistamata mootoritele. Enne lendamist kontrollige, kas propellerid ja mootorid on paigaldatud õigesti ja usaldusväärselt.

  Kas ma saan oma DJI Mini 4 Pro laadimiseks kasutada kolmanda osapoole USB-C laadijaid?

  Jah. Soovitud laadimiskiiruse tagamiseks on soovitatav kasutada DJI 30W USB-C-laadijat või teiste tootjate USB-laadijaid.

  Millised on kahekanalilise laadimisjaama funktsioonid?

  Kahekanaliline laadimisjaam toetab USB kiirlaadimisprotokolle ja võimaldab järjest laadida kuni 3 akut. Laadimisjaama saate kasutada ka aku hoiustamiseks või toitepangana (salvestades vähemalt ühe sobiva võimsusega aku), et laadida oma mobiilseadet või kaugjuhtimispulti USB-A-pordi kaudu.

  Kaugjuhtimispult

  Millised kaugjuhtimispuldid ühilduvad DJI Mini 4 Pro-ga?

  Praegu saab DJI Mini 4 Pro töötada kahe kaugjuhtimispuldiga: DJI RC-N2 ja DJI RC 2.

  Milliseid täiustusi on DJI RC-N2 kaugjuhtimispuldis tehtud võrreldes DJI RC-N1 mudeliga?

  Videoedastustehnoloogias tehti muudatusi, täiustati antenne, kui 1T2R asemel paigaldati 2T2R. DJI Mini 4 Pro kasutab O4 videoülekandesüsteemi.

  Kuidas saab DJI RC 2 kaugjuhtimispuldist videoid nutitelefoni paigutada?

  DJI RC 2 võimaldab teil keskenduda piloteerimisele. Fotode ja videote haldamiseks soovitame allalaadida ja kasutada mobiilirakendust DJI Fly ning ühilduda drooniga WiFi-ühenduse kaudu. Seejärel saate kasutada funktsiooni QuickTransfer videote allalaadimiseks otse droonilt nutitelefoni.

  Milliseid uuendusi on DJI RC 2-le tehtud võrreldes DJI RC-ga?

  Protsessori jõudlust on täiustatud sujuvamaks juhtimiseks. Uuendatud on videoedastustehnoloogiat ja antennisüsteemi. Viimane on muutunud: 1T2R asemel on paigaldatud 2T4R mudel. DJI Mini 4 Pro kasutab nüüd O4 signaaliedastussüsteemi. DJI RC 2-l on ka kaks sisseehitatud antenni ja kaks välist antenni, samuti tugi väliste antennide nurga käsitsi reguleerimiseks, et parandada videoülekandesüsteemi jõudlust.

  Kas DJI RC 2 toetab kiiret vahetust?

  Jah. USB-C port toetab kuni 9V/3A sisendvõimsust (kasutades 9V/3A laadijat). Aku kiire laadimine võtab aega umbes 1,5 tundi.

  Kuidas ma saan DJI RC 2 kaugjuhtimispuldil antenne seadistada?

  Optimaalne signaali edastamise ulatus saavutatakse, suunates antennid õhusõiduki poole 180° või 270° nurga all antennide ja konsooli tagumise tasapinna vahel.

  Kuidas ma saan oma DJI RC 2 kaugjuhtimispuldi funktsiooninuppu kohandada?

  Saate DJI Fly rakenduses oma DJI RC 2 puldi C1/C2 nuppu kohandada, et seda oleks lihtsam kasutada.

  Kas DJI RC 2 kaugjuhtimispult toetab kolmandate osapoolte rakendusi?

  Ei.

  Video edastamine

  Kas O4 videoülekandesüsteemi maksimaalne edastuskaugus varieerub sõltuvalt keskkonnahäirete tasemest?

  Erinevates keskkonnatingimustes varieerub traadita andmeedastuse häirete aste ja maksimaalne signaaliedastuskaugus.

  Ilma takistusteta:

  Tugevad häired: linn, umbes 1,5-4km

  Keskmise takistuse korral (äärlinnapiirkonnad): umbes 4-10km

  Väikeste takistuse korral (äärlinnapiirkonnad/mereäärne): umbes 10-20km

  Takistustega:

  Madalad häired ja takistused hoonete kujul: umbes 0-0,5 km

  Madalad häired ja puude takistused: umbes 0,5-3km

  Andmed on saadud vastavalt USA Föderaalse Sidekomisjoni standarditele tüüpiliste häirete olemasolu ja puudumise tingimustes.

  Andmeid saab kasutada ainult viitamiseks, sest need ei anna reaalsete signaaliedastuse seansside ajal samu tulemusi.

  Milliseid uuendusi on O4 andmeedastussüsteemis võrreldes O3-ga tehtud?

  O4 videoedastussüsteem on loodud uute riistvaralahenduste ja uue töösagedusribaga.*

  Samuti on uuendatud kommunikatsioonialgoritmi, et see suudaks edastada mitte ainult FHD-videot** maksimaalselt 20 km kaugusele, vaid ka paremini kaitsta häirete eest, et parandada signaali edastamise stabiilsust keerulistes keskkondades, näiteks linnades. Lisaks toetab kaugjuhtimispult 1080p / 60fps otseülekannet ja edastatava video sujuvat vaatamist.

  * Saab kasutada ainult riikides ja piirkondades, kus kohalikud seadused ja määrused seda lubavad.

  ** Andmed on saadud siseruumides ilma häireteta vastavalt USA Föderaalse Sidekomisjoni nõuetele. Esitatud andmed näitavad maksimaalset signaali edastamise kaugust, kui lendate ühes suunas, ilma et peaksite baasi naasma. Soovitame tungivalt olla tähelepanelik lennu ajal rakenduse sõnumite suhtes.

  Püsivara värskendus

  Kuidas värskendada oma DJI Mini 4 Pro püsivara?

  Ühendage droon kaugjuhtimispuldiga. DJI Fly rakendus teavitab teid püsivara värskendustest (kui neid on). Järgige juhiseid õhusõiduki püsivara, kaugjuhtimispuldi, aku ja muude komponentide värskendamisel.

  Mis võib põhjustada värskenduse nurjumise?
  1. Drooni või kaugjuhtimispuldi laadimistase on alla 20%.
  2. Droon või kaugjuhtimispult on värskendamise ajal välja lülitatud. Sellisel juhul lülitage droon ja kaugjuhtimispult sisse ning alustage värskendusprotsessi uuesti.
  3. Püsivara failide allalaadimisel katkestati võrguühendus.
  4. Püsivara failide allalaadimisel lülitus nutitelefon teistesse rakendustesse.

  Droon võib värskenduse ajal mitu korda taaskäivituda ja pärast värskenduse lõpuleviimist automaatselt välja lülituda.

  Lisatarvikute ühilduvus

  Milliseid DJI Mini 3 Pro tarvikuid saan kasutada koos DJI Mini 4 Pro-ga?

  DJI Mini 4 Pro droon ühildub DJI 30W USB-C laadijaga, DJI 18W USB-laadijaga, intelligentse lennuakuga Plus* DJI Mini 3 Pro jaoks, standardse nutika lennu akuga DJI Mini 3 Pro** jaoks ja kahekanalilise laadimisjaamaga DJI Mini 3 Pro jaoks.

  Lisateabe saamiseks vaadake palun vastavaid tarvikute lehti.

  * Intelligent Flight Battery Plus akut Euroopas ei müüda.

  ** Standardse intelligentse lennuaku kasutamine DJI Mini 3 Pro jaoks vähendab DJI Mini 4 Pro võimsuse efektiivsust ja kogu stardimass ületab 249 grammi. Soovitame enne drooni kasutamist kontrollida kohalikke seadusi ja lennueeskirju.

  Ostukorv
  Autentiseerimine

  Kas teil pole veel kontot?

  Loo kasutaja
  Tootekategooriad
  Jälgi meid:
  ModelForce osta DJI Mini 4 Pro Droon (DJI RC 2) Eestis

  Droon DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2)

  999,00 

  Ainult 2 laos

  Cookies
  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
  Nõustun